Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 18:28:30

Šamec - info bude neboj, petras obstara to jeho a ja ponetky ...

    NTom75 - Profil | St 28.11.2007 18:19:43

    Šamec: sluší ti to:-)

      NŠamec - Profil | St 28.11.2007 15:38:31

      Takže zůstalo u procházky, nehodil jsem si ani jednou. Líšeň je totálně zamrzlá! Mám takový neblahý tušení, že ta Mocla 1 kam se má jet v sobotu na tom bude stejně. A za Ponětky bych ruku do ohně nedal :-(
      Chtělo by to v pátek aktuální info.

        Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 12:52:03

        Šamec : ja doufam ze vydrzi ponetky

          NŠamec - Profil | St 28.11.2007 12:35:38

          Valím s rodinkou na procházku do Líšně k vodě. Tak to tam trochu prohodím. SNAD MĚ TO TAM NEZAMRZLO!!!

            NŠamec - Profil | St 28.11.2007 12:34:32

            thundarr - no vidíš čoveče - já bych na něj málem zapoměl :-)

              Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 12:30:07

              Šamec : a kdy, uvidime co petras jeste

                NŠamec - Profil | St 28.11.2007 12:25:41

                carpson - tak to je fakt škoda.
                thundarr - tak asi tři, když carpson nemůže. Nebo to nechat na jindy.

                  NTom75 - Profil | St 28.11.2007 12:25:13

                  Carpson: před státnicí je nutné jít na pivo. Možná že se ti to teď nezdá ale fakt je to tak. Věř zkušenějšímu.

                    Ncarpson - Profil | St 28.11.2007 12:12:01

                    ja toho 7.12. nemuzu,protoze mam desateho statnici,takze se budu muset ucit :(

                      Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 12:04:38

                      Šamec : kolik nas bude ? udelal bych rezervaci

                        NŠamec - Profil | St 28.11.2007 11:50:52

                        thundarr - Ok 7.12. v 18.00.

                          NTom75 - Profil | St 28.11.2007 11:48:22

                          souhlas. Už to mám zapsaný v diáři

                            Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 11:24:31

                            jinak co takhle 7.12. od 18:00 ???

                              Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 11:22:59

                              jinak je to nekde tady ... 49°11'55.942"N, 16°35'36.516"E ... dali by jsme reservacku ... a zjistil bych do kdy vari ... :)

                                Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 11:21:44

                                Šamec : prut bych pucil, mam dva jeden je vetsi a jeden mensi ale to je fuk :)

                                  NŠamec - Profil | St 28.11.2007 11:16:54

                                  Tom75 - že jsem ho na té Křetínce nenechal! :-)

                                    NTom75 - Profil | St 28.11.2007 11:13:38

                                    Thundarr: Hmm....XX piv a žebra, toť velmi lákavé:-) Tak kurňa kdy????? A kde to je? GPS?

                                    Šamec: Thundar to má vymyšlený tak že až nějakýho zahákne tak ty budeš veslovat a já podebírat:-) Je to filuta:-)

                                      NŠamec - Profil | St 28.11.2007 11:09:02

                                      Tom75 - ok už se těším. Nemám sumcové prut, ale já už to na ňákou tyčku navážu:-)
                                      Thundarr - XX druhů piv a řebra?! Zadej GPS, datum a čas a 100%ntně tam budu:-)))

                                        Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 11:01:25

                                        Jinak nahodte datum na to pivsonko ... ja bych se do SKLEPA ... dobre tam varili a meli XX druhu piv :) -.... luxusni žebra :ú