Výběr a koupě stojanu

Zdarec ,chci si kupovat nový stojan a potřebuju poradit jaké máte zkušenosti pořípadě co by jste brali vy za stojan. na výběr jsou tři stojany. vkládejte i fotky :FOX Sky Pod 3 Rod
Solar World Wide Pod
Taska Elbrus Po
Autor diskuse: grufa - Profil , 10.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NTomajo - Profil | Po 13.10.2014 21:13:22

Já myslím, že super je i tento Calibur od X2. Používám ho třetí sezónu a nemám mu co vytknout.

    Ngrufa - Profil | Po 13.10.2014 21:09:01

    sky pod využiju na větší vody ,právě to chci - a záruka - dva roky seru na to ve středu jedu nakupovat za 2dvacku poladím výbavičku

      NMARTIN K. - Profil | Po 13.10.2014 21:06:50

      grufa >> Zdarec Maro. Ještě s tím stojanem počkej. K vode uz se moc nedostaneš a zbytečně ti půjde záruka. Jinak byt tebou vemu jak Sky poda ( tady z bazaru) za par supu tak Wordwida. Zabijes 2 mouchy jednou ranou. Do důchodu vystaráno:-)

        Ngrufa - Profil | Po 13.10.2014 20:51:20

        chci se ještě zeptat nemáte někdo mustang origoš ?

          Ngrufa - Profil | Po 13.10.2014 20:50:07

          tak ve středu jedu kupovat - sky pod nebo solar uvidíme jak to bude vypadat rozložené a co mně více sedne

            NTravex - Profil | Po 13.10.2014 18:32:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ahoj,
            já osobně jsem šel do trojnožky. Pořídil jsem si před pár dny nový. Měl jsem ho ted 2x u vody. Maximální spokojenost a stabilita také. Jedná se o Amiaud Combi Carpo Inox.

              NMetríkVetrík2 - Profil | Po 13.10.2014 18:18:41

              zamna je stojan zbytočnost nosím ho len tam kde mozem chytat na 3 alebo 4 pruty samostatne obyčajne parožky mam najradčej iste stojan je dobra vec na sukromakoch kde su mola alebo vody kde je okolo štrk všetko ma svoje pre a proti ale ked už nieo kupit tak niečo kvalitne investovat do braku je zbytocna vec zamna asi tolko..

                NPatˇas - Profil | Po 13.10.2014 15:02:14

                Jo a ohledně stojanu Cygnet, po druhé už bych ho nekoupil. Nápad postavení, složení supr, možnost nastavení taky, co mě vadí, že se protáčí středová tyč. Mohli to vyřešit drážkou, nebo aspoň dvěma šrouby. Když mi přišel, velký nadšení po čase a větším prohlížení detailů, myslím sváry, trochu zklamání. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale za ty trubičky a trochu plastu, tyhle peníze !!!! Bohužel to tak je. Design je dobrej.

                  NPatˇas - Profil | Po 13.10.2014 14:44:59

                  grufa >> Dík

                    Ngrufa - Profil | Po 13.10.2014 14:42:39

                    Patˇas >> jo tak to je taky super aj s tím budwarem to ladí perfekně :-)))

                      NPatˇas - Profil | Po 13.10.2014 14:41:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Shawt >> Mám ten stolek taky, na Cygnetu, supr věc!

                        NDida - Profil | Po 13.10.2014 9:17:01

                        grufa >> Výhody SKY podu jsou v jeho stabilitě a váze a možnostech polohování, velkou nevýhodou je že rychle ztrácí barvu. Solar je taková nádherně zpracovaná drahá hračka, nevýhodou je však, že musíš vše neustále dotahovat a kontrolovat abys něco neztratil, Cygnet je pěknej napohled, má spousty možností nastavení, ale v porovnání stability prohrává se Sky podem na plné čáře, ze všech 3 stojanů bych ho bral až jako poslední. Když bych se měl rozhodovat, tak bych vybíral podle vody kam nejčastěji jezdím, pokud jsou to velká jezera a řeky tak volbou číslo jedna je SKY POD. Solar je dobrou volbou pro UK vody menší až střední velikosti. Cygnet je také pěknej, ale když budu hledat ty detaily tak SKY POD má navrh. Přeji úspěšný výběr:-)) Jinak jsem štastným vlastníkem jak Skypodu tak Solaru:-)

                          Ngrufa - Profil | Po 13.10.2014 8:36:50

                          ten sky pod je taky super asi se rozhodnu mezi solarem nebo sky podem anebo cygnetem

                            NSwizZ* - Profil | Ne 12.10.2014 19:50:24

                            Milfa europod 3, za ty peníze celkem slušný
                            http://www.rybarovypotreby.cz/cz-detail-682867-milf​a-europod-3.html

                              NDida - Profil | Ne 12.10.2014 19:43:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sky pod na velké vody, na malé Solar

                                NBnick - Profil | Ne 12.10.2014 14:37:19

                                Kolega ma verzi alcatraz na 4 prytu z nerezu a je fakt suprovy, pujdu do nej na pristi sezonu taky.

                                  NBnick - Profil | Ne 12.10.2014 14:35:39

                                  grufa - >> Koulni na stojany X2 nadherne, kvalitni a za rozumne prachy

                                    NPiškothonza - Profil | Ne 12.10.2014 13:12:42

                                    ahoj,mám asi 4 roky Rangera a splnuje přesně moje podmínky....je nastavitelnej do všech možnejch variant,je velmi stabilní,nemá žádný šroubky a píčovinky,který můžou vypadnout,pouze klipy, a má pevné hrazdy,které udrží 3pruty a neklepe se při záběru jak drahej pes.....))))))

                                      NErva - Profil | Ne 12.10.2014 13:10:46

                                      milankocian - Šak sa to krůtí jak had , je nestabilní, ale to je samo jen tvá věc , já jen narážel na ten nepoměr :-))