- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dilema - zůstat či odejít z ČRS
Ve svazo vodách okolo mne je čím dále tím méně větších ryb, několikrát jsem byl na rybnících které říkají pane jinému hospodáři než je ČRS a světe div se je tam čisto, ryby ve vodě, klid. Sice za to taplatím, ale v přepočtu na mou docházku za rok je to v mnoha ohledech i levnější než povolenka v ČRS.
Co je pro Vás rybařina? Co Vás drží ve svazu, či proč jste již svaz opustili?
prosím nehádat a netahat sem něco jiného. Nebojím se dát červenou a ani mazat to co je mimo.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
rybomil - Profil | St 1.10.2014 7:35:32
Vpodstatě řečeno z tohoto hlediska jsem pitomec taky, nevyužil jsem nabízené možnosti.
Tak jako tak, ZATÍM v ČRS zůstanu, jiné možnosti nevidím pro mě reálné a výhodné. Ale rozhodně nebudu blábolit že někdo něco, když podklady a důkazy jaksi nejsou zřetelné až jasné.
rybomil - Profil | St 1.10.2014 7:25:08
Jiný případ byl třebas ten kolem r. 2006 - 2009 v Plzni, bývalá nejmenovaná reprezentantka plavané a účetní byla obviněná z pronevěry několika mega CZK, byla obviněná, následně byla zadržená španělskou policií na Kanárských ostrovech, deportována sem, nějaký čas ve vazbě a stejně jí nic nedokázali. Probíralo se to i tady.
V takovém případě nějak moc nefungovaly kontrolní mechanismy a vlastní vnitřní kontrola u daných funkcionářů svazu, to je nad slunce jasné.
V naší MO dělali 2 členi práci s mládeží, věnovali se tomu a děti byli vcelku závodně úspěšné. Bohužel před 3 roky z pracovních důvodů tuto činnost ukončili a od té doby marně hledáme byť je vedoucího rybářského kroužku.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jako hasičina je můj vcelku nosný obor. V místní jednotce SDH, kde závodila švagrová a její věkové vrstevnice měl majitel rakouské firmy své 3 dcery. Koupil jim tehdy v postrevolučční době soustrojí Mercedes ( cca 200 000 ÖS ), veškeré oblečení, platil náklady na výcvik a dokonce i trenéra, pobyty v závodní sezoně, hadice s rychlospojkami byly samozřejmostí. Díky tomu byly holky vícemistryně ČR a jedna jeho dcera také vícemistryně Evropy. Dnes jsou to mámy od dětí, slávu připomínají jen ty poháry, fotky a medaile.
borecrybář - Profil | St 1.10.2014 7:19:14
Ono jde o to že urážet umí každý a věř či ne nic tím nedokážeš a ti mladí namachrovaní pitomci jak ty říkáš, ti budou makat a platit daně aby si případně mohl být v důchodu. Ti mladí pitomci jsou to naučeni od svých rodin a také dobou ve které vyrůstali.
Blue - Profil | Út 30.9.2014 23:34:40
Tím chci říct že neříkám že zrovna u tebe to tak není třeba je a vaše MO je vskutku poctivá ale divil bych se a pokud si na tom trváš tak já ti věřim ale je to jedna z posledních kde se ještě kouká na jiné hodnoty než na zisk.
rybomil - Profil | Út 30.9.2014 21:42:46
Víš co, jdi do prdele s takovýma kecama o něčem co nevíš, bla bla bla. To ty dokazuješ svou blbost.
V současné době je ještě dost takových, kteří si nahrabat nechtějí, bo mají nějaký jiný priority, možná i kdyby prostě jenom chtěli, taky nemají k tomu žádný možnosti. Víš kulový o těch tzv. funkcionářích svazu a meleš, jak tady pravil už mockrát klasik diskusí MRKu, bubláš z mrákot.
Patříš mezi ty mladé, namachrované pitomce co si myslí, že sežrali moudrost jedním hltem ke snídani a že vás tady poslední dobou přibývá.
jestli to borecrybář smázne je mi putna, stejně si to někdo přečte
packa - Profil | Út 30.9.2014 18:24:28
Blue - Profil | Út 30.9.2014 18:02:20
Blue - Profil | Út 30.9.2014 17:55:17
geriatrix - Profil | Út 30.9.2014 16:49:15
rybomil - Profil | Út 30.9.2014 14:15:52
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak píše splávkař, taky bych bych tam rozhodně zalapat nejel ( závodně i nezávodně ).Nedovedu si dost dobře představit, že by se mnoho dnešních MO / revírů se " tranformovalo " takto.... no možná mnohým nic jinýho nezbude ? No jestli by to skončilo jak nějaký soukromáky, kde je pomalu nadirigováno kde a jak se uprdnout, tak potěš koště. Toho se snad ani dožít nechci a budu možná vzívat " zlatý Poland " :D)
Pedro1 - Profil | Út 30.9.2014 14:09:54
Spíš to beru z pohledu obyčejného rybáře.Těch akcí a monstr akcí je dle mého tolik,že by mě to štvalo,být tam člen.
Navíc se před každými závody sype,takže po závodech se tam sjíždí celý okres,mraky lidí,mnohdy zvláštní pravidla,...
Ale je fakt,že to udělali z ničeho víceméně jenom dobrovolnou prací.
splávkař - Profil | Út 30.9.2014 13:51:52
kakr - Profil | Út 30.9.2014 13:33:51
Můj brácha je už dlouho v Poličce členem, ale jen proto že tam má chalupu a jezdí na "Peklo" na picyklu. Zase takový zázrak to není, ale špatné také ne. Za ty love................
Píďa2 - Profil | Út 30.9.2014 13:29:45
Pedro1 - Profil | Út 30.9.2014 13:29:08
Miraryb - Profil | Út 30.9.2014 13:03:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jaa1959 - Profil | Út 30.9.2014 12:50:20
Pedro1 - Profil | Út 30.9.2014 12:29:28
Je to víceméně moje přání,čím méně rybářů na svazovkách,tím lépe pro ryby.A nepokrytě přiznám,že tím lépe pro mě.
Kdo se bude o vodu a ryby starat mi je jedno.Já to dělat nebudu,jsem konzument a nemám na "práci pro ryby" čas a mnohdy ani sílu.
Nic to však nemění na tom,že jsem ochoten šáhnout hluboko do kapsy a zaplatit část peněz na ty,kteří se o vše budou s patřičnou odborností starat.Pokud byde výsledek čístá voda s rozumným množstvím rozumných druhů ryb (v závyslosti na konkrétní vodě) a pokud nebudu na březích vod potkávat jednoho vandráka za druhým,budu štastný.
A je mi vcelku jedno,který subjekt toho za ty peníze docílí.Jestli to bude ČRS,nebo soukromník který si pronajme/koupí 10 km řeky.
vydra Lucky - Profil | Út 30.9.2014 12:20:41
Nikdo nikoho nenutí, aby se združoval, platil příspěvky - je to dobrovolné !!! Nelíbí se ti to ? Zvol si jinou cestu, ta možnost tu je a ne jen jedna. MO pod svazem, MO samostaně hospodařící, soukromáky, zájezdy ven ...
Kde to žije - všechna témata
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26Rybáři a vinařství 927
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"









