- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybník Asuán JM
rád bych se Vás chtěl zeptat, zda někdo z Vás má zkušenosti s rybníkem Asuánem na Jižní Moravě (kousek od Moravských Budějovic, okres Třebíč) a jestli je něco co byste mi doporučili si sebou vzít na týdenní rybařinu :)
Předem děkuji za Vaše odpovědi :)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nvundu - Profil | So 23.5.2015 20:42:14
NHumik - Profil | So 23.5.2015 20:37:45
Nvundu - Profil | So 23.5.2015 20:36:30
ocividne te rozhnevalo, co jsem napsal o "vasem" reviru :-)))))))
za pravdu se kazdy zlobi mladiku ....
Nhonzulaw - Profil | So 23.5.2015 19:52:28
NStanley78 - Profil | Pá 22.5.2015 19:11:40
NJuraj - Profil | Pá 22.5.2015 18:25:22
NStanley78 - Profil | Pá 22.5.2015 17:57:18
Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 17:50:28
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=735376
Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 17:00:52
my taky psali pouze a jen sve nazory a poznatky... ryby uz asi konecne vytahali-alespon co pises, ale ze to trvalo po minimalne mesici...asi se do "jakoze spravcu" pustilo vic lidi, ze s tim konecne zacaly neco delat.....
ono rict do oci, že to sbiraji kazdy den a videt je tam jen jednou za 4 dny (a to jeste diky tomu, ze se nam to jaksi nelibilo, tak dosel a poku*vil to jeste vic, nez kdyby nic neudelal) o necem svedci, tak nam tady nemaz med okolo ust jak se o to fricek stara :-)))))))))))))
p.s.a mile rad bych si s Jirkou pokecal kdekoliv u vody, hlavne o ritolezcich a Desne :-))))))))))
at se ti dari, zdur :-)))))))))))
a chlubit se rekordem z Ebra je taky na uvazenou :-))))))))))(takovej nejvetsi chovnak v Evrope :-)))) )
Nhoplik - Profil | Pá 22.5.2015 16:43:36
NHumik - Profil | Pá 22.5.2015 15:36:16
Nhoplik - Profil | Pá 22.5.2015 14:58:24
NHumik - Profil | Pá 22.5.2015 13:07:59
Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 13:02:49
Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 13:02:17
NHumik - Profil | Pá 22.5.2015 12:59:44
Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 12:58:09
tak proc kapra vyhodil m za bivi a ani jej nezakopal??
a ze pulka ho "vytakla" metr od meho stojanu ho taky nijak netrapilo-tim me tedy urcite neucinil co nejvice spokojenym-spis naopak....
proc cisticka lodicek rekla ze ty kapry vytahovat nebude, protoze se toho stiti(po mem upozorneni, ze hned u mola maji 3 kusy)
cisti kadibudky?? to jsi asi neobesel vsechny
kamarad tam jel z jara (loni) aby si to pred zavody omrkl a s tim ze by si zaplatil dve noci, prej se nesmelo chytat vube c a nedalo mu to a jel se tam mrklnout a sedelo tam prej cca 15 lidi, a kdyz se zeptal co to ma znamenat, tak mu bylo sdeleno, ze to jsou mistni a ti muzou.....
nevykladej mi o tom jak se snazi at se tam rybari citi dobre je to jen o prachach a ty vime vsichni jsou vzdycky az na prvnim miste a co se tyce Desne, tam to plati minimalne dvounasobne....nezachyta tam kazdy, v tom jedinym se snad shodnem, protoze ten rybnik neni nafukovaci a kdyz tam na*ere 100 chytajicich, tak pres vsechny ty lana bez backleadu se ta ryba na ty co jsou na koncich ani nedostane(muj pripad)
a kdyby sis vzal tu jejich lodku a objel rybnikstacilo by okolo sahary, tak by se ti ty mrtve ryby do te lode aniu nevesly....
a jeste k tomu pivu-ano slit se tam umi kazdy, tim je taky Desna vyhlasena, porad jsem si rikal ze se to zmenilo(byl jsem tam podruhe)-nezmenilo, vlastne ano, k horsimu.....chlastat a delat bordel do rana umim taky, ale tohle k vode dle meho nepatri ani omylem... od chlastani je hospoda a ne priroda-i kdyz tam to s prirodou uz ma pra malo co spolecneho..............
proste jak psal Humik jde o blaho mistni kasy...
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDalešice ??8160
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NStarbaits trvanlivé boilies111
NKrátkodobá kaprařina x9925
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NLevné zavážecí lodičky - zkušenosti, opravy, tunning122
Nvýroba "betonových" záteží106
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










