Frolic???

V receptoch na prípravu boilies zo psích granúl je len značka Frolic.To iné nie sú tak dobré,alebo je to v podstate jedno?Majú frolici najlepšie vlastnosti? Tie, ktoré predávajú supermarkety za pár korún sú horšie?Aké máte skúsenosti?
Autor diskuse: Lovec - Profil , 4.12.2004 kaprařina - nástrahy, návnady

Nsadraj - Profil | Po 18.2.2008 22:06:03

Jakej je thle frolik znalci ja to nepoznam ty pismenka sonu na me moc malinkatý a roznazaný i s lupou koupeno dneska v Albertu

    NPetr.J | So 11.12.2004 11:09:33

    Já používám Frolic do koulí a jsem spokojenej, melu je v takovim dělanym šroťáčku z motoru od staré Tatramatky je to rychlejší než s kafemlýnkem jenom je potřeba je předem usušit jinak to jde blbě. Šrotáček mele krásně i strouhanku a je to s nim fofr.
    1kg frolic tak asi 1 minuta

      Nkarelc - Profil | Čt 9.12.2004 21:44:20

      Kato: zkus to prohnat mixérem. Není to sice úpně najemno, ale do koulís se to furt dá. A kdyby se ti to nezdálo, tak to přesij na sítě na mouku a tu hrubší frakci buď teda pomel na mlýnku nebo použij do krmení na plavku či feeder.

        NKato | Čt 9.12.2004 14:08:09

        Když to tak tady čtu, tak na čem ty granule strouháte? Já klasický mlýnek a po trochách přisypu a pomelu. Celkem dřina, tak za 20 minut mám tak půl, až 3/4 kila.

          Nsiro | St 8.12.2004 17:05:33

          vectif :o))
          Neztrácím přehled ani v práci,tam je totiž také prodáváme:o)

            NRasto | St 8.12.2004 11:43:05

            Libor:co je velky kapr?10-14kg sa na Frolic polapali

              NLibor - Profil | St 8.12.2004 11:37:57

              Zloušel jsem to taky,ale záběry jsou jen od malých ryb.Velký kapr ti to "nezbaští"!

                Nvectif - Profil | St 8.12.2004 11:35:36

                siro/yozo : Takhle to dopadá, když je člověk pořád zavřený v práci a stará si užívá. No, doufám, že mě houpe jen s těma granulema...že ale kecá i těm psům, to se mi nelíbí :)))

                  Nsiro | Út 7.12.2004 21:38:59

                  Vectilf:stárá tě houpe.Normálně se vyrábí.Zavolej do Nestlé nebo Samohýla.Navíc je maj skoro v každém zveráku.

                    Nyozo | Út 7.12.2004 15:06:13

                    vectif>http://www.maxipes.sk/shop/main.php?pid=115&polozka=1

                      Nvectif - Profil | Po 6.12.2004 13:44:06

                      Pro-plan Purina losos byly super. Struhal jsem je do směsi, ale slehla se po nich zem. Zkoušel jsem volat přítelkyni, která je velký psoznalec a tvrdí, že se už nevyrábí. Já bych tomu tak nevěřil. Šíleli z nich psi i kapři.

                        NHonzas - Profil | Po 6.12.2004 8:47:22

                        Pokud se nepletu, tak v novém hypersupermarketu "Kérfr" v Brně v Krpoli jsem viděl Frolic vyrobený v Německu. Bylo to v tom marketu pro domácí miláčky ve vestibulu. Na obalu chyběly ty nápisy drobným písmem v polštině.

                          NMiras | Po 6.12.2004 8:37:52

                          Ostatní značky granulí mohou být také dobré, chce to jen je vyzkoušet. Já osobně dávám přednost granulím pro kočky s rybí příchutí - nechytám na ně, melu je a přidávám do směsi.

                            NPavel P. | Po 6.12.2004 4:38:01

                            Lovec: ty slepičí,hovězí atd. jsou právě ty polské.Na ty to nebere.

                              NKato | Ne 5.12.2004 22:58:23

                              Co já používám, tak to je prostě Frolic, není tam žádný druh, nic, prostě Frolic. Je to takový červený pytlí, asi půl kila.

                                NLovec - Profil | Ne 5.12.2004 20:55:17

                                Ďakujem všetkým, za odpovede, ešte by a zaujímalo, aké príchute sa používajú, lebo tých granúl je mnoho druhov/ hovädzie, slepačie, zo zeleninou..../

                                  Nnumi - Profil | Ne 5.12.2004 8:47:19

                                  U nás prodávají granuly vypadající jako frolig , vonící a neplave. A kapři ,ale hlavně amuři ji berou skvěle. Země původu je tuším Maďarsko.

                                    NKato | So 4.12.2004 20:01:24

                                    Já je strouhal a dával do těst. Když jsem tam dal Frolic, tak ryby šly, ale s jinýma sucharama to tak nešlo. Taky jsem na ně chytal, ale úspěchy nic moc.

                                      NMrCement | So 4.12.2004 17:37:58

                                      Pavel P: ja zatim mel jen ten dobry a nesmi zustat na vzduchu. Pote se vysusi (vcelku rychle) a zacne plavat. Tudiz nezakrmis kaprum, ale labutim. Na 1,2 a max. 3 kusy se tahaji kapri jako na boilies. Udajne maji Frolic radi sumci, ale ja zadneho nedostal (jen jsem videl rakouske kolegy vytahnout).
                                      BTW: jednou jsem se pri nastrazovani otocil a muj pes se malem chytil na Frolic. Mas-li psa, dej si pozor :-)

                                        NPavel P. | So 4.12.2004 8:26:20

                                        Alespoň pro mě je Frolic opravdu nejlepší.Chytal jsem na něj a měl jsem na něj spoustu záběrů.Jenže pak začali vozit polskej a je po záběrech.On je zřejmě trochu jiný.Má jinou barvu a vznáší se.To nejspíš rybu plaší.Letos kolegovi dovezl kamarád Frolic německý z Rakouska nebo Německa/teď přesně nevím/ a záběry jsou opět na světě.Mají ho tam za pár šupů a kdo jezdí přes tyto země,měl by ho v pohodě sehnat.Polský má zezadu polský popis.