Grauvell Teklon Surf Team

Máté s tím to navijákem nějaké zkušenosti,,,a ani nevím jestli je to jeho pravý název :D
Dyštak napište! :)
Autor diskuse: EsiizzMe - Profil , 11.6.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NEsiizzMe - Profil | Pá 13.6.2014 15:11:31

Děkuji všem! :)

    Nmeteor - Profil | Pá 13.6.2014 13:31:25

    EsiizzMe - >> přemýšlet nad koupí navijáku od Grauvellu je NEROZUM, zejména v této cenové hladině. Doporučuji si v podobné ceně najít něco od Daiwy, Shimana apod.
    Jelikož je Grauvell taková "firma nefirma", tak bych ke koupi za takový peníz neměl odvahu.
    Zkušeností s tímto navijákem se IMHO nedočkáš, jelikož:
    1) Grauvell navijáky skoro nikdo nemá,
    2) (jak už jsem psal) za takovou cenu si můžeš pořídit mnohem lepší navijáky.

      NTomas Krlin - Profil | Pá 13.6.2014 12:50:40

      OK - nazev jsi strefil.
      http://tackleboxmailorder.eu.com/proddetail.php?pro​d=grauvell-teklon-surf-team

      Pokud porovnas parametry a vzhled s Mivardi Panther, tak by to mely byt totozne navijaky, jen Grauvell ma mene lozisek (tezko rict, ktere ubrali) a jinou barvu...

      Tady je recenze na ty Panthery, celkove je to relativne podareny navijak:
      http://www.mrk.cz/recenze/navijaky/navijak_mivardi_​panther/

      Jinak ted je novinka Sonik Tournos, ten vypada, ze je to taky stejny navijak az na barvu, klicku a mozna par dalsich detailu - o tom se diskutovalo tady:
      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=657472

      Byla by velka nahoda, kdyby tady ten navijak nekdo mel, protoze podle toho, co jsem na netu nasel se do CR tato verze nedovazi.

        NEsiizzMe - Profil | Pá 13.6.2014 11:07:45

        Tomas Krlin >> Myšleno v dobrém!
        Od čeho si myslíš že jsou tyhle poradny ? Aby si lidé radili a né aby tady někdo pořád kritizoval :)

          NTomas Krlin - Profil | St 11.6.2014 17:08:52

          Mysleno v dobrem!
          Nemas jednodussi zalozit 1 forum, kde napises neco ve stylu: mam tolik penez, potrebuju za to koupit navijaky a hrazdu.
          Tak ti lidi poradi to, co funguje a co ti bude slouzit, muzes to probrat, nez psat kazdy den nove otazky ohledne nejakych sci-fi produktu, ktere ani nevis jak se jmenuji, mozna ani neexistuji a u nas se neprodavaji.
          Krom toho, spousty veci si muzes najit tady na forech nebo fotky na internetu, mas 14 let, tak uz bys mohl byt schopny neco najit i sam.