- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Otázka hodná MRKu...???
Kdo z vás zde na MRKu zaregistrovaných,přišel o povolenku a z jakého důvodu,zda li to bylo nedůvodně,nebo mladická nerozvážnost,nebo se jednalo o plánované porušení ryb.řádu...poučili jste se z této situace nebo si děláte stále co chcete...???své zkušenosti s porušováním předpisů mohou psát i kolegové,kteří jsou skoro svatí,nebo ti,na které se zatím jenom vaří voda...díky M.
Vážení kolegové,které přestupky proti RŘ jsou podle vašeho mínění nejzávažnější,prostě na okamžité odebrání povolenky...???
A) -porušování doby lovu8%
B) -nezapisování denní docházky(na revírech s omezenou docházkou)1%
C) -nezapisování ulovených ryb(z důvodu možnosti odnesení více kusů,než je povoleno)67%
D) -lov ryb na více prutů,než je stanoveno2%
E) -lov ryb v hájeném revíru(14dení hájení hospodářem MO)0%
F) -lov ryb v celoročně hájeném pásmu(vyznačeno v soupisu revírů)8%
G) -parkování mot.vozidel mimo vyznačená parkoviště(kde to není povoleno)1%
H) -odhazování odpadků a nedopalků cigaret8%
I) -zavážení a vyvazování(trhačka)tam,kde to není povoleno2%
J) -je mi to všechno naprosto jedno,nestarám se o druhé,tak ať se druzí nestarají o mě3%
Od 11.10.2014 hlasovalo 101 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nmik UTD - Profil | Čt 27.11.2014 9:51:21
Nmik UTD - Profil | Čt 27.11.2014 9:49:44
Domníváme se, že vždy bude záležet na konkrétním posouzení a vyhodnocení dané situace.
Odpovídal: Ing. Branislav Ličko
NMi!d@72 - Profil | St 26.11.2014 18:29:34
NBousis - Profil | St 26.11.2014 17:41:21
Nrybomil - Profil | St 26.11.2014 17:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dotčený usnul na revíru, kde byla povolená letos 24 hodinovka na lehátku cca 3m od prutů. Byl kontrolován v čase 3,01 hod. Po signalizaci pípáku hned vyletěl a ejhle on záběr od RS. Měl sice zapsáno už nový den lovu a revír, ale přesto mu sebrali povolenku. Tu mu následně po projednání MO vrátila.
Po měsíci dostal vyrozumění od OÚ že mu udělují pokutu. Vzal si právníka a napsal odvolání ve smyslu :
1) nejsem si vědomý žádného přestupku
2) nebyl jsem přizván k projednání uváděného přestupku před udělením sankce, možnosti se vyjádřit.
3) kde a jakým způsobem je uvedeno, že musím být trvale u prutů abych s nimi mohl manipulovat, na jaký čas a vzdálenost se mohu ( nemohu ) vzdálit?
Příslušná pracovnice si vyžádala vyjádření orgánu, který přestupek zjistil a když jí odpověděli, že není taxativně stanoveno na jakou vzdálenost a jaký čas se může ( nemůže ) lovící vzdálit měla jasno. Do měsíce dostal rozhodnutí o zrušení sankce s konstatováním, že se přestupek nestal.
Zvažuje možnost vyžádání min. omluvy od kontrolního orgánu, možná i odškodnění za nemajetkovou újmu v omezení práva při výkonu rybolovu po dobu odebrání permice......
Podivné až úsměvné na tom je, že kontrolující RS je placeným členem jednoho ÚS ČRS, tedy dalo by se předpokládat, že tohle by měl mít v malíku.
Takže při sumcování apod. s klídkem zalehnu na lehátko, nebo do auta a pochrupnu ( koulisařinu neprovozuju 20 let ).
Nfreddys - Profil | St 15.10.2014 23:48:30
NMacinek - Profil | St 15.10.2014 20:06:44
NMi!d@72 - Profil | St 15.10.2014 19:50:16
NMacinek - Profil | St 15.10.2014 19:42:55
NMi!d@72 - Profil | St 15.10.2014 19:30:14
Nfreddys - Profil | St 15.10.2014 19:19:54
NMi!d@72 - Profil | St 15.10.2014 19:05:27
Nfreddys - Profil | Po 13.10.2014 20:21:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMi!d@72 - Profil | Po 13.10.2014 19:14:46
NGloton - Profil | Po 13.10.2014 19:13:35
Nfreddys - Profil | Po 13.10.2014 17:56:45
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 17:51:48
NZajda - Profil | Po 13.10.2014 17:42:56
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 17:35:24
Nevim kdo je majitelem tohodle webu ani neznam jedinneho admin.
Neznam a nechci hlavne poznat lidi jak jste vy.
Ale tohle bude jedinna tva kultura ke tery se za cely mesic nebo rok asi dostanes.
Ten pytlak je taky tvuj kamarad?
A tim jsem s tebou na vzdy skoncil.
Nepotrebuju se dohadovat se spolkem pytlaku.
NZajda - Profil | Po 13.10.2014 17:35:01
NZajda - Profil | Po 13.10.2014 17:34:08
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 17:33:20
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 17:27:09
Tobe to samozrejme nevadi? Vid.
Hajis tu prece zajmy tvych dobrych kamaradu.
Ze ti to nevadi?
Mezi nama je velky rozdil.
Ja mam kamarady u vody.
A ver ze mezi vas nikdy nepolezu.
Skoda ze to ten tvuj kamarad vecer vsechno zase smaze.
Nkakr - Profil | Po 13.10.2014 17:24:53
I v misích jsou potřeba vojíni kteří "dělají rajóny".
Proč ne za ty love........
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 17:20:12
Dle mě by se člověk neznalý ani vyjmenovaných slov neměl mít šanci na takové místo dostat nebo by mělo být postaráno o to, aby se to nikdy nedostalo ven!!!:-)
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 17:08:05
Pro mne je i kamarad bez povolenky pytlak.
Zrejme na tom nebuses tady sam.
A petadvacetilete dite to uz je nejen pytlak.
Nic uz mi nepis nebo te se vsi uctou poslu do pred...
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 16:57:54
Chytání bez povolenky je zavrženíhodné a společensky nepřijatelné, na seznamu svazoproblémů řazeném podle důležitosti to bude myslím bod kolem č. 77.
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 16:09:29
K tomu oco tu jde si nenapsal ani radek.
Zavolej nebo mi napis a ja ti na rad odpovim co smim nebo nesmim.
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 15:49:47
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 15:40:34
Bohuzel diskuse uz pro mne ztratila vyznam a patricnou hodnotu.
Diky promazavani nevyhovujiciho slova.
Vse ostatni pro mne je tim to ukonceno.
A tak si tu odpoustejte kryjte se mezi sebou dal.
Jak zastarych casu.
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 15:31:40
NM0RGAN - Profil | Po 13.10.2014 15:23:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 15:21:36
Ja teda ano.A cela dlouha leta ano.
A oficielne.
A o rybach a zenach a o zivote kolem nas si muzu psat mluvit s kym koli.
Neres armadu.
Ale otazku pytlaku.
To sem patri.
Nfreddys - Profil | Po 13.10.2014 15:13:37
Nsplávkař - Profil | Po 13.10.2014 15:08:35
NAkéla - Profil | Po 13.10.2014 14:57:31
Promazal jsi to tak ze jsi vsechno umyslne stocil mimo problem na ktery jsem poukazal.
Nezlob se ale pokud si nekdo udela povolenku az nekdy kolem dvacateho roku a prizna ze dote doby chytal jen proto ze povolenku nikdo po nem nechtel a on ji proste nepotreboval to je vazne pruser.
Vsichni jsme si to jako kluci vyzkouseli jake je to jako maly deti.
Ale tohle je pres caru.
Navic si smazal zapisi ktere nikoho neurazeli ale pouze ukazali na dotycne pytlaky.
Asi si se bal ze by jsi byl u vrchnosti neobliben .
Ale ty jsi vlozil tema a kdyby ostatni poradne vnimali zapisi ode vsech tak si toho musel vsimnout nejeden.
Jenze jeho zapis nikdo nestudoval a tak nam napsal ze od roku 1980 kdy zacal hytat prvnich patnact let nemel povolenku.
Zjiskal ji az tedy nekdy ve triadvaceti letech.
Tohle prece neni normalni.
Bud smaz vsechno nebo tomu nechej ve vsi slusnosti volny prubeh.
Proto ze takhle z nas delas jenom hlupaky a nikdo poradne nevi oco jde
Potom si do te tve diskuse napise kazdy co chce ale mimo zadane tema.
A misto toho tu resej veci ktere sem nepatri.
Nmik UTD - Profil | Ne 12.10.2014 19:02:32
Nkakr - Profil | Ne 12.10.2014 15:33:11
Soudruhem nazývej tatíka.
Podle tvé teorie by klidně mohlo v BP být uvedeno, že rybář musí mít umytý krk a čisté ponožky.....
NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 12.10.2014 15:31:29
Nmik UTD - Profil | Ne 12.10.2014 15:28:04
Nkakr - Profil | Ne 12.10.2014 15:25:05
NMi!d@72 - Profil | So 11.10.2014 21:07:21
NMi!d@72 - Profil | So 11.10.2014 21:01:38
Nunudle - Profil | So 11.10.2014 20:55:19
NGloton - Profil | Pá 10.10.2014 11:41:03
Kdybych si po sobě text vždy neopravil, než ho "odešlu", to by bylo teprve srandy.... překlepy, občas vypadlé písmenko.......ale je to vizitka každého jedince, a mělo by to patřit k základní kultuře každé internetové diskuse a vlastní prezentace, snažit se psát jazykově korektně.
Nrybomil - Profil | Pá 10.10.2014 10:36:48
ale joo, překlep se občas stane i u mě, votom žádná
Nhraji - Profil | Pá 10.10.2014 7:42:24
Měl jsi včera špatný den? Nebo špatné zažívání? Nebo tě naštval někdo v hromadné městské dopravě?
Chce to hlavně klid, klid a ještě jednou klid, a zajít si na ryby.
A abys neřekl. Povolenku mi za víc jak 40 let rybaření nevzali ani jednou.
Povolenek jsem za ty roky vzal desítky.
NGloton - Profil | Pá 10.10.2014 0:36:05
Nrybomil - Profil | Čt 9.10.2014 22:44:24
od wasru jsem se vrátil před pár hodinama
NBousis - Profil | Čt 9.10.2014 22:34:16
NAkéla - Profil | Čt 9.10.2014 22:28:48
Tak se uklidni. A napis neco treba o rybach.
Jo hosi jste proste za ta leta sedeni a psani zvykli jen na stejne omlete keci.A tak vyboceni z vaseho nacviceneho tematu je proti vasi srsti.
Jinak vse v dobrem.
Jed te zitra k vode a vycistete si alespon jeden den od Mrku hlavy.
NZajda - Profil | Čt 9.10.2014 20:53:19
NZajda - Profil | Čt 9.10.2014 20:30:01
Nunudle - Profil | Čt 9.10.2014 20:21:02
NKovis - Profil | Čt 9.10.2014 20:12:40
NMrKos - Profil | Čt 9.10.2014 19:33:37
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51140
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NDaruji věci na ryby ...863
NPerly MRKu ...!1171
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NProblémy se psy u vody553
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












