Oblibene potahovane snurky

Ahojte jake jsou vase oblibene potahovane snurky? :)
Autor diskuse: cecvarek - Profil , 26.5.2014 kaprařina - techniky lovu

serbob - Profil | St 16.12.2015 1:57:36

Zdravím .. jaky je rozdíl mezi -Kryston Synx Gold- a -Kryston Jackal - ?? jsou to obě potahovačky ale v reálu ? při náhodech jsou na tom jak se zamotáváním?

    kosvi - Profil | St 22.10.2014 17:04:52

    Tyto dvě

      Emilooo - Profil | Út 21.10.2014 20:50:16

      Taky sem používal šnurky od sufixu,ale co sem zkusil kryston jackal neměnil bych.

        Killer.Caha - Profil | Út 21.10.2014 20:31:26

        Biker >> Matrix Pro v 0,30mm používám jako odpalovku už snad 8let. Nedám na ni dopustit. Takže potvrzuji. Ještě jsem ji neustřelil a oděruvzdornost velice slušná, chytám na kamenech a drží!

          Biker - Profil | Út 21.10.2014 20:26:34

          Bobin83 >> Gazza - 21.10.2014 20:19:06 >> Nikdy jsem s nim nemel sebemensi problem, ani s Krystonem ktery jsme pouzival predtim ale tohle je za trochu jiny penize.
          Na spodaku mam jako sokac Sufix Matrix PRO 0,30 a muzu rict ze je to taky luxusni snura.

            Filip Štefek - Profil | Út 21.10.2014 20:22:50

            Bobin83 >> Gazza - 21.10.2014 20:19:06 >> V návazcových materiálech patří určitě ke spici. Od Sufixu používám hodně petenky, a mohu taktéž doporučit.

              agig - Profil | Út 21.10.2014 20:22:02

              cecvarek - >> Ahoj leta používám sufix vše v pohodě nikdy jsem nic neutrhl ;-) cena poměr výkon tak to má byt a tak je to správné ;-)

                Gazza - Profil | Út 21.10.2014 20:19:06

                Biker >> fakt je ten sufix tak dobry???

                  Biker - Profil | Út 21.10.2014 20:17:19

                  Po vsech moznych znackach jsem nakonec zustal u techto dvou druhu.

                    Dendy036 - Profil | Út 21.10.2014 19:48:29

                    bez debaty jednicka je od vyrobcu sufix!Pouzival som snurky viacerych vyrobcov.Stale je pre mna jednicka sufix.

                      mimat - Profil | Út 21.10.2014 16:03:58

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.10.2014 23:23:28 >> Ahoj Radku, to co mám doma je stiff a taky se trhá! Skus někdy ten stiff silt od Sufixu, budeš překvapení. Nemění barvu, potah je hodně odolný a tuhý a šnůrka zase supr měkká. Za tu cenu co zaplatíš Kordovi máš dva 2x Sufix minimálně stejné kvality ne li lepší.. Lepší šnůrku jsem neměl.

                        Gazza - Profil | Út 21.10.2014 15:32:37

                        A co Strip-X tu nekdo pouziva???

                          Radek Fox - Profil | Po 20.10.2014 23:23:28

                          mimat >> Čau Miro, já na ni ve verzi Stiff nedám dopustit stejně jako na jejího předchůdce Korda Fluorocarbon Coated Braid, který již není k sehnání. Viz. snímek.
                          Pozor !!! Jak zde kluci psali, tak verzi Soft stahovali z prodeje, jelikož se trhala. Přišli jsme na to na vlastní kůži s parťákem na výpravě, kdy se fakt trhala jako nit. Ty máš Soft nebo Stiff ??? Dnes je opět zařazená ve výrobě i prodeji verze Stiff a zrovna minulý týden jsem si dvě v hnědé barvě koupil.

                            DeFoRt - Profil | Po 20.10.2014 22:46:53

                            Co hovorite na snurky od Sportcarpu? Ja pouzivam hlavne black skin a som spokojny ale inu znacku som nemal tak neviem porovnat. Kam by ste ich zaradili?

                              Gazza - Profil | Po 20.10.2014 22:32:10

                              ja valim ESP a nikdy zadny problem

                                Tavris29 - Profil | Po 20.10.2014 22:15:54

                                Doktor1 >> viz kvalita krimpovacích kleští Korda.....taky děs a běs

                                  Doktor1 - Profil | Po 20.10.2014 21:49:15

                                  Dida >> maximalne s tebov suhlasim, bohuzial znacka uz nie je zarukov kvality ako volakedy. Je jedno o aky obor ide. Mam 30 rocne radio sony, ktore je stale super, a min 5 kt sme kazde dva roky menili.... Presne ako si povedal vyroba hakov je zo vsetkeho naj alchimia, staci iny sposob kalenia, chladenia, iny vstup material, iny sposob skladovania ocele pre a po a mas zrazu zmetok, nieco pod, som videl u hacikov nemenovanej znacky, kde bolo x baleni super a zrazu sme dostali balenie kde haky boli tak makke ze si ich ohol medzi prstami. Z daneho hladiska nikto ti nezaruci ze varka x bude mat rovnaku kvalitu ako varka y. Ak som sa negativne vyjadroval k znacke korda, bolo to preto ze viacere vyrobky mali velmi slabu kvalitu... ci sa uz jednalo o haky, obratliky, alebo pre mna absolutne katastrofalnu kvalitu snurky n trap... drzte sa chytajte a nech sa dari,,,,

                                    Dida - Profil | Po 20.10.2014 21:11:31

                                    wong >> je parádní, ten stahovací obal je superpevnej a neodrbe se jako u předchozí verze, je to ideální šňůrka do extrémních podmínek

                                      wong - Profil | Po 20.10.2014 18:18:30

                                      Dida >> Ahoj jak si spokojenej stou šňůrkou SYNX? Mě se do ruky ještě nedostala

                                        Donn79 - Profil | Po 20.10.2014 8:32:43

                                        Max.spokojenost

                                          Dida - Profil | Po 20.10.2014 7:46:51

                                          Ondřej Macků-Maca >> i já mám nachytané pěkné rybky na kaptory včetně několika ryb 20+, ale letos jsem trefil 3 balení, které se kvalitou absolutně nedají srovnat s původními výrobky. To samé u té potahované šňůrky Hybrid stiff. Mám starou špulku a ta šňůra je skvělá. Podle mě pleskaj materiály při velkovýrobě tak jak zrovna jsou k dispozici...a tu horší jakost samozřejmě posílají k nám. Výroba háčků je alchymie, stačí malá odchylka v materiálu, nebo způsobu kalení a výrobek je jinej...ale důležité je prodat a východní evropa snese vše. Můj letošní závěr je zbytečně se nedržet jednoho výrobce a zkoušet...

                                            Maxmilián - Profil | Ne 19.10.2014 20:58:23

                                            Kocháč >> Smutná pravda.

                                              MARTIN K. - Profil | Ne 19.10.2014 20:26:01

                                              Kocháč >> pravdu mas. Super snůrka. Hlavne at vydrží kvalita.

                                                mimat - Profil | Ne 19.10.2014 20:01:00

                                                slavina >> ještě teď mě bolí kapsa :o)

                                                  Kocháč - Profil | Ne 19.10.2014 20:00:54

                                                  mimat >> Protože našinec kupuje obrázek na špulce :o)

                                                    radmon - Profil | Ne 19.10.2014 19:59:20

                                                    mimat >> Nějak tak...

                                                      kritik - Profil | Ne 19.10.2014 19:58:31

                                                      Ondřej Macků-Maca >> Jsem čunda..... Kaptrory jsou OK, myslel jsem Krank Hooks... 6 a 8 jsou fakt jak máslíčko...

                                                        mimat - Profil | Ne 19.10.2014 19:57:35

                                                        radmon >> no a u nás na východě ji nechali.....

                                                          Pvl - Profil | Ne 19.10.2014 19:56:19

                                                          Nash má nové šňůrky