Používání olov Olpra

Používáte někdo olova od českého výrobce Olpra? Zaznamenali jste nějaký zasadní rozdíl oproti jiným olovům?
Autor diskuse: Klose - Profil , 4.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NErva - Profil | Ne 5.10.2014 11:39:41

kapr97 - Není zač , mají na štítové zdi na baráku ve směru od Hluku po levé straně poutač ,je to hned zkraje vesnice .😊

    NGloton - Profil | Ne 5.10.2014 11:34:13

    Johnas >> Určitě ojedinělá chyba, ty 80g a 90g sedí na nějaký ten gram přesně.

      Nkapr97 - Profil | Ne 5.10.2014 11:33:14

      Erva >> Dík..

        NErva - Profil | Ne 5.10.2014 11:32:26

        kapr97 - Přesně tak , ta prodejna je o ulici níž než bydlím 😊.

          Nkapr97 - Profil | Ne 5.10.2014 11:29:12

          Zdenal77 >> Ta prodejna je přímo v Dolním Němčí?

            Nwlcakk - Profil | Ne 5.10.2014 11:09:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Mám s nimi jen tu nej zkušenost.. obědnával jsem si je u nich cca 2r zpět pro sebe, otce i kámoše a max spokojenost. Kupoval jsem jak inline olova tak excentry, olova na závěsky a něměl jsme jedinou špatnou zkušenost.

            Za sebe tedy vřele doporučuji..

              Nchendler - Profil | Ne 5.10.2014 10:47:53

              .xXXx. >> kup si tanga

                N.xXXx. - Profil | Ne 5.10.2014 9:42:29

                No tvl. tak sem čekal co se tu ještě bude řešit a toto mě teda uzemnilo.
                Potřeboval bych poradit s výběrem spoďárů, jakej tvar, aby mě to neřezalo a materiál aby to neškrábalo.

                  NMartin - Havířov - Profil | Ne 5.10.2014 8:59:19

                  olova v pohodě, barva taky, jen by výrobce mohl používat větší obratlíky. Stávající obratlíky zadrhávají v závěskách

                    NBobajz - Profil | Ne 5.10.2014 8:32:13

                    Používám od nich excentry a jsou perfektní-návazce se nemotají,vlasec se nekroutí,barva drží a cena skvělá.

                      Nchendler - Profil | Ne 5.10.2014 8:18:54

                      Taky je nejaky cas pouzivam a je to vsechno v poradku,jake koli olovo. Je tam i moc dobre,ze za nakup,vic jak 400kc,je posta zdarma. To taky tu cenu udela lepsi.

                        NErva - Profil | Ne 5.10.2014 8:01:45

                        Klose - Olova od téhle firmy používám víc než 10 let a to bez sebemenšího problému .

                          NJohnas - Profil | Ne 5.10.2014 7:13:24

                          Já si nedávno koupil nějaké kousky šlo o typ korda 140g nicméně mě jen tak náhodou napadlo je převážit a hle místo udávaných 140g měli všechny pouze 128g kontaktoval jsem prodejce a ti mi poté volali, že chyba byla u formy a že vše již dali do pořádku.

                            NGloton - Profil | Ne 5.10.2014 6:50:09

                            Klose >> Závěsky používám od Olpry nejčastěji 80 a 90 gramů a obratlík mi ještě nerupnul. Ani ta barva se mi zatím z žádného neoloupala.
                            Za ty peníze si myslím super nákup.

                              NKlose - Profil | Ne 5.10.2014 6:45:55

                              Gloton >> Zakoupil jsem je od nich poprvé a používám in- line, takže nemůžu hodnotit kvalitu ostatních. Např. jestli u závěsek nepraská často obratlík atd. Třeba mi někdo napíše, že se strašně rychle loupou nebo jiný mínusy. Jde o to, že ta cena je třetinová, tak jestli to není na úkor kvality.

                                NKlose - Profil | Ne 5.10.2014 6:37:45

                                Hovy >> Jsi prostě smolař:-)

                                  NJaMi - Profil | Ne 5.10.2014 6:25:37

                                  Dobrá cena i kvalita.

                                    NHovy - Profil | Ne 5.10.2014 1:04:41

                                    Čau co by s nima mělo být? Je tedy pravda že když nahodim tak se hned potopí což mně někdy vážně štve ;) a musím říct že se mi to stává i s olovama od jiných výrobců prostě pech

                                      NZdenal77 - Profil | Ne 5.10.2014 0:38:37

                                      Já je používám už několik let jelikož bydlím cca dvacet km od místa jejich prodejny...spokojený jsem určitě, ceny přímo tam jsou super takže jednou za rok či dva doplním co potřebuju a jsem v klidu. Potřebu zkoušet jiné určitě nemám.

                                        NGloton - Profil | Ne 5.10.2014 0:13:13

                                        Nějaká používám a jsou to prostě rybářská olova. Nic zvláštního nepozoruji.
                                        Co na tom chceš konkrétně řešit?
                                        Vybereš požadovaný typ, tvar, barevné provedení či povrchovou úpravu, váhu a fertig.