Pevnou nebo vysokotlakou podlahu?

Ahoj chystám si kopit nafukovací člun a pořád se nemohu rozhodnout mezi pevnou hliníkovou nebo vysokotlakou podlahou prosím o vaše zkušenosti a postřehy
Autor diskuse: flodur - Profil , 7.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NBambi.SpP - Profil | Čt 8.1.2015 9:58:14

tenisak1 >> Pokud jse budeme bavid všeobecně o člunech tak pruměrnej rozdíl je min.10 kilo nevim jak jsi přišel na 4

    NKaprňák - Profil | Čt 8.1.2015 9:55:56

    Gandhi >> Především mě zajímá váha člunu a samozřejmě kvalita. A můžeš popsat ty nevhodné důvody tohoto člunu na kaprařinu? To mě moc zajímá.

      Ntenisak1 - Profil | Čt 8.1.2015 9:55:17

      Bambi.SpP >> rozdil ve vaze je 4kg

        Nhonzina - Profil | Čt 8.1.2015 9:53:41

        Za mě určitě pevnou

          NBambi.SpP - Profil | Čt 8.1.2015 9:45:12

          MISO* >> A co váha na tu jsi zapoměl?

            NMISO* - Profil | Čt 8.1.2015 9:43:19

            vysokotlakova podlaha ma zmysel podla mna len v pripade, ze nie je ina moznost prepravy a skladovania clna nez ho zakazdym vyfuknut a zlozit. Ziadnu inu vyhodu v tom nevidim a vsetko ostatne hra v prospech pevnej podlahy.

              NGandhi - Profil | Čt 8.1.2015 9:17:52

              Kaprňák >> Podlaha určitě nevypadne. Jestli se můžu zeptat co tě vede ke koupi zrovna tohoto člunu? Čluny od zodiaku (přes nepopiratelnou kvalitu) z několika důvodu nepokládám za vhodné na kaprařinu:(

                NKaprňák - Profil | Čt 8.1.2015 9:15:09

                Pellets >> Protože ten ví hovno. Snaží se jen prodat a vychvalovat. Já se ptám kluků, kteří to už mají vyzkoušené.

                  NPellets - Profil | Čt 8.1.2015 6:11:33

                  Kaprňák >> proč se nezeptáš u prodejce tvého budoucího člunu?

                    NRajsi - Profil | St 7.1.2015 20:50:35

                    Kaprňák >>Čau. Vypadnout to nemůže. Rozteč vnitřních stran válců v jejich středu je rozhodně menší než šířka podlahy, ať je jakákoliv. Tady to týpek i obrací https://www.youtube.com/watch?v=yTbrfuqTVW8

                      NRadek Fox - Profil | St 7.1.2015 20:40:46

                      Kaprňák >> Ahoj, nikdy jsem takovým způsobem člun nepřepravoval, ale můžu s jistotou tvrdit, že nafouknutou podlážku z nafouknutého člunu nevyndáš nikdy.

                        Npslany - Profil | St 7.1.2015 20:02:49

                        Kaprňák >> tu co mam ja ne, je tam nafest, abych ji dostal ja musim ji vyfouknout a jde ven i tak ztuha, je to nejake silne pvc

                          Npslany - Profil | St 7.1.2015 20:01:36

                          Donn79 >> jj

                            NKaprňák - Profil | St 7.1.2015 19:10:50

                            Vendys 65 >> Chci koupit tento Člun nafukovací Zodiac Cadet 325 Fastroller a ten má podlahu odnímatelnou.

                              NDonn79 - Profil | St 7.1.2015 19:08:56

                              Zdravím pánové
                              Mám takovou jednu technickou.Vysokotlaká podlaha znamená nafukovací podlaha?

                                NVendys 65 - Profil | St 7.1.2015 19:06:30

                                Kaprňák >>
                                Ahoj,nevím jaký mám člun ty, já mám jak s pevnou podlahou tak nafukovací a ta nafukovací podlaha je tam napevno, takže my vypadnou nemůže.

                                  NKaprňák - Profil | St 7.1.2015 18:39:53

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 8.10.2014 15:31:09 >> Mám technický dotaz, když dám nafouknutý člun na střechu auta samozřejmě obráceně, nemůže za jízdy nafukovací podlaha vypadnout, nebo je tam na pevno? Díky.

                                    NMaugli001 - Profil | Čt 23.10.2014 12:36:02

                                    Pallermo >> V tom Ti bránit nebudu.Musíš však počítat se spotřebou.

                                      NPallermo - Profil | St 22.10.2014 20:18:59

                                      Maugli001 >> tak to ja poridim 55

                                        NMaugli001 - Profil | St 22.10.2014 19:24:55

                                        Pallermo >> Já mám Boat007 290,motor Minn Kota 40,baterku 140ah.Jezdím s ním i na řece a v pohodě.Když je velký proud,tak benzín 5hp.