Pevnou nebo vysokotlakou podlahu?

Ahoj chystám si kopit nafukovací člun a pořád se nemohu rozhodnout mezi pevnou hliníkovou nebo vysokotlakou podlahou prosím o vaše zkušenosti a postřehy
Autor diskuse: flodur - Profil , 7.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Erva - Profil | Út 7.10.2014 21:14:01

flodur - Viděl jsi nějaký materiál aby se vlivem teploty neroztahoval , nebo nesmrskával ??

    david.ch - Profil | Út 7.10.2014 21:13:26

    Erva >> Díky. Já právě také přemýšlím nad člunem na příští sezónu a vzhledem k tomu, že jezdím sám, tak řeším hlavně hmotnost člunu a tím pádem i dobrou manipulaci s ním. Proto mě také zaujaly čluny s vysokotlakou podlahou, jelikož jsou mnohem lehčí než ty s pevnou podlahou. A bojím se, že by mě 3m člun s pevnou podlahou, kterej váží 50kg, poslal k zemi :-)

      Erva - Profil | Út 7.10.2014 21:11:53

      flekos - Zdendo to já taky , max. kolem 0,6 , podlaha je dostatečně tvrdá :-))

        supinna - Profil | Út 7.10.2014 21:10:12

        Erva >> http://www.boat007.cz/lode-cluny/nafukovaci-cluny/c​-290-nafukovaci-cluny.html
        Myslím, že toto zatížení vydržel člun za 10 000Kč . Což není špatný :))

          flodur - Profil | Út 7.10.2014 21:10:05

          syrus >> tak to by byla super cena

            Erva - Profil | Út 7.10.2014 21:10:01

            david.ch - Ten člun mám na vyvažku a případnou zdolávačku , ne na přepravu věcí , nikdy jsem to zatím nezkoušel , ale pokud bych jel sám , tak myslím že bych to tam dostal ,nebo alespoň nosností určitě, má nosnost přes 400 kg .

              flekos - Profil | Út 7.10.2014 21:09:55

              Erva >> Ja foukam v lete jenom 0,40- 0,50 bar a mam tam vyrezane toto ...muze se na tom skakat....Ten rozmer na obrazku , je orientacni -da se koupit na x metru.

                flodur - Profil | Út 7.10.2014 21:09:24

                Michal Kučera >> mekne ti ta podlaha v závislosti na teplotě?

                  syrus - Profil | Út 7.10.2014 21:07:49

                  Erva >> On se Boat007 290cm s pevnou dá pořídit od 13500kč pokud je v akci.Kvalitní člun za suprový peníze.

                    syrus - Profil | Út 7.10.2014 21:06:11

                    supinna >> Jasnačka,že byl.:)))

                      flodur - Profil | Út 7.10.2014 21:05:44

                      Ok :-)popletl jsem to omluva vsem koho se to dotklo:-)

                        david.ch - Profil | Út 7.10.2014 21:04:33

                        Erva >> Ahoj. Dokážeš se do toho člunu 240cm sbalit na víkendovou rybačku s přiměřeným množství věcí?

                          Erva - Profil | Út 7.10.2014 21:04:27

                          flodur - Jenže to nebyl člun od Mivardi , ale od Boat 007 a tam je záruka 5 let a cena je tam kolem 20- ti tisíc .

                            supinna - Profil | Út 7.10.2014 21:04:09

                            syrus >> Jj, byl :))

                              VL.K. - Profil | Út 7.10.2014 21:03:33

                              flodur - >> Od r. 2009 mám člun s pevnou hliníkovou podlahou, ano je těžký ! Nedávno jsem byl s kolegou na rybách a ten má člun s vysokotlakou, ano je lehký ! Za sebe mohu napsat,že se radši budu tahat s člunem,který je o 20kg těžší,ale mohu v něm stabilně stát i ve větru a né se bát,že vypadnu ze člunu ven. Přes den bylo horko, do rána zima a podlaha tak nějak, smrštěním vzduchu po jeho roztažení v odpoledním žáru slunce, změkla,že jsem se fakt bál v něm postavit,aby jsem nevypadnul ven. To se ti u pevné podlahy nestane. Takže jednoznačně pevná hliníková podlaha u mě vítězí na plné čáře. Toť můj názor,jak se rozhodneš kolego je na tobě.

                                david.ch - Profil | Út 7.10.2014 21:03:17

                                flodur >> To je ale člun od Boat007.

                                  flodur - Profil | Út 7.10.2014 21:03:11

                                  A co znacka kolibri?

                                    syrus - Profil | Út 7.10.2014 21:02:25

                                    flodur >> Nebyl to náhodou Boat007 co ho přejížděl ten traktor?

                                      Tom.as2.0.0.0. - Profil | Út 7.10.2014 21:02:13

                                      Michal Kučera >> ten má i kámoš a podlahu má do Včka, rovná by byla asi lepší, ale hlavně, že jsi spokojený :-)

                                        flodur - Profil | Út 7.10.2014 21:01:09

                                        Erva >> mivardi taky osobne nekupuji ale asi všichni videli na YouTube jak clun přejíždí traktor a člun je ok to je silný argument