Lipno nebo Orlík?

Zdravim, jedu s kolegama z práce začátkem července na rybačku (jsme kapraři) na Lipno - Hůrka. Jezdíme tam každej rok, ale letos to vypadá s vodou dost špatně. Vypadá to, že se budeme muset přesunout někam víc na hloubku ke hrázi. Potřebovali by jsme dojet až k vodě autem, místo tak pro 3-4 bivaky a nejlépe někde na samotě. Máte někdo zkušenosti s nějakým místem blíže ke hrázi? Případně jsme ještě přemýšleli o Orlíku, ale Lipno bychom raději.
Díky za radu.
Autor diskuse: Fanooos - Profil , 26.6.2014 kaprařina - revíry, cestování

Radunak - Profil | Ne 18.6.2017 21:16:18

lipenak >> tak to tam pořádně pročisti,ať mám na dovolenou volné pole :-))

    lipenak - Profil | Ne 18.6.2017 21:11:27

    Radunak >> jde to, nájezdy jsou furt ,to lepší nebude ::-)

      Radunak - Profil | Ne 18.6.2017 20:59:39

      lipenak >> tak na čerty z křoví musí mít jeden silnej svěrač,páč si leknutím cvrkne. Jak to jde. Už jsou nájezdy zlobičů?

        lipenak - Profil | Ne 18.6.2017 20:51:04

        Radunak >> pozor je spousta nepřipravených ::-))))

          Radunak - Profil | Ne 18.6.2017 20:30:05

          lipenak >> áhoj kamaráde :-)). Kdo je připraven,není ohrožen :-)))

            lipenak - Profil | Ne 18.6.2017 20:28:31

            Radunak >> ale čerti nespí ..)))))))

              Radunak - Profil | Ne 18.6.2017 20:26:59

              Malovec >> taky zdravím kolego. Jde to. Tohle je tři roky stará fotka. Daleko nee. 30m? +-. Velké lodě maji v tutom úseku boje a ani jsem nezaznamenal nic hrozného,co se týče počtu a frekvence jízd. A večer to utichne úplně.

                Malovec - Profil | Ne 18.6.2017 19:59:02

                Radunak >> Zdravím .. koukam že jsi chytal na bojky ... myslel jsem že to kvuli lodím nejde ... jak daleko jsi to tahal

                  Marcus007 - Profil | Ne 18.6.2017 18:53:17

                  ahoj chci se zeptat jak to aktuálně vypadá na Lipně........... (jak jdou ryby,kolik je lidí a jak je to s bivakem mimo kemp) Díky za odpověď

                    Radunak - Profil | St 23.7.2014 19:19:08

                    lipenak >> To už se těším měsíc. Zase dám echo, až tam pojedem a ještě mi poradíš :))

                      lipenak - Profil | St 23.7.2014 18:48:05

                      Radunak >> třeba na sebe natrefíme a hodíme řeč ...

                        Radunak - Profil | St 23.7.2014 17:58:19

                        lipenak >> tak alespoň dobré zprávy. Už se tam zase těším.

                          lipenak - Profil | St 23.7.2014 16:46:11

                          Radunak >> u nás dobrý a snad bude časem i líp ..

                            Radunak - Profil | St 23.7.2014 12:33:35

                            lipenak >> Ahoj, tak jak válčíš na moři?

                              Radunak - Profil | So 19.7.2014 21:03:44

                              sasík >> Tak pokud tam pojedeš, tak držím palec. Krásná, ale těžká voda. V srpnu se tam zase vracím...

                                sasík - Profil | So 19.7.2014 21:00:51

                                Radunak >> neznám, jezdím do Vltavice nebo do Olšiny na malé lipno, ale ta fotka mě zaujala, mrknu ještě na mapy, dík za info,

                                  Radunak - Profil | So 19.7.2014 20:59:02

                                  sasík >> Není zač. Chystáš se tam, nebo to znáš?

                                    sasík - Profil | So 19.7.2014 20:55:36

                                    Radunak >> díky,

                                      Radunak - Profil | So 19.7.2014 20:54:13

                                      sasík >> Čau. Jedna Frymburk s tím molem a ty zbylé dvě jsou z protějšího břehu z Frýdavy.

                                        sasík - Profil | So 19.7.2014 20:46:03

                                        Radunak >> ahoj, odkud je ta fotka, to je někde na Lipně ? díky M.

                                          Radunak - Profil | So 19.7.2014 18:29:55

                                          Zkouška háďat...

                                            Radunak - Profil | So 19.7.2014 18:28:57

                                            Hrrrr na vousatý....

                                              Radunak - Profil | So 19.7.2014 18:28:11

                                              Příjezd...

                                                Radunak - Profil | So 19.7.2014 18:26:03

                                                Pár fotek z Lipna

                                                  Radunak - Profil | St 16.7.2014 3:28:44

                                                  Zdravím kolegy. Tak teď jsem vytahal boje a jdu na kute. Co se týče lovu ve Frymburku,tak kaprari si přijdou na své. Sumec mi dvakrát napálil cejna a oba se odporouceli do věčných lovišť. Bohužel pro mě to byla asi mládež,takže nebyl trefen háček ani jeden. Voda super a dokonce i RS v pohodě. Jak se s nima jedná,jednaj oni s námi,takže u mě pohoda. Sečteno podtrženo. Pár kaprů,cejnu,hadů a sumatra žádný. Byl jsem Frymburk,ale ze strany Frydavy. Teda doufám,že to říkám správně. Škoda,že mě netrefil Lipenak,chtěl jsem pokecat. Tak zdar všem a ať kousou.

                                                    Radunak - Profil | Čt 10.7.2014 13:23:53

                                                    Morus >> Ukecal jsi mě. Vemu náčiní :)))

                                                      Morus - Profil | Čt 10.7.2014 12:55:30

                                                      Radunak >> se sumíkem nevím protože sumcař nejsem ale myslím že určitě nebude problém, vím že se ve Frymburku nachytalo dost sumíků.

                                                        Radunak - Profil | Čt 10.7.2014 12:49:31

                                                        Morus >> Dík. A sumíka tam zvládnu zavézt?