- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hadi u vody
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NHanis.K - Profil | Pá 16.10.2015 12:24:32
Nminatrix - Profil | Pá 16.10.2015 10:55:02
Asi myslíš Pituophis catenifer . Česky se jí říká též užovka býčí :-) Taky se zde docela rozšířela...
http://www.ifauna.cz/terarijni-zvirata/inzerce/r/detail/2609571/pituophis-catenifer-sayi/
http://www.google.cz/search?q=pituophis+catenifer&client=tablet-android-acer&biw=1024&bih=768&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIzcz65c7GyAIVSBIsCh3fCgfk
Nbart.bm - Profil | Pá 16.10.2015 8:59:21
Nkkkarlos - Profil | Pá 16.10.2015 8:56:07
Nkkkarlos - Profil | Pá 16.10.2015 8:50:58
Nbart.bm - Profil | Pá 16.10.2015 8:24:43
NJarda82 - Profil | Pá 16.10.2015 7:47:39
NJarda82 - Profil | Pá 16.10.2015 7:43:52
NLab - Profil | Pá 16.10.2015 7:33:49
http://www.naturfoto.cz/uzovka-hladka-fotografie-21759.html
NDenny - Profil | Pá 16.10.2015 2:33:46
Na jednoho misniho hada bych nekdy rad narazil,jedna se take o uzovku - Bull snake,ale dosahuje delky az ke dvou metrum a to uz je i z meho laickeho pohledu paradni had,ale tobe tohle psat urcite nemusim :-)
Ja zatim mam stesti jen na ty mensi :-)
NDenny - Profil | Pá 16.10.2015 2:09:53
Jedineho uloveneho hada mam v horach Sonory pri vlaceni na pstruhovce a verim,ze ten byl jedovatej,tam snad ani jini nejsou :-))))
Nerytro - Profil | Pá 16.10.2015 0:03:18
Prívlačoval som, stojím pri vode, dačo na mňa pozerá, pozrem dole, užovka čumí na mňa z vody /samozrejme, len dýchala, ale vyzerala akoby sa sprosto kukala/, hovorím je, ty ostaň tam, ja ostanem tu, budeme kamaráti. No do večera nevyliezla, iba sa občas nadýchla a striehla na rybky, vytiahol som neskôr feeder a viac pozoroval hada ako špičku. Bolo to zaujímavé chytanie, neskôr som s ňou chytal ryby asi ešte 5 krát, potom som ju tam už nevidel.
Chytáme ryby, rybár vedľa mňa, občas prehodíme pár slov. A zrazú hovorí, no pozri jaká je sprostá. A ja že čo? Had sa jej zamotal do sieťky na úlovky kde mal jedného celkom pekného pleskáča. A had že fakt veľký had. Tak sa na ňu dívame, že čo teraz. No nič, čo už. Ale, had sa začal topiť. No to už bolo blbé, a mne tej užovky prišlo ľúto. Nejak sme jej opatrne pomohli na slobodu. Neskôr som zrejme ju stretol ešte mnohokrát.
Ružín a okolie je plný hadov, a to tak, že fakt plný. Úsek 50 metrov a pri brehu ak má človek šťastie naráta aj 30-40 užoviek.
Keď som sa stal rybárom, strašne som sa hadov bál. Ale musel som si uvedomiť, buď ryby s hadmi, alebo žiadne ryby, pretože to že Ja som prišiel na ryby neznamená že hady pôjdu preč. A tak som si nejak tými rokmi zvykol aj na to, že mi had vlezie do vedierka s krmivom a podobne. Mám rešpekt, ale už nie strach.
NHanis.K - Profil | Pá 16.10.2015 0:01:26
Nbart.bm - Profil | Čt 15.10.2015 23:30:53
NGreysmen - Profil | Čt 15.10.2015 21:25:01
Nminatrix - Profil | Čt 15.10.2015 21:22:09
NJarda82 - Profil | Čt 15.10.2015 21:15:44
NJarda82 - Profil | Čt 15.10.2015 21:12:20
NDenny - Profil | Čt 15.10.2015 20:40:40
Nbart.bm - Profil | Čt 15.10.2015 20:21:30
NJarda82 - Profil | Čt 15.10.2015 19:47:51
Ndatel na entou :-) - Profil | Čt 15.10.2015 19:08:59
NJarda82 - Profil | Čt 15.10.2015 12:55:25
NPvl - Profil | Čt 15.10.2015 12:50:39
Nbart.bm - Profil | Čt 15.10.2015 12:38:27
NPstruh27 - Profil | Čt 15.10.2015 12:21:30
Ja ich stretávam vcelku bežne u nás na Váhu, brehy sú tam z veľkých sypaných kameňov čo sú pre ne skvelé úkryty a tiež sa v týchto kameňoch drží hodne hlodavcov ako myšky a potkany.
Vretenice (Zmije) som v dosť veľkých počtoch a aj slušných veľkostiach vídal na VN Dedinky keď som lovieval zo železničného násypu ale sú to už roky do zadu. Ako je to tam s nimi teraz - netuším. Samozrejme ale verím a dúfam že dobre prospievajú :-)
NGhoost - Profil | Čt 15.10.2015 11:06:31
NJarda82 - Profil | Čt 15.10.2015 10:18:08
Nbart.bm - Profil | Čt 15.10.2015 9:44:51
NGhoost - Profil | Čt 15.10.2015 6:42:13
Nbart.bm - Profil | St 14.10.2015 21:50:51
Nbart.bm - Profil | St 14.10.2015 21:48:32
Ndatel na entou :-) - Profil | St 14.10.2015 21:45:25
Nbart.bm - Profil | St 14.10.2015 21:44:02
NJarda82 - Profil | St 14.10.2015 21:37:51
Ndatel na entou :-) - Profil | St 14.10.2015 21:36:07
NGhoost - Profil | St 14.10.2015 21:12:55
Ndatel na entou :-) - Profil | St 14.10.2015 21:04:59
NFilip Štefek - Profil | So 29.8.2015 7:14:40
NFilip Štefek - Profil | So 29.8.2015 7:10:21
NFilip Štefek - Profil | So 4.7.2015 20:29:51
Ndatel na entou :-) - Profil | So 4.7.2015 20:14:20
Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 25.7.2014 23:30:00
Nmyranux - Profil | Pá 25.7.2014 23:16:52
NFild@ - Profil | Pá 25.7.2014 22:10:47
(foto není moje)
Nbart.bm - Profil | Po 21.7.2014 22:02:27
NPetr64 - Profil | Po 21.7.2014 21:08:24
NFild@ - Profil | Po 21.7.2014 21:06:07
NFild@ - Profil | Po 21.7.2014 20:48:34
NPěn_a - Profil | Po 21.7.2014 19:32:33
NPěn_a - Profil | Po 21.7.2014 19:30:21
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)45005
NDaruji věci na ryby ...863
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29912
NDokumenty z přírody kolem vody624
NSranda bez nadsázky 🤘10855
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22046
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53891
NZtráty a nálezy u vody116
Kde to žije - všechna témata
16:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 540
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....





































