Hadi u vody

Dobrý den pánové , byl jsem u vody v Mělníku a viděl jsem tam asi pět hadů kteří buď plavaly po vodě nebo ležely na dně celkem dlouho bez hnutí , a u nás v řeži jsem jich za den viděl snad dvacet leží u břehu ve vodě a nebo chytaj malé rybičky nemám tušení , co je to za hady moc se nebojej , tak jestli někdo má podobnou zkušenost nebo ví co je to za hady tak ať mi dá vědět díky
Autor diskuse: pavel.1 - Profil , 21.7.2014 všeobecné - ostatní

N: vydrák - Profil | So 29.8.2015 7:12:26

Filip Štefek >> To je zabitej had.

    NFilip Štefek - Profil | So 29.8.2015 7:10:21

    Dobré ranko všem, chci se zeptat, co je toto za hada?
    Díky

      NxDanielS - Profil | So 4.7.2015 21:02:48

      Rád je pozoruji a když můžu, tak se i podělím :-)

        NFilip Štefek - Profil | So 4.7.2015 20:29:51

        Letos jsem zatím jednu zmiji málem přejel na cyklostezce. Jinak se hadům zatím úspěšně vyhýbám :-)

          NČík - Profil | So 4.7.2015 20:22:34

          datel na entou :-) >> Jednu mám,ale ta fotka nemá ani hlavu ani patu:-)))Užovka podplamatá.

            Ndatel na entou :-) - Profil | So 4.7.2015 20:14:20

            Už máte nějaké letošní fotky pořádnejch hadic :-) nebo u háďátek???

              Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 25.7.2014 23:30:00

              Taky je moc nemusím ale oni jsou tam doma a my rybáři jsme na návštěvě :-) takže tak

                Nmyranux - Profil | Pá 25.7.2014 23:16:52

                Ale jo máte pravdu hadi u vody je přijemné potkat aspoň vím že ekosystém u vody funguje stejně jak myši u vody.uz

                  NCor - Profil | Pá 25.7.2014 22:41:03

                  Chosé 2 >> tebe už asi někdo lopatou praštil a pořádně.

                    NFild@ - Profil | Pá 25.7.2014 22:10:47

                    Zmiji jsem zatím potkal jen tohoto zabarvení, i tak ve mě hrklo jak ve starých hodinach

                    (foto není moje)

                      Nbart.bm - Profil | Po 21.7.2014 22:02:27

                      lipenak >> cernou jeste v ulovkaci nemam.obecnou jo zatim sem se sek na 96cm ale tohle uz asi bude strop.byla zatim jedina kterou jsem tak velkou potkal.

                        NPetr64 - Profil | Po 21.7.2014 21:08:24

                        Fild@ >> Je to o zbavení se strachu.On je kontakt s hadem docela překvapivě příjemnej.

                          NFild@ - Profil | Po 21.7.2014 21:06:07

                          Petr64 >> Nesáhl bych na hada, ať je to užovka, zmije nebo něco jiného. Mám z nich respekt.

                            NPetr64 - Profil | Po 21.7.2014 21:00:39

                            Fild@ >> Jako nesáhl bys na hada,nebo jen na užovku?

                              NFild@ - Profil | Po 21.7.2014 20:48:34

                              Pěn_a >> Chlape klobouk dolů, já bych na to nesáhl... Já se na ně rád podívám v TV, ale abych se účastnil nějakých odchytů, to vůbec :-)

                                NPěn_a - Profil | Po 21.7.2014 19:32:33

                                Kreja >> Vzhledem k velikosti bych řekl že zdechla stářím, tak velky se moc často nevidí.

                                  NKreja - Profil | Po 21.7.2014 19:31:54

                                  tak jsem ji naangažoval poslední fotku na vzpomínku

                                    NPěn_a - Profil | Po 21.7.2014 19:30:21

                                    Fild@ >> Hadi mi nevadí a užovky už vůbec ne. Ale když jsem chtěl dětem ukázat zmiji a dvakrát mě hryzla, tak to moc příjemny nebylo. To jsem měl za to, že jsem se choval jako blbec :-)

                                      NKreja - Profil | Po 21.7.2014 19:30:12

                                      bohužel jednoho rána ležela ve vodě břichem vzhůru

                                        NKreja - Profil | Po 21.7.2014 19:29:03

                                        tahle krasavice mi kdysi dělala společnost