Používání olov Olpra

Používáte někdo olova od českého výrobce Olpra? Zaznamenali jste nějaký zasadní rozdíl oproti jiným olovům?
Autor diskuse: Klose - Profil , 4.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NGloton - Profil | Po 6.10.2014 19:14:27

smike >> Ta otázka je naprosto relevantní. Zákaz olova už se několikrát navrhoval, tady taky něco k tématu http://www.inrybar.cz/ostatni/rozhovory/eu-chce-zak​azat-olovene-zateze-upozornuje-kandidat-na-europosl​ance-bohumil-straka/ .
Třeba vyvažovací závaží na kola os.aut už olověná být nesmí. A v rybařině nás to asi brzy také nemine.

    Nstrejda16 - Profil | Po 6.10.2014 15:33:22

    Nepoužívám, dělám si svoje a jsem maximálně spokojený.

      Nkorpss - Profil | Po 6.10.2014 14:50:56

      arnošt >> Plovoucí olova? co to je?

        Nsmike - Profil | Po 6.10.2014 14:32:19

        Ewa Farna >> twl,ty mas otazky:-D z ceho jineho by asi byly?

          NEwa Farna - Profil | Po 6.10.2014 11:16:16

          Jsou opravdu olovjeny ty olova?

            Nufo 48 - Profil | Po 6.10.2014 10:03:39

            Klose >> ahoj, je to jako s pivem...taky ti málo kde natočí přesnou míru:-))))))ale jinak s Olprou max.spokojenost,dávám palec nahoru...

              NKlose - Profil | Po 6.10.2014 7:51:57

              Možná radši kupovat vždy o 10g víc:-)

                NKlose - Profil | Po 6.10.2014 7:50:41

                Johnas >> Tak si mě nahlodal a šel jsem je taky převážit. a 50 Flat- in line má pouze 41g. Takže ona se nějaká chybička najde:-)

                  Nsmike - Profil | Po 6.10.2014 7:39:56

                  s olovy od Olpra jen spokojenost.zpracování velmi slušné a cena parádní

                    NKlose - Profil | Po 6.10.2014 7:28:19

                    chendler >> Jo to je fajn. Na 4 stovky se dostaneš hned a máš to zadara.

                      NTWIN 69 - Profil | Po 6.10.2014 5:56:38

                      S olovama týhle firmy jen spokojenost.

                        Narnošt - Profil | Ne 5.10.2014 23:49:54

                        Mám a dobrý...Hlavně se mi líbí ta jejich nová řada plovoucích olov,používám je na mlaskačku... :))
                        Nee,dělám si p.del,cena dobrá,olovo je opravdu olověný a obratlíky se netrhají ani nepraskají.Co víc od olova chtít...

                          Nkožich007 - Profil | Ne 5.10.2014 18:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Klose - >> ahoj
                          používám už několik let a jsou perfektní, za ten peníz lépe asi neseženeš. Ani na závěsky to není takovej problém, záleží jakou použiješ. Za mně olpra jasně vede, jinak letos jsem od nich vzal i na methodmix a taky dobrý, pasuje to do formiček dobře a pěkně lítají. Ať se ti daří.

                            NJohnas - Profil | Ne 5.10.2014 18:23:03

                            Gloton >> Je to možné, že to byla zrovna tahle šarže ve 140 cítkách a ostatní jsou v pohodě.

                              Nkapr97 - Profil | Ne 5.10.2014 12:46:57

                              Erva >> Tak díky za rady..

                                NErva - Profil | Ne 5.10.2014 12:05:54

                                Martin - Havířov - Jasan , jsem si je i přinesl , ale bohužel celí obratlík vkládají do formy , tedy by museli mít novou formu kde bude vyfrézovaná větší drážka kam by se vlezlo to větší očko obratlíku , tak mě to bylo řečeno .

                                  NMartin - Havířov - Profil | Ne 5.10.2014 12:00:07

                                  Erva >> hoj Radku, stačilo by použít Heli obratlíky a bylo by po problémech

                                    NErva - Profil | Ne 5.10.2014 11:56:27

                                    kapr97 - Ale vždy je lepší si olova dopředu objednat , bo taky můžeš přijet a skladem být všechno nemusí .

                                      Nkapr97 - Profil | Ne 5.10.2014 11:43:42

                                      Erva >> Jo už jsem se díval na mapách kde to asi tak je.. :-)

                                        NErva - Profil | Ne 5.10.2014 11:41:51

                                        Martin - Havířov - Hoj Martine , to z tebou souhlasím ,občas bych uživil taky větší očko na obratlíkui jsem toko zultoval ,alebohužel nemají takovou formu 😞.