Pohoda Cup Asuán

Zde se můžete ptát a bavit se o tomhle 50ti hodinovém závodu, který se bude konat 12.- 14. 9. 2014 na soukromém revíru Asuán.
Autor diskuse: klobas - Profil , 12.6.2014 kaprařina - závodní sektor

Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 20:01:35

je to těžký, ale hezký :DD

    Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:58:00

    pijeme a lijeme :D

      Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:39:34

      Švec: to máš pravdu cesta nic moc a jeden deb** parkuje přímo u prostřed vjezdu na Asuánu....mag**

        NŠvec - Profil | Čt 11.9.2014 19:18:33

        klobas >> cesta si nic moc co ?

          Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:16:43

          chčije a chčije zatím nepřestalo..:(

            Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:13:30

            ... :)

              Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:12:04

              Vedoucí číslo 2 :D

                Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:10:17

                jo je mi fajn :)

                  Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:08:40

                  Kubrti začínají žíít :)

                    Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:02:26

                    chčije a chčije :(

                      Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 19:00:37

                      Dnes kamarádi, a zítra soupeři :)

                        Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 18:58:07

                        ...

                          Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 18:56:23

                          láska kvete na rybách :))

                            Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 18:54:52

                            žrádlo pro lidi, né pro ryby :))

                              NRST - Profil | Čt 11.9.2014 18:54:36

                              klobas >> Už vám tam prší??

                                Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 18:53:04

                                já jsem tady vedoucí :))

                                  Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 18:51:12

                                  už to začíná :))

                                    Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 18:06:49

                                    F.T.M. >> Díky díky :)

                                      NLejsi - Profil | Čt 11.9.2014 18:01:24

                                      Kocháč >> Nazdar řediteli, něco najdeš zde : http://www.fishingclub.cz/

                                        NF.T.M. - Profil | Čt 11.9.2014 17:57:56

                                        klobas - >> Držíme ti s tátou palce, ať se ti akce vydaří :-)))) Určitě to tu budeme sledovat (aspoň na dálku). čus Roman