Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 16:14:42

me chytaj mory ... kery pytlik muze zalozit toppic chyt a pust ... paneboze

    Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 16:11:04

    Šamec : nahodou asi ne ... jsem v praci, odkud to povezes, mozna bych to nejak vymyslel ... nevim co mi dispecer nadeli

      NŠamec - Profil | Út 27.11.2007 16:02:43

      thundarr - nemáš náhodou v pátek dopoledne čas? Tak od 8 - 12 hod. Koupil jsem loďku a potřebuju ju pomóct naložit na vlek :-)

        Nthundarr - Profil | Út 27.11.2007 15:54:56

        Lidi neska jsem se byl podivat na ponetky a vypada to tam pekne ... po ledu ani pamatka ... zkoumal jsem i tu cestu k vode, da se teoreticky dojet az k hrazi bez poruseni predpisu ...nebo nechat auto pred skolou a jit 5 minut pesky ... stopoval jsem to :)

        Pokud neklapne akce s petraskem tak jdu tam :)

          Nthundarr - Profil | Po 26.11.2007 16:24:32

          Petrasek: tak me pocitej taky ... je pravda ze dalesky v posledni dobe nesnasim ... ale tohle zni zajimave :) ponetky pockaji do nedele :)

            NŠamec - Profil | Ne 25.11.2007 23:11:40

            Petrasek - se mnou počítej. Pokud nebude sněžit, nebo namrzat déšť, tak jedu.

              Nthundarr - Profil | Ne 25.11.2007 22:07:38

              Petrasek : nevim :)

                NPetrasek - Profil | Ne 25.11.2007 20:57:44

                je tu mensi navrh... vlacka v sobotu na dalesicich... zkusim sehnat tu lod... kdo by mel zajem at vim jestli to ma cenu nejak domlouvat...

                  Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 19:50:54

                  Thun:jsi hovno rybar:) koukni na fotku a to prselo :)))dest nas prece nemuze rohodit :)

                    Nthundarr - Profil | Ne 25.11.2007 19:47:45

                    Ja dopadl skvele ... rano jsem vstal a chcalo, tak jsem se na to vykaslal ... a poobede se mi uz nechtelo ... bohuzel :( ---

                      Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 17:35:30

                      a diky :)

                        Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 17:35:19

                        cau,sorry,ze jsem neodpovedel na tu sms,vcera jsem totiz s klukama nebyl a nejak jsem zapomnel :)

                          NPetrasek - Profil | Ne 25.11.2007 17:33:36

                          carpson - gratulace! peknej kousek!

                            Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 17:09:57

                            dekuji :) zatim muj nej :) taky me zajima jak ten Thun dopadl...

                              NTom75 - Profil | Ne 25.11.2007 16:54:39

                              Carpson: pěknej:-)

                              Kdepak se nám zatoulal Thundarr. Snad ho v těch Ponětkách něco nestáhlo do vody:-)

                                NŠamec - Profil | Ne 25.11.2007 13:43:31

                                carpson - pěknej a depa si byl?

                                  Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 13:41:27

                                  omluva za tu prvni fotku :) to byl preklep,ta druha uz sedi...dneska bolen 57cm:)

                                    Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 13:40:27

                                    Vase zprava

                                      Ncarpson - Profil | Ne 25.11.2007 13:39:13

                                      Vase zprava

                                        NŠamec - Profil | Ne 25.11.2007 10:20:39

                                        Petrasek - já v těch Ponětkách nebyl, taky čekám jak thun. dopadl.