Pevnou nebo vysokotlakou podlahu?

Ahoj chystám si kopit nafukovací člun a pořád se nemohu rozhodnout mezi pevnou hliníkovou nebo vysokotlakou podlahou prosím o vaše zkušenosti a postřehy
Autor diskuse: flodur - Profil , 7.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NErva - Profil | Út 7.10.2014 21:00:46

flodur - Vždy bych koukal na použitý matroš , nebo alespoň projít nějaké recenze , pak bych koukal na záruku , u kvalitních člunů je záruka např .5 let ,od toho se ale taky odvíjí cena .

    NMichal Kučera - Profil | Út 7.10.2014 20:59:37

    Tom.as2.0.0.0. >> boat007

      Nsyrus - Profil | Út 7.10.2014 20:58:56

      Erva >> Ani já ne:)))
      Bral to,protože jezdívá sám kvůli váze.

        Npslany - Profil | Út 7.10.2014 20:58:16

        Ahoj,

        ja mam podlahu rovnou vysokotlakou a nafukovci samostatny kýl a normalne v nem stojim, zalezi spis na konstrukci. Sem spokojeny.

        Pavel

          NErva - Profil | Út 7.10.2014 20:57:42

          syrus - Každého věc , ale nechápu jeho počínání :-))

            Nsyrus - Profil | Út 7.10.2014 20:57:28

            flodur >> Mivardi již nikdy více radši litr slivovice:))))

              NTom.as2.0.0.0. - Profil | Út 7.10.2014 20:57:22

              Michal Kučera >> jakou značku?

                Nflodur - Profil | Út 7.10.2014 20:57:18

                Erva >> no a co z toho vyplývá:-)co je lepší?

                  Nsyrus - Profil | Út 7.10.2014 20:56:14

                  Erva >> Vím.Kámoš má tu do V a musel si tam dát navíc překlišku.

                    NMichal Kučera - Profil | Út 7.10.2014 20:55:30

                    flodur - >> vždy jsem měl pevnou, ale nedávno jsem si pořídil vysokotlakou a zatím velká spokojenost

                      NErva - Profil | Út 7.10.2014 20:54:27

                      flodur - Tak osobně bych do něj nešel , ne všechno je od Mivardi dobré.

                        NErva - Profil | Út 7.10.2014 20:52:54

                        syrus - Ty vysokotlaké podlahy se dělají 2 druhy jedna do otevřeného V , tak jako dole na fotce a tvoří zároveň i kýl a pak rovná podlaha a pod ní je ještě nafukovací kýl , tak jako např u člunů Zodiac Cadet Aero , nebo Zodiac Cadet Fastroller .

                          Nflodur - Profil | Út 7.10.2014 20:51:25

                          Erva >> ja si vybral mboat od mivardi jaky máš názor na kvalitu ?

                            NErva - Profil | Út 7.10.2014 20:48:59

                            flodur - Pokud koupíš kvalitní člun z vysokotlakou podlahou která se fouká na 0,8-0,9 baru , tak je tvrdá jako kámen , tedy vyjde to nastejno , nehledě na to že čluny z vysokotlakou podlahou mají mnohdy až o 20 kg míň, v porovnání se stejně velkým člunem z pevnou dřevěnou , či hliníkovou podlahou .

                              Nflodur - Profil | Út 7.10.2014 20:48:43

                              syrus >> ted koukám na MBOAT od mivardi a vysokotlaka podlaha je tam rovna

                                NTom.as2.0.0.0. - Profil | Út 7.10.2014 20:48:06

                                Za mě taky jedině pevná podlaha.

                                  Nsyrus - Profil | Út 7.10.2014 20:46:21

                                  Jedině pevnou.Je sice těžší,ale je rovná.

                                    NAleš10 - Profil | Út 7.10.2014 20:46:13

                                    ahoj za mě určitě pevnou

                                      Nflodur - Profil | Út 7.10.2014 20:43:06

                                      A jaky je rozdíl,tim myslim v tvrdosti obou podlah?

                                        NErva - Profil | Út 7.10.2014 20:36:11

                                        Já přešel z pevné na vysokotlakou , bo převážně jezdím sám , nebo z ženou , kolikrát lapu na místech kde jsou i 2 m srázy do vody , tak lehký mobilní člun je opravdu velkou výhodou , navipc na velké vodní plochy nejezdím tak jsem i zkrátil velikost z 300 cm na 240 cm .