Výběr a koupě stojanu

Zdarec ,chci si kupovat nový stojan a potřebuju poradit jaké máte zkušenosti pořípadě co by jste brali vy za stojan. na výběr jsou tři stojany. vkládejte i fotky :FOX Sky Pod 3 Rod
Solar World Wide Pod
Taska Elbrus Po
Autor diskuse: grufa - Profil , 10.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Erva - Profil | Pá 10.10.2014 21:36:40

clarence - Nejlepší ze stojanů jsou vidle :-)))

    clarence - Profil | Pá 10.10.2014 21:15:47

    KurecPalec >> Máš taky nejlevnější verzi grufa asi chce něco jiného než toho tvého jezevčíka i když na rybníky bohatě stačí.J

      šmája - Profil | Pá 10.10.2014 19:51:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Mel jsem tu sonu Lux a ten středový kloub se ochodil a pak již nebyl tak stabilní, pořídil jsem mustanga a nemůžu si ho vynachválit, ale není mustang jako mustang, těm verzím za dvojku bych se vyvaroval.

        oskus - Profil | Pá 10.10.2014 19:20:35

        RAJA >> je to tak ....

          KurecPalec - Profil | Pá 10.10.2014 19:06:02

          grufa >> Je toho mraky to je pravda.....Ten Cygnet co mam ja je opravdu dosti nizky......Pruty moc vysoko nezvednes.....Me osobne to nevadi ale muze to byt problem ktery se potom blbe resi..... :o) .....
          Ja jsem hledal neco kde mam pruty tesne nad zemi..... :o) .....

            grufa - Profil | Pá 10.10.2014 18:58:01

            ten cygnet se mně taky líbí i ten solar to je pravda babo raď je toho tolik)))

              RAJA - Profil | Pá 10.10.2014 18:55:19

              oskus >> Ako hovoríš, už by som to znova nekúpil. Za tolko peňazí málo muziky!!! Sky som poslal do sveta spravil som si vlastné vidly a som spokojný. Aj vidly sa dajú pekne použiť napr. na kameňoch.

                grufa - Profil | Pá 10.10.2014 18:51:48

                fox vypadá solidně aj ten cygnet , samozřejmě i te solar :-))))))) chtěl bych to větší vody a řeky samozřejmě

                  KurecPalec - Profil | Pá 10.10.2014 18:43:19

                  Resil jsem tu samou otazku na zacatku sezony..... :o) ..... a nakonec vyhral tento......nekomu LIBI nekomu NELIBI..... :o) .....Cygnet Quicklock .... :o) ....

                    GRUPA - Profil | Pá 10.10.2014 17:14:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Mám Sky-Pod několik let. Není co mu vytýkat, snad cenu. Škoda že je k němu potřeba dokupovat doplňky, jako jsou botičky a hrazda na koncové olova a kolíky k botičkám.
                    Hrazdu na tři pruty jsem vyměnil za hrazdu na čtyři pruty. Líbí se mi to víc, jak jsou ty udice dál od sebe.

                      oskus - Profil | Pá 10.10.2014 16:59:08

                      asi mě tu ukamenují ,ale sky pod nebrat ,je to rozviklaná hujda.prodal jsem Mustanga a koupil sky pod, no to jsem se byl do palice,ale teď pokukuji po Cygnetu ,také super stojan.

                        Vendys 65 - Profil | Pá 10.10.2014 16:52:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        grufa - >>
                        Čus,posílám ti foto stojanu od foxe,kupoval jsem si ho v anglii,kde jsem ho kupoval za 220 liber.

                          Pallermo - Profil | Pá 10.10.2014 15:04:49

                          koralovec1 >> ja jsem se na ne dival ale pripadal mi takovy plastovy dost no nestabilni a tak jsem od nej upustil

                            koralovec1 - Profil | Pá 10.10.2014 15:01:35

                            co ty levnější stojany od tasky ? Máte je někdo ?

                              Lada7 - Profil | Pá 10.10.2014 15:00:21

                              A co zkusit TRIPOD LUX od firmy SONA ?
                              Středový kulový kloub je jedinečný. Používám jej jíž 10rok a absolutně bez problémů.
                              http://www.sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2​008021325&name=tripod-lux-jakl

                                Pallermo - Profil | Pá 10.10.2014 14:58:03

                                grufa - >> ted jsem nasel fox ranger 3 pod za 6 tis .D

                                  Pallermo - Profil | Pá 10.10.2014 14:51:44

                                  taky premyslim o nakupu stojanu a nevim ktery vzit ten cygnet je takovy transformers :D
                                  ale jo proc ne neni spatny dlouhe nohy mi slouzili jako vidle ve vode kolega ho ma

                                    clarence - Profil | Pá 10.10.2014 14:34:57

                                    grufa - >> Ještě jedna stojan jde ještě víc zdvihnou.Ještě větší úhel předních nohou a jsou ještě vyšší nohy,zadní se dají úplně k sobě a jsou ještě kratší které jsou součátí prodejní verze Grand Sniper Extreme Pod.Teď už záleží jak komu se který stojan líbí víc.Vetší varialibitu má určitě Cygnet a jke daleko levnější.Co se týká stability tak ta je stejná ne-li lepší než Ranger nebo Sky.J

                                      clarence - Profil | Pá 10.10.2014 14:18:01

                                      Kkarp >> K Cygnetu je také možno dokoupit bodičky i růně dlouhé nohy cca čtyři různé délky,hrazdy na tři a čtyři pruty nohy jdou naklopit asi pod 8mi úhly a ještě jdou naklopit pod 2mi úhly hrazdy.Toto je kolegův který má hrazdy zkloněné.J

                                        koralovec1 - Profil | Pá 10.10.2014 13:42:41

                                        Kkarp >> ahoj a jaká je cena ?