- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Louny a okolí
přistěhoval jsem se do Koštic, blízko Loun.. Rád bych se optal na současný stav okolních revírů.. Rád mám chytání spíše na stojaté vodě.
Na Ohře si nemůžu stěžovat a na oplátku za typ mohu dát já svůj typ kam na Amura 102 cm, či Kapra 12 kg.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Nchemikln - Profil | Út 8.3.2016 11:39:30
Nchemikln - Profil | Čt 11.2.2016 9:51:32
Nchemikln - Profil | St 3.2.2016 18:06:41
NVendys 65 - Profil | Út 2.2.2016 21:46:08
Dneska jsem se tam byl podívat, když jsem jel okolo a ta řeka pěkně stoupla.
Nchemikln - Profil | Út 2.2.2016 18:28:39
NVendys 65 - Profil | Út 2.2.2016 17:17:57
Nechranice taky už nejsou jako dřív, jednou jsem seděl vedle ukrajinců nebo rusáků a jaký dokázali udělat za odpoledne bordel, od posr... plenek až po rozbité flašky. Když už píšeš o řece tak jsou taky pěkné fleky mezi Louny - Březno , jinak nejvíce chodím do Vršovic.
Nvara - Profil | Út 2.2.2016 17:03:44
Nchemikln - Profil | Út 2.2.2016 16:03:04
NVendys 65 - Profil | Po 1.2.2016 19:52:37
Já moc už okolo Loun nechytám, někdy jezdím i v týdnu po práci na Labe a na další revíry. Řeka mě už moc nebere, je to škoda, když si chci zachytat tak objíždím okolní revíry.
Nchemikln - Profil | Po 1.2.2016 19:47:53
NVendys 65 - Profil | Po 1.2.2016 19:40:45
Čus, byl jsem tam naposled mezi svátky a ta voda tak divně smrděla, abych byl upřímný tak jsem tam pořádně nikdy nic nechytl, bral jsem to dříve jako relax s feederem nebo s plavačkou po práci, bylo to kousek a ta voda byla hezká, ale to už asi neplatí.
Nchemikln - Profil | Po 1.2.2016 18:46:49
NVendys 65 - Profil | Po 1.2.2016 18:41:27
Čus, nevíš jestli je pískovna už rozmrzlá, v neděli jsem se prošel okolo řeky od Loun až do Března, až na ten neskutečný bordel u vody docela příjemná procházka.
Nchemikln - Profil | Po 1.2.2016 18:10:16
Nkoralovec1 - Profil | Út 26.1.2016 19:37:24
Nkoralovec1 - Profil | Út 26.1.2016 19:27:33
Npipanec - Profil | Út 26.1.2016 19:25:37
Nkoralovec1 - Profil | Út 26.1.2016 19:14:22
NVendys 65 - Profil | Čt 21.1.2016 17:55:37
Čus, tak to tě neporadím, dravce beru jen okrajově.
Nchemikln - Profil | Čt 21.1.2016 12:53:29
NVendys 65 - Profil | St 20.1.2016 21:35:36
Co tě zajímá? Chytal jsem tam naposled v prosinci mezi svátky, zkoušel jsem červíky na feeder a bez záběru.
Nchemikln - Profil | St 20.1.2016 17:52:32
NHeršvec - Profil | St 20.1.2016 12:48:43
NVendys 65 - Profil | Út 19.1.2016 20:56:19
Jestli myslíme to samé, tak by to mělo být v pohodě, jeden kolega tam bydlí a druhý tam má zahradu a myslím, že poslední dobou neměli chatu pod vodou. Když budeš přesně vědět kde to je tak ti to můžu zjistit přesně, mám tam pár známých co tam bydlí.
Nkoralovec1 - Profil | Út 19.1.2016 20:32:55
NVendys 65 - Profil | Út 19.1.2016 20:21:24
Čus, myslíš směr Volenice co vede cesta okolo statku přes pole k lávce do Radonic?
NHeršvec - Profil | Út 19.1.2016 20:14:58
NVendys 65 - Profil | Út 19.1.2016 20:12:32
Ahoj, zaleží přesně kde ta chata je, většinou se to rozleje do polí.
Nkoralovec1 - Profil | Út 19.1.2016 19:19:52
NHeršvec - Profil | Út 19.1.2016 18:44:51
NHeršvec - Profil | Út 19.1.2016 18:43:41
Nhulimrk - Profil | Út 19.1.2016 18:41:13
Nkoralovec1 - Profil | Út 19.1.2016 18:05:53
Nkoralovec1 - Profil | Čt 14.1.2016 14:13:43
NHoolis - Profil | St 25.2.2015 19:49:10
NBudul - Profil | Út 24.2.2015 21:23:13
NVendys 65 - Profil | Út 24.2.2015 17:21:44
Čus,jestli budeš chtít chytat na řece ( Ohři ) tak si to budeš muset prokrmovat, jezdím chytat nad jez do Vršovic. V Košticích to neznám, byl jsem tam chytat a to už je dlouho, jinak si myslím když si najdeš nějaký zámol, že si zachytáš. Ohře u Vršovic.
NHoolis - Profil | Út 24.2.2015 16:28:17
NVendys 65 - Profil | Út 2.9.2014 21:39:00
Čus,já jsem ze severu,je pravda,že ceny na některých soukromých revírech jsou asi trochu vyšší,ale zase ti nabídnou větší zázemí.Já jezdím na soukromí revír Sedlec u Podbořan,ceny jsou přijatelné,ale asi to budeš mít trochu z ruky.P.S. každý ti bude doporučovat kam jezdí,budeš si to muset vyzkoušet asi sám.
Ncasper8481 - Profil | Út 2.9.2014 20:04:55
Prosim Vas, chci se zeptat jestli nevite o nejakym dobrym soukromim reviru kolem Prahy nebo dojezd do 50 km.
Moc krat bych Vam podekoval kdyby jste mi mohli poradit. Na netu v revirech jsou ruzna, ale na vetsine jsou ty ceny dost predrazeny.....
Dekuji s pozdravem Petr
NManni - Profil | Út 2.9.2014 19:25:09
NVendys 65 - Profil | Út 2.9.2014 19:11:29
Čauves,koukám že jezdíš taky na slatinu ( myslíš u Libochovic ),to byla taky moje oblíbená voda,ale už to tam je dost vydrancované,dříve to byla dobrá voda.Je ta voda o které píšeš?
Njezeveccz - Profil | Út 2.9.2014 11:03:05
NPampalyny - Profil | Po 11.8.2014 12:48:28
NVendys 65 - Profil | Po 28.7.2014 18:45:51
Čus,začíná to prvním rybníkem,když přijedeš po polní cestě a dáš se na první odbočce doprava,pak následuje druhý,třetí a v zadu je ještě jeden.ale ten je menší,rybí osádka je všehochuť.
Tady je fotka posledního rybníka.Ty máš jenom severočeskou povolenku?
NAlpachin - Profil | Po 28.7.2014 13:57:17
NVendys 65 - Profil | So 26.7.2014 13:53:57
Čus,v lenešicích na pískovně by jsi měl nechat auto na té cestě a pak si dojít k rybníkům a vybrat si nějaký.Dlažkovice jsou menší než slatina,ale ryby jssou tam pěkné,dravci i kaprovité ryby a auto necháváš na kraji rybníka u přítoku,nebo ho necháš ve vesnici a jdeš k hrázi,ale to není dobré,protože neuvidíš na auto.
NAlpachin - Profil | So 26.7.2014 2:10:38
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...

















