Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Pá 23.11.2007 19:08:53

Šamec: ok ... takze za 5 minut sest stojim pred barakem v plne zbroji :)

    NŠamec - Profil | Pá 23.11.2007 17:06:49

    thundarr - chcat má, ale asi ne na jihu - uvidíme. Jo asi bych to viděl na tu šestou u tebe.

      Nthundarr - Profil | Pá 23.11.2007 16:54:43

      Šamec: tak toho nemam, pujcis mi jej ? :) ... takze v sest u mne ? ci drive ? ... jo ma chcat

        NŠamec - Profil | Pá 23.11.2007 16:46:07

        thundarr, carpson - Tak jak se teda domluvíme? V 6.45 máme sraz s Esoxem na Dalase. Už se těším, dokonce jsem dnes neodolal a přikoupil jednoho potápivýho woba :-)

          NPetrasek - Profil | Pá 23.11.2007 0:37:54

          Ja budu v sobotu na brigade ale budu na vas myslet a drzet vam palce

            Nthundarr - Profil | Čt 22.11.2007 22:27:26

            Šamec : no jasne ... me to je jedno :) ...

              NŠamec - Profil | Čt 22.11.2007 22:22:11

              thundarr - podrobnosti domluvíme zejtra. Asi se přidá i Esox.

                Nthundarr - Profil | Čt 22.11.2007 22:17:06

                Šamec : jo v kolik se stavite ?

                  NŠamec - Profil | Čt 22.11.2007 22:16:05

                  thundarr - vždyť ten Dalas je v sobotu, nebo jak to myslíš?

                    Nthundarr - Profil | Čt 22.11.2007 22:14:32

                    asi do toho pujdu taky :) ... hele ventilci, jak to vidite v tu sobotu ?

                      Ncarpson - Profil | Čt 22.11.2007 20:26:43

                      urcite sam....uz je na ni dost zima...tak se jeset nekdo pridejte....

                        Ncarpson - Profil | Čt 22.11.2007 20:26:42

                        urcite sam....uz je na ni dost zima...tak se jeset nekdo pridejte....

                          NŠamec - Profil | Čt 22.11.2007 20:16:45

                          Vidím to zas tak na 6 - 6.15 ať jsme v 7 u vody no ne? Jedeš sám, bo s přítelkyní?

                          thundarr - tak co ty? Neváhej!

                            Ncarpson - Profil | Čt 22.11.2007 20:12:58

                            v kolik vyrazime?

                              NŠamec - Profil | Čt 22.11.2007 19:58:41

                              Takže vážená velrybáří - předpověď na sobotu nevypadá vůbec blbě, až 9°c jenom možná lehce kápne, ale asi ne! Takže se můžem začít vesele domlouvat na Dalas :-)))))))))))))

                                Ncarpson - Profil | Čt 22.11.2007 10:02:34

                                draku :)

                                  Ncarpson - Profil | Čt 22.11.2007 8:53:10

                                  Samec:jasny daku :))

                                    NŠamec - Profil | Čt 22.11.2007 8:50:25

                                    Tak se připište do seznamu - otázka "Kšiltovka s nickem".

                                      NPetrasek - Profil | Čt 22.11.2007 8:22:22

                                      carpson - no podstromecek by mozna nebyla spatna... na krmitkovani, vlacku, feeder apod. Na kapry budem naprosto tajni a nenapadni:o)))

                                        NŠamec - Profil | St 21.11.2007 23:05:08

                                        carpson - Já jo na vláčku se hodí, když svítí slunko do ksichtu.