Pohoda Cup Asuán

Zde se můžete ptát a bavit se o tomhle 50ti hodinovém závodu, který se bude konat 12.- 14. 9. 2014 na soukromém revíru Asuán.
Autor diskuse: klobas - Profil , 12.6.2014 kaprařina - závodní sektor

Švec - Profil | Čt 11.9.2014 14:23:57

klobas >> zhorší. V Brně už prší tak 3 hodiny a jde to vaším směrem. Nachystejte traktor .-)

    klobas - Profil | Čt 11.9.2014 13:20:37

    Kocháč >> Tady zatim neprsi a ani nefouka... Snad se to nezhorsi :)

      Kocháč - Profil | Čt 11.9.2014 11:50:24

      klobas >> Budete mít pěkné počasí :o)))

        klobas - Profil | Čt 11.9.2014 11:22:59

        Kocháč >> Tak jsem peto nove informovat ze hraz taky samozdrejme chytala a rozdily mezi prvnimi prickami byli hodne natesno...

          klobas - Profil | Čt 11.9.2014 11:12:06

          Kocháč >> poradal to chytil vic informaci nemam.

            Kocháč - Profil | Čt 11.9.2014 10:47:17

            klobas >> Co to bylo za závody a jak obsazené? Kdo tam na té hrázi seděl? Tomu se mi nechce věřit, že by to někdo na hrázi na jeden prut nedal .o)))

              klobas - Profil | St 10.9.2014 19:36:06

              Fishky >> myslim si to taky. Tohle mi bylo receno kdyz sem se ptal jak to tam ted bralo o zavodech...

                Fishky - Profil | St 10.9.2014 14:58:03

                klobas >> to by na hrázi musel sedět nějakej tydýt, tam bys zachytal i bez prutů. Jestli je volné místo a byla by to třeba dvojka, tak bych klidně dojel i sobotu ;-)

                  Švec - Profil | St 10.9.2014 14:23:52

                  klobas >> hej, nedělej mě ftom bordel. Já už má čísla při kterých startuju auto uzavřený .-)

                    klobas - Profil | St 10.9.2014 14:18:04

                    Kocháč >> Peto co jsem zjistil ted za zprávu, bude to hodne zajímavej závod. Minulý víkend se tam konaly závody a hráz vůbec nechytala. Vítěz seděl někde na 19tce a druhej byl někde kousek nalevo od hospody.

                      klobas - Profil | St 10.9.2014 14:10:57

                      Švec >> Družstva soutěží dvou až tří členná. Sestava se v průběhu závodů nesmí měnit. Ale to jsi si asi přečetl, kdy máš v plánu dojet???
                      Kdyžtak mi zavolej číslo na mě máš, a nebo si ho najdeš :)))

                        klobas - Profil | St 10.9.2014 14:09:02

                        Kocháč >> Jo hele jabčáku bude ted o víkendu ve městě všude hodne. Jestli chceš burčák tak si počkej po vinobraní... :)

                          Švec - Profil | St 10.9.2014 13:43:32

                          Kocháč >> jo, a není mě to vůbec blbý .-)

                            Kocháč - Profil | St 10.9.2014 13:10:18

                            Švec >> Tak ti to nedalo? :o))) Chápu to dobře tak, že počkáš doma co vylosují za flek a podle toho vyrazíš? :o)))

                              Švec - Profil | St 10.9.2014 10:30:30

                              klobas >> do kdy je potřeba nahlásit jméno třetího člena týmu aby se mohl případně přidat během závodu ?

                                Švec - Profil | St 10.9.2014 10:16:50

                                klobas >> neměla by být spíš klobása zdarma ? .-)

                                  Kocháč - Profil | St 10.9.2014 7:09:12

                                  klobas >> Žena dostala chuť na burčák z jablek. Jedeme do Znojma na Vinobraní :o)

                                    klobas - Profil | Út 9.9.2014 22:03:15

                                    lukaslorenc89 >> V pohodě, je to blbě napsaný ale snad to 99% lidí pochopí :D

                                      klobas - Profil | Út 9.9.2014 22:02:02

                                      Kocháč >> Díky díky, však když budeš mít cestu tak se zastav :))

                                        lukaslorenc89 - Profil | Út 9.9.2014 21:43:14

                                        Promiň já to nemyslel nějak vážně, jen mě to ve vteřině napadlo, tak jsem to musel napsat :)