Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 10:58:38

TOM: no ... to mas blby, mlade prijede v patek segra, takze mam sobotu luxusni ... budou bestak do vecera v obchodech ... takze budto budu s petraskem na kaprikach a stice, nebo mozna lod pokud se vlezu , ale to je az plan B ... prece jen dny mame dva ... a ted kaslu na dest :) snih by byl horsi

carpson : v lednu ? asi ne to uz me nebude bavit :)

    Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 10:56:41

    Tom75 :
    Šamec : pocitej ze lodka bude tak na vlacku pro dva nebo tri ... ale pocitam s tebou v lete na sumce :) ... sezenem vabnicku a deme na to :) to bude luxus :)

      NTom75 - Profil | St 28.11.2007 10:47:24

      Thundarr: jel bych hned ale spíš ne. Předpokládám že ty moje 3 ženský budou proti. Jely dnes k babičce a vrátí se v sobotu dopoledne. Kdyby se jelo zítra nebo v pátek.....to nejspíš ne tak holt budu muset vyrazit na pivo abych se večer doma nebál:-)

        NŠamec - Profil | St 28.11.2007 10:29:01

        thundarr - hmm, tak o weekendu má bejt teplo, ale má pršet.
        Je fakt, že na tu loďku asi max ve čtyřech a to už moc luxus nebude. - uvidím jak je velká v pátek až ju dovezu.
        Jaký kdy budete příští rok začínat, ty snad končíš? :-)

          Ncarpson - Profil | St 28.11.2007 10:27:44

          tak pokud nebudes chytat stiky,tak o tom popremyslim :)))

            Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 10:25:53

            carpson - a vemes me sebou ? :)

              Ncarpson - Profil | St 28.11.2007 10:01:48

              Thun:v lednu :)

                Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 9:58:05

                Lidi kdy budete pristi rok zacinat s kaprarinou ? ...

                  Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 9:56:21

                  Tom75 : jojo, nechces s nama v sobotu nekam vyrazit ? :)

                    NTom75 - Profil | St 28.11.2007 9:11:46

                    Thundarr: velká gratulace ke klukovi !!!!!!

                      NPetrasek - Profil | Út 27.11.2007 23:46:14

                      nazdarek vsem, tak pokus o zajisteni lodky byl neuspesny:( nemam si jak s kamosem predat klicky:( Jedine co pripada v uvahu je vyrazit na dalesky bud bez lodky nebo pokud by byla moznost vyuzit nove vodni taxi jez poridil samec:) pripadna dalsi alternativa by byl lov kapru na reviru v Hrotovicich(mocla 1), zde ovsem musim zjistit jak jsme na tom s ledem... pac pocasi hraje tezce proti nam:(

                        Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 22:37:57

                        Šamec : pokud by to nezamrzlo sel bych na ty kapry, kdyby jo muzem zajet s tou lodkou stejne se na ni vlezou tak 2-3ne ? ... kdyby to neslo muzem zajet v nedeli na lodku, jinak bych zopakoval kapriky :) ... uvidime ... vemu i rybky ... :)

                          NŠamec - Profil | Út 27.11.2007 22:02:15

                          thundarr - nevěděl jsem, že to padlo. No já už mít loďku budu.
                          Na ty kapry bych možná jel, ale přes týden má bejt dost kosa. Tak nevím, jak s tím zamrzáním.
                          Vlastně bych jel určitě. Sám tu loďku na vodu nedostanu.

                            Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 21:26:37

                            Šamec : petras lodku mit nebude, tak jsme planovali na nejaky jeho revir na kapriky prej jeste nezklamal ... teda pokud nezamrzl ... :)

                              NŠamec - Profil | Út 27.11.2007 21:15:01

                              thundarr - kdo jde v sobotu na kapry? A kam?
                              Já myslel, že ses hlásil Petráskovi na ten Dalas na loďku.
                              Tam jedu určitě a aso i s novým Titanicem:-) --- tada jestli vyjde počasí.

                                Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 21:11:32

                                Šamec : to mas asi za tu lodku ... pujdes s nama v sobotu na kapry ?

                                  NŠamec - Profil | Út 27.11.2007 21:03:08

                                  thundarr - ááá sakra! Další pytlák:-))) Gratuluju
                                  Ta moja dcérenka má od rána ňáky prdy, bo co a furt se steká. Asi už mě jebne :-(

                                    Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 20:58:39

                                    jo lidi to jsem vam jeste nerekl ze budu mit kluka co ? :)

                                      Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 17:03:21

                                      Šamec : je to uplne zbytecne :) ... dyz jsou zarybnovaci plany tak proc by nebylo co chytat :) ...

                                        NŠamec - Profil | Út 27.11.2007 16:29:29

                                        thundarr - hmm, až někde od Zlína. Ale zrovna jsem dva pomocníky sehnal, takže v pohodě..
                                        Myslíš tu otázku - Chyť a pusť. Nevím proč se v tom zase chcou babrat.