Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NPetrasek - Profil | Ne 25.11.2007 9:37:29

tak kolik jste toho ulovili??? netrpelive cekam fotky nejakych obru!!!

    Nthundarr - Profil | So 24.11.2007 23:07:45

    Šamec : a kdo ridi ? :)

      NŠamec - Profil | So 24.11.2007 21:02:42

      thundarr - já možná dojedu až se probudím... :) beru lahváčky a slivku :)

        Nthundarr - Profil | So 24.11.2007 20:08:37

        Tak co lidi kdo se ke mne zitra prida na ponetky ... :) beru rybky a kuku :)

          Nthundarr - Profil | So 24.11.2007 18:15:29

          Jo to jsem se dival, ale mam dojem ze je tam zakaz

            NŠamec - Profil | So 24.11.2007 18:12:25

            thundarr - nechal bych to někde tady Loc: 49°9'17.279"N, 16°44'39.291"E. Kolem pole bych raději kvůli bahnu nejezdil.

              NTom75 - Profil | So 24.11.2007 18:08:10

              thunarr: já myslím že jo...naposledy jsem tam viděl auta stát a na mapě je vidět že silnice vede až k hrázi....

                NTom75 - Profil | So 24.11.2007 18:05:32

                šamec: rybáře jsem široko daleko neviděl

                  NŠamec - Profil | So 24.11.2007 18:03:49

                  Tom75 - už se tam chytá, nebo ještě budou práškovat?

                    Nthundarr - Profil | So 24.11.2007 18:02:58

                    Tom75 : nevis da se dostat na ponetkach autem k hrazi ?

                      NTom75 - Profil | So 24.11.2007 18:02:26

                      šamec: tak to potem jo:-)

                        NTom75 - Profil | So 24.11.2007 18:01:34

                        Jeste detail

                          NŠamec - Profil | So 24.11.2007 18:01:25

                          Tom75 - thundarr ho pustil, jsme přece sportovní rybáři. Nebo ne? :-)))

                            NTom75 - Profil | So 24.11.2007 18:00:38

                            Dnes jsem byl s malou se projít kolem prýglu omrknout jak nám padalo vápno. Fest je to posypaný...

                              NTom75 - Profil | So 24.11.2007 17:59:37

                              Tý brďo to je ale macek:-) Vlezl se do auta??? Kdy bude hostina???

                                Nthundarr - Profil | So 24.11.2007 17:53:55

                                Šamec : jo tak nejak to vypadalo ...

                                  Ncarpson - Profil | So 24.11.2007 16:10:35

                                  tak jak to teda vypadalo?

                                    NŠamec - Profil | So 24.11.2007 15:45:43

                                    Petrasek, carpson - no škoda, že jste nejeli na ten Dalas s náma. Dneska fakt kousaly! Dám fotku jedné zdolávané zubatky.

                                      Nthundarr - Profil | Pá 23.11.2007 19:22:02

                                      Šamec : posli mi SMS nejak te asi nemam ulozeneho, nebo mam ale nevim jak :)

                                        NŠamec - Profil | Pá 23.11.2007 19:18:33

                                        thundarr - dobrá budu tam - snad nezaspím :-) Jenom carpson ňák znejistěl.!? :-O
                                        Kdybych u tebe nebyl 6.05 tak mě zavolej.