- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty TFG N-Tec Carp Rods
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 10.2.2017 8:28:38
NSETI - Profil | Čt 9.2.2017 16:24:44
NVENTO - Profil | Čt 9.2.2017 16:21:11
Luděk je jedním z těch se kterým jsem koupi N-TEC konzultoval a na jeho rady dal.
Jsem mu vděčný a věř, že s nimi chybu neuděláš. Za ty prachy lepší nekoupíš.
Luďku .... já jsem nezapomněl, slivovička bude, jen to nechávám až se uvidíme na škole házení , kde mám u tebe rezervaci.
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 9.2.2017 16:01:43
NTomčaaa - Profil | Čt 9.2.2017 15:16:18
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 9.2.2017 14:59:23
NVENTO - Profil | Čt 9.2.2017 14:50:50
Ahoj.
Podívej, já to konzultoval před koupí svých klacků s pár fundovanými lidmi a bylo mi sděleno, že na 3.5 lb N-Tec v pohodě 110 g.
Já jsem na věci dost opatrnej a tak jsem na jednom testoval 90 g a na druhým 100 g.
Osobně bych řekl, že mi víc sedí ta 100 g. Tu 110 g zátěž jsem zatím neměl odvahu tam dát a oprat to co nejdál.
Ani tobě nezbude na závěsku zkoušet gramáže a uvidíš co ti sedne víc.
S tou 90-tkou to taky dobře lítá, ale je problém prut dostat do komprese. U stovečky je to lepší.
NTomčaaa - Profil | Čt 9.2.2017 14:33:57
NVENTO - Profil | Ne 21.8.2016 22:53:07
Musím uznat, že proutky jsou mazlíci a přes prvotní obavu, že budou tvrdý jsem velmi překvapen
jejich akcí.
Za ty peníze nic lepšího není.
NVENTO - Profil | Čt 9.6.2016 22:08:03
Chtěl bych jít právě do 3,5 lb kvůli odhozu.
NVENTO - Profil | Po 6.6.2016 18:11:40
Rád bych si pořídil dva odhozové proutky. Líbí se mi právě ty N-TEC v 3.5 lb.
Může mi někdo ze zkušenosti říct, zda do nich jít či zvolit jiné?
Díky moc.
NBambi.SpP - Profil | Čt 19.11.2015 21:18:11
NJokerPaci - Profil | Čt 19.11.2015 20:41:08
NBambi.SpP - Profil | Čt 19.11.2015 20:12:33
NTino1991 - Profil | Čt 19.11.2015 18:44:26
NBambi.SpP - Profil | Čt 19.11.2015 17:39:03
http://www.obchod-rybareni.cz/pouzdro-na-2-pruty-12ft-ngt-197cm-na-kaprove-pruty-19961
NJokerPaci - Profil | Čt 19.11.2015 11:03:35
NFild@ - Profil | Čt 19.11.2015 7:55:22
Nmetalbrute - Profil | St 18.11.2015 22:45:40
https://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/41-1-Pouzdra-na-rybarske-pruty/0/5/4369-Starbaits-Housses-Individuelles-13ft-Rod-Sleeves/?gclid=Cj0KEQiA4LCyBRCY0N7Oy-mSgNIBEiQAyg39tvYO1gMP8aAanQAen9hTNW-NOmiFV75p88qs88kNFrEaAnVD8P8HAQ
NTino1991 - Profil | St 18.11.2015 22:02:49
NJokerPaci - Profil | St 18.11.2015 18:40:08
NTino1991 - Profil | Ne 27.9.2015 23:37:27
taka jedna vec co som si vsimol, n tec mam dva kusy, ked som chytal na 3 pruty musel som pouzit jeden rozdielny na ktorom su ale klasicke ocka narozdiel od ociek na n tecu kde su FUJI K ocka, s tou rozdielnou udicou som odtrhol pri nahode asi 3 ci 4 krat preto ze sa mi vytvorila slucka na vlasci pocas letu a obmotala okolo ocka,
cize FUJI K ocka maju u mna velke plus
a este by som mozno tak okrajovo spomenul nieco k century C2, bavil som sa s jednym nemeckym stavitelom prutov, o blankoch a prutoch century, sam mi povedal tolko ze sice century C2 je "najvyssia rada" ale je to take nieco ze ani nahod ani zdolavacka ze nieco medzi tym, proste taky velmi univerzany prut a pritom velmi drahy
Nmetalbrute - Profil | Ne 27.9.2015 21:50:30
NTino1991 - Profil | So 26.9.2015 9:18:38
NHapas1 - Profil | Čt 24.9.2015 21:26:55
NBoden - Profil | Út 30.6.2015 18:32:40
Nwolfjirka - Profil | Út 30.6.2015 17:59:48
Nflycaster - Profil | So 25.4.2015 10:23:47
Jestli máte o proutky zájem dejte vědět. Samozřejmě jsou se zárukou a dám k nim i pouzdro Tfg hardwear.
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 12:31:35
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 27.1.2015 12:27:29
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 10:45:55
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 10:34:41
Kdo nestojí na parkovišti na něj posílají chataři měšťáky s bločkem!
Nlevhan - Profil | Út 27.1.2015 10:32:44
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 27.1.2015 10:31:50
Většina prutů od sportexu je podstatně tvrdší jak ostatní pruty
Takže s 3lb od sportexu sice hodíš skoro stejně jako s prutem n-tec ve stejné libráži, ale např. na seči kde chytáš právě ty kapříky kolem 60cm si se sportexem to zdolávání moc nevychutnáš, ikdyž tam kapři jsou dost bojovný
Nlevhan - Profil | Út 27.1.2015 10:30:05
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 10:26:36
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 27.1.2015 10:24:10
Mám n-tec 3lb a hážu okolo 130 metrů a kapra kolem 60cm si fakt potahám.
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 10:20:32
Nlevhan - Profil | Út 27.1.2015 10:13:29
Nlevhan - Profil | Út 27.1.2015 10:10:10
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 9:56:28
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 9:53:52
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 27.1.2015 9:32:39
Nlevhan - Profil | Út 27.1.2015 9:21:55
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 9:09:23
Nlevhan - Profil | Út 27.1.2015 8:32:52
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 8:28:57
Ndardajarda - Profil | Út 27.1.2015 8:24:29
Nsmike - Profil | Út 27.1.2015 7:41:22
Nlevhan - Profil | Po 26.1.2015 23:08:58
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54934
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NPískovna Roudnice5232
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NFan Club navijáků Tica993
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NFanclub značky Shimano16400
NFanclub důchodců a těch, kvůli kterým by kaprařské speciálky zkrachovaly330
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....




























