Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

carpson - Profil | St 21.11.2007 22:41:38

budete si ji objednavat?ja o tom premyslel,ale to pak cloveka dost proflakne...mam na mysli hlavne kaprarinu,ale na vlacku nebo tak je to asi jedno...tak mozna bych ji i vzal...co Vy ostatni...

    Šamec - Profil | St 21.11.2007 19:41:35

    A co vy kucí, vy kšiltovku s nickem nechcete?

      thundarr - Profil | St 21.11.2007 17:25:33

      Šamec : asi se pridam ... na kapry muzu i v nedeli ... podle vykonu ...

        Šamec - Profil | St 21.11.2007 16:20:09

        Tý woe!!! Bejt to štika tak bych se tak nedivil, ale candoša těchto rozměrů bych tam vážně nečekal. Fakt mazec - v sobotu jedu vláčet a hotovo!

          thundarr - Profil | St 21.11.2007 14:29:31

          hmm, sakra prace ... ze bych se pridal :) ... videli jste toho candose na mujlovu ? :)

            Šamec - Profil | St 21.11.2007 12:06:51

            carpson - asi bych to tak viděl. Od rána a tentokrát ne jenom dopoledne, ale trochu dýl ať toho víc projdem. Má bejt celkem teplo - mluví o 8 - 9°c, tak snad nebude pršet. Svačinky sebou :-))) Ještě se domluvíme.

              carpson - Profil | St 21.11.2007 10:36:45

              jestli se jedou Dalesky v sobotu tak jedu urcite :)))

                thundarr - Profil | Út 20.11.2007 20:54:13

                Šamec: nooo uvidime ...

                  Petrasek - Profil | Út 20.11.2007 18:52:37

                  kluci co delate zitra? ja nejdu do skoly:o))) kdyz nad tim tak premyslim tak ve ct tam jdu jen od 10 do 11 tak bych mohl taky:o)))

                    Šamec - Profil | Út 20.11.2007 17:19:25

                    Tom75 - jo to s tou prací jsi vlastně už říkal - ti nevím jestli těm studentům závidím, ale už mě s tím svým volným časem začínaj pěkně srát - to jo!:-)

                      Tom75 - Profil | Út 20.11.2007 17:07:44

                      šamec: o víkendu jdu do práce takže ryby nehrozí....jak já závidím studentům:-)

                        Petrasek - Profil | Út 20.11.2007 17:00:05

                        thundarr - super!!! rostlinky by se hodily! a linek taky... ploticky na krmeni sumecka nejaky mam:)) linek pujde do chranene rezervace aby nebyl sezran driv nez ho odvezu:o))

                          Šamec - Profil | Út 20.11.2007 16:58:36

                          thundarr - jasan, ta fotka co jsem dával byla aktuální, ale má bejt teplo, takže to asi víc nezamrzne. Heleď kaprařit můžem na jaře a v létě a bude to rozhodně úspěšnější a příjemější. Pojď zavláčet na Dalas, carpson se možná taky přidá.

                            thundarr - Profil | Út 20.11.2007 16:53:57

                            Šamec : tys v tech ponetkach byl ?

                              thundarr - Profil | Út 20.11.2007 16:41:58

                              Petrasek : domluvime se pokud mas nejaky tip ....

                              jo jinak mel bych pro tebe nejake rostlinky ... plotky a i linek by se nasel kdybys chtel

                                Petrasek - Profil | Út 20.11.2007 16:09:35

                                v sobotu jsem na brigade v praglu ale v nedeli bych mozna neco podniknout mohl:))

                                  thundarr - Profil | Út 20.11.2007 15:53:57

                                  Šamec : uvidime

                                    Šamec - Profil | Út 20.11.2007 15:53:03

                                    carpson, Petrasek, Tom75 - a jak vy o weekendu - že by ňáká společná lapačka?

                                      Šamec - Profil | Út 20.11.2007 15:47:01

                                      thundarr - oba dva dny asi neklapnó. Jinak je celkem teplo tak to asi nezamrze, ale raděj pojedu na Dalas vláčet. Ještě uvidíme jaký bude počasí atd...

                                        thundarr - Profil | Út 20.11.2007 15:38:14

                                        Šamec : ze by dyje ? :) .. ja uvidim pokud to zamrzne kaslu na to , pokud ne , jdu na kapry a v nedeli vlacet ...