Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 11:30:14

    Pepison >> val robit ať v nedělu jedem.-)

      smike - Profil | Pá 11.7.2014 11:14:55

      ŠUKI >> mně bylo jasné, že ty piva vás všechny potěší :):)

        ŠUKI - Profil | Pá 11.7.2014 11:05:46

        Milan 66 >> Kaj su ty fotky?Když jsi nic nechytil tak tu hoď aspoň taků jak Ocelář SMIKE, na to se taky pěkně dívá :-)

          Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 9:38:17

          PYTLAKS >> lezim, pisu nabidku .... copak ?

            PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 9:05:46

            Pepison >> co děláš?

              PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 7:46:09

              tuzemak >> tak,svatá pravda:-))

                tuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 7:45:25

                PYTLAKS >> máš recht,hřib musí být celéé,od baby zdejším pacholíkům musí stačit kozenky.o))))

                  PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 7:43:32

                  smike >> tak to je potom v pořádku,hřib musí být celý:-))

                    smike - Profil | Pá 11.7.2014 7:38:45

                    PYTLAKS >> na focení těch hřibů to potrénuju:)tam mám vždycky i hlavu :)

                      tuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 7:36:49

                      smike >> tu možná ju,ale jak juknou na kozenky v ohrádce,tož mají plochý nohy.o)))

                        smike - Profil | Pá 11.7.2014 7:35:51

                        tuzemak >> tu s těma pivama, že? :)

                          PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 7:35:13

                          smike >> honem ho zahoď:-))aj s rukama.-)

                            smike - Profil | Pá 11.7.2014 7:33:50

                            PYTLAKS >> hlava není podstatná :) a vůbec, za to nemůžu já, ale foťák :):):)

                              tuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 7:33:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              smike >> tu fotku si sem neměl dávat,to někteří už dnes nerozchodí.o)))

                                PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 7:32:05

                                smike >> ty wole,chybí ji kus hlavy:-))

                                  smike - Profil | Pá 11.7.2014 7:30:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  PYTLAKS >> ne, nejmenuje se dobré ráno, ale nerada se fotí :)

                                    PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:53:44

                                    smike >> přítelkyňa se jmenuje romantická procházka?.)-)nebo dobré ráno:-))

                                      smike - Profil | Pá 11.7.2014 6:45:23

                                      PYTLAKS >> ze bych jako upijel stejne z obou skopku? :-) ne, vsak pisu, ze romanticka prochazka. s pritelkyni;-)

                                        PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:43:18

                                        smike >> zdar,dáváš dvě naráz?.-))

                                          PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:42:47

                                          Pepison >> vždyť tam máš roof a ne grande