Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NŠUKI - Profil | St 16.12.2020 20:08:55

    F16 >> Píše že má 4 děti ale křepelka volá přece....pět pěněz, pět peněz...:-)))

      NMilan 66 - Profil | St 16.12.2020 20:08:16

      F16 >> 😀😀😀

        NF16 - Profil | St 16.12.2020 20:03:29

        Milan 66 >> včil mi to docvaklo :-)))

          NMilan 66 - Profil | St 16.12.2020 19:57:48

          džigit >> a Di do pr.... U mě by to byla bratrovrazda.

            Nsmike - Profil | St 16.12.2020 19:13:52

            Milan 66 >> ocet nemám 😉

              Ndžigit - Profil | St 16.12.2020 19:12:11

              Milan 66 >> nosné slepičky křepelky japonske

                NMilan 66 - Profil | St 16.12.2020 19:03:59

                smike >> tvoje??

                  Nsmike - Profil | St 16.12.2020 18:32:16

                  Twl, už se koupou kule v octu,to jebu 😂

                    NMilan 66 - Profil | St 16.12.2020 18:25:24

                    džigit >> Tvl co to je???

                      NF16 - Profil | St 16.12.2020 18:25:10

                      džigit >> aha:-) beru 50ks:-)

                        NSharry - Profil | St 16.12.2020 18:19:18

                        džigit >>

                        Diky pane 👍

                          Ndžigit - Profil | St 16.12.2020 18:18:55

                          Sharry >> budu na ťa myslet

                            NSharry - Profil | St 16.12.2020 18:18:14

                            džigit >>
                            Toz nevadi 👍😉, za zeptani clovek nic neda..

                              Ndžigit - Profil | St 16.12.2020 18:17:53

                              F16 >> také vajca naložené do octa prý idu do prutu 😁

                                Ndžigit - Profil | St 16.12.2020 18:17:02

                                Sharry >> z těch je chudák. Mels řect dřiv,bylo by z perliček

                                  NŠUKI - Profil | St 16.12.2020 18:15:04

                                  džigit >> Chov v drátěných bůdách bude za chvíli končit. Bacha ať tě někdo nenatře :-)))

                                    NSharry - Profil | St 16.12.2020 18:12:26

                                    džigit >>
                                    Ahooj, maly dotaz, az pujdou pod kudlu, co budes delat s perim?
                                    Neco bych odkoupil... 😉

                                      NF16 - Profil | St 16.12.2020 18:09:07

                                      džigit >> ty už nevíš co by jsi sežral :-)))

                                        Nsmike - Profil | St 16.12.2020 18:08:23

                                        PYTLAKS >> woe,ty bys v té kose jezdil polonahý?😂

                                          Ndžigit - Profil | St 16.12.2020 18:07:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Na ryby mi to letos moc nevyšlo ,tak sem pořídil konzumenty na přebytky futra