Pohoda Cup Asuán

Zde se můžete ptát a bavit se o tomhle 50ti hodinovém závodu, který se bude konat 12.- 14. 9. 2014 na soukromém revíru Asuán.
Autor diskuse: klobas - Profil , 12.6.2014 kaprařina - závodní sektor

Nslavina - Profil | Pá 12.9.2014 16:22:41

klobas >> to na tom deštníku je místo a rok narození mistra:-)?

    NArgonites - Profil | Pá 12.9.2014 16:19:20

    klobas >> moc pěkný blato

      Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 16:18:30

      Porada s velkým mistrem.:)

        Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 16:05:23

        Fishky >> Fishky hele mistr trénuje furt všsk ho znáš ne :D

          Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 16:02:16

          Kocháč >> Sarai se chystá na noc prej to rozjedou :D

            NFishky - Profil | Pá 12.9.2014 15:48:46

            klobas >> že ho pozdravuju, je vidět, že pečlivě trénoval losování a má to zmáknuté na jedničku, držím palce ;-)

              NArgonites - Profil | Pá 12.9.2014 13:51:25

              Kocháč >> S tím se počítá

                NArgonites - Profil | Pá 12.9.2014 13:50:27

                klobas >> tohohle mistra z znám. To zse bude smutnech týmu

                  NKocháč - Profil | Pá 12.9.2014 13:44:29

                  klobas >> Vyřiď mu, že jako carp clubák a ještě na jedničce by měl skončit při nejhorším první a s náskokem 200kg na druhého.

                    NKocháč - Profil | Pá 12.9.2014 13:43:26

                    klobas >> Jak to jde velkému mistrovi?

                      Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 13:36:44

                      Velký mistr krmí

                        Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 13:28:10

                        ...

                          Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 11:05:55

                          U některých týmů probíhá i mapování terénu ...

                            Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 11:00:14

                            Mivardi CZ začíná :)

                              Nklobas - Profil | Pá 12.9.2014 10:44:44

                              RST >> Včerejšek byl luksusní jako vždycky :D

                                NŠvec - Profil | Pá 12.9.2014 10:04:17

                                RST >> tak v boudě určitě .-)

                                  NRST - Profil | Pá 12.9.2014 7:36:49

                                  Švec >> Podle včerejších fotek, by se to určitě zvládnout dalo:-)

                                    NŠvec - Profil | Pá 12.9.2014 7:29:55

                                    D.ChoChy >> klobouk dolů před každým týmem, který v tomto počasí vydrží až do konce.

                                      ND.ChoChy - Profil | Pá 12.9.2014 5:39:48

                                      Stále chcije to bude masakr

                                        Nklobas - Profil | Čt 11.9.2014 20:03:27

                                        :))