Pohoda Cup Asuán

Zde se můžete ptát a bavit se o tomhle 50ti hodinovém závodu, který se bude konat 12.- 14. 9. 2014 na soukromém revíru Asuán.
Autor diskuse: klobas - Profil , 12.6.2014 kaprařina - závodní sektor

NKocháč - Profil | Út 9.9.2014 21:39:35

Ve čtvrtek bude uzená cigára pro všechny, co přijedou, zdarma.
Takhle je to lepší?

    NKsk - Profil | Út 9.9.2014 21:37:13

    lukaslorenc89 >> Palec na horu, brečím smíchy

      NKocháč - Profil | Út 9.9.2014 21:33:37

      klobas >> Ať se ti to vydaří :o)

        Nlukaslorenc89 - Profil | Út 9.9.2014 21:20:05

        Poraďte mi jak jezdit zdarma, abych měl taky to uzený, nebo cigára pro všechny

          Nklobas - Profil | Út 9.9.2014 19:49:20

          RST >> to se ted ale nestane :)))

            NRST - Profil | Út 9.9.2014 16:03:13

            klobas >> Škoda sem ti chtěl pogratulovat ke krásnému čtvrtému místu:-)

              Nklobas - Profil | Út 9.9.2014 13:58:35

              RST >> Nene já ne neboj se :D

                NRST - Profil | Út 9.9.2014 12:32:29

                klobas >> Že nebudeš závodit?

                  Nklobas - Profil | Út 9.9.2014 11:56:02

                  Přistálo na mě ještě pár dotazů ohledně vážení krmení.
                  Do povolených 50ti kg se NEPOČÍTAJÍ nástrahy na které budete lovit to znamená plovky, pasty dipi, chytací peletky a chytací boiliesy.

                    Nklobas - Profil | Út 9.9.2014 11:53:49

                    Už se nám to blíží.
                    Ve čtvrtek bude uzená cigára pro všechny co přijedou zdarma.

                      Nklobas - Profil | Čt 12.6.2014 19:10:21

                      Kocháč >> Hotovo :D

                        NKocháč - Profil | Čt 12.6.2014 18:36:33

                        klobas - >> Normálně vystřihni z novin devítku a na monitoru to přelep :o))

                          Nklobas - Profil | Čt 12.6.2014 17:35:10

                          Peta Dobeš >> Nepruď jo :D

                            Nklobas - Profil | Čt 12.6.2014 17:33:46

                            Závod se koná samozdřejmě v září, ale ted nemůžu přijít na to jak to opravit :( ???

                              Nklobas - Profil | Čt 12.6.2014 17:31:25

                              Ajo kurnik sem se překlikl :D

                                NPeta Dobeš - Profil | Čt 12.6.2014 13:58:38

                                klobas >> kdo vyhral, fotky nějaký budou?

                                  NFishky - Profil | Čt 12.6.2014 12:36:22

                                  klobas >> Takový telefon bych chtěl taky, fakt dokáže SMSkou posunout čas na květen? :))

                                    NFullnek - Profil | Čt 12.6.2014 12:27:50

                                    Máš chybu v nadpisu POHODA CUP ASUAN 12-14.5.2014 To už bylo.

                                      Nklobas - Profil | Čt 12.6.2014 8:36:50

                                      Ahoj, termín závodu se posouval o týden, psal jsem smsky emaily a všude jsem to pozměnoval že se termín závodu mění.

                                        NGlasy - Profil | Čt 12.6.2014 8:08:08

                                        omlouvám se, ale máš chybu v nadpisu a nebo v popisu....jaký je správný datum???