Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:41:38

    mondry >> beru vždycky,jednou se stalo,že bobík řekl,že nemá a co teď?naštěstí to šlo vrátit

      NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:40:51

      Pepison >> ty si nepoučitelný.-)

        NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:40:08

        mondry >> to jsem na vranově chytal větší do čeřeňa:-))

          NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 6:39:09

          Zbynda56 >> na zakázku by to šlo nechat udělat,ale otázka je za kolik?

            Nsmike - Profil | Pá 11.7.2014 5:47:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Toz vsem dobre rano:-) Davam jednu romantickou ze vcerejsi prochazky.

              NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 23:16:33

              mondry >> ja si dam do akvarka albiny .... uz je mam domluvene ... az udelam v akvarku trochu poradek tak upnu foto . :-)

                NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:59:47

                mondry >> to jsem uz zazil taky ..... a pak se podivas a vidis ze na pristavbe neni zaklad ..... a pak ze tesar udelal pred 70-ti lety chybu :-D

                  Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 22:55:45

                  Pepison >> Asi tam vidím chybu!Podle dnešní zkušenosti by jsi měl mít žlab ve spádu dolů směrem od svodu!:-))))Asi tak 10 čísel:-))))

                    NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:54:44

                    mondry >> ja jsem za posledni dva mesice vyskolen ... :-)

                      Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 22:52:48

                      Pepison >> Takoví šmejdi nám berou práci a zákazníkům prachy:-(
                      To tu nemám fotky fasády.To je taky pěkné pokoukáníčko.Jo,byli levní prachy brali průběžně po jednotlivých krocích,zákazník si myslel že za cenu trabanta dostane vyšperkovaný mercedes a teď ho to čeká celé znova nebo se na to bude dívat a trpět do konce života:-(
                      Lidi jsou neponaučitelní!!!!

                        NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:52:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        mondry >> male ... za to rychle funkcni

                          NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:42:47

                          mondry >> odvaznym stesti preje :-) ale jak ctu ze zivnostnici jsou ty nejvetsi sfine tak se mi otvira kudla v kapse

                            NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:41:34

                            mondry >> ano level ala silikonovy klempiar :-D

                              Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 22:35:09

                              Pepison >> Ty woe taky neberu nikdy zálohu na matroš:-(

                                NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:30:04

                                PYTLAKS >> jo ... ted jsem daval 116 kouli za matros a penize budou az zitra ...

                                  Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 22:29:13

                                  Pepison >> Kdy si pro ňho dondeš?

                                    NPepison - Profil | Čt 10.7.2014 22:26:58

                                    mondry >> zdar mnagalo .... volej mu at ho spytlaci .... beru do akvarka !

                                      NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 22:23:47

                                      Dobrou du zamykat.

                                        NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 22:17:00

                                        Tož sem tu kajsi čet ,ža ma kdosi v akvarku 5cm standaty.tož ho k nim hoďte a bude sranda.No ni?

                                          Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 22:04:45

                                          PYTLAKS >> Teď mi volal mladej že na soutoku jdou dnes sumci!Už má prvního 9,5cm:-))Kuwa zas mě posekal!Tak malého jsem nikdy nechytl:-))