Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NPetrasek - Profil | Út 20.11.2007 12:32:48

Tady je jeste jeden pondelni ulovek... ale nej byla ta carpsonova stika!!! skoda ze se ji nepodarilo vytahnout! kazdopadne nadhernej den!

    NŠamec - Profil | Po 19.11.2007 19:59:41

    thundarr - člověče tak ti nevím. Čím dál víc to ve mě hlodá jestli se na to nevykašlat a nejít raděj někam vláčet. Šance na dravce bude určitě větší než na kapříky.

      Ncarpson - Profil | Po 19.11.2007 18:14:50

      tak dneska krasnej den,dravci moc nesli,ale videli jsme pekne lopaty :)

        Ncarpson - Profil | Po 19.11.2007 17:47:37

        stejne moc nemyslim,ze tam nejake vetsiho lapnete :)

          NŠamec - Profil | Po 19.11.2007 17:38:55

          thundarr - krapet nám to tam zamrzá. Jestli do soboty ještě přituhne tak máme po šupinách!

            Nthundarr - Profil | Po 19.11.2007 12:52:10

            Šamec : jak jsme se bavili... skusim budto pelety nebo boilie na jeden , a druhy pojedu krmitkove ... ,myslim ze za prubnuti to stoji ...

              NŠamec - Profil | Po 19.11.2007 12:48:49

              thundarr - musíme se pak domluvit, co jim tam nahážeme za dobrůtky - na ten led :-)))

                Nthundarr - Profil | Po 19.11.2007 12:37:01

                Lidi tak kdo se k nam prida v sobotu na kapriky ? , kdyby nekdo chtel muzu vzit rybicky ... ja osobne pujdu jen do kapru ... :) ... tak co srabi ? :)

                  Nthundarr - Profil | Ne 18.11.2007 21:11:18

                  Šamec: do peti a jsem cely den v hodonine, takze smolik ... :(

                    Ncarpson - Profil | Ne 18.11.2007 19:34:40

                    Thundar: :)))

                      NŠamec - Profil | Ne 18.11.2007 19:33:14

                      thundarr - do kdy zejtra makáš? Vypadá to, že si skočím odpoledne zavláčet na prígl. Teda jestli tam zrovna nebudou šašit s tím vápnem.

                        Nthundarr - Profil | Ne 18.11.2007 19:27:42

                        Carpsonek: dva okouny ... a nejake zajimave informace ktere si nechame pro sebe :) nebo nekde k vode :)

                          Ncarpson - Profil | Ne 18.11.2007 15:17:46

                          tak co jste teda lapli...co se taky ryb?

                            NŠamec - Profil | Ne 18.11.2007 14:51:30

                            Líšeňská říčka 1 - můj nový osobáček: tkanička 24 cm, moc potěšila protože byla moje první :-)))

                              Nthundarr - Profil | Ne 18.11.2007 12:20:35

                              Tom75 : pristi tyden jdeme jeste jinam ... rajna zbran :) ponetky :)

                                NTom75 - Profil | Ne 18.11.2007 11:56:04

                                thundarr: a co ten vánoční? Tesco volá:-)

                                  NŠamec - Profil | Ne 18.11.2007 11:51:15

                                  Vase zprava

                                    NŠamec - Profil | Ne 18.11.2007 11:48:51

                                    Tak nám to v Líšni krapet zamrzlo :-(

                                      Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 21:52:44

                                      Šamec : snad to najdu :)

                                        NŠamec - Profil | So 17.11.2007 21:48:52

                                        thundarr - ňák se nám předběhly zprávy. Ok v 6.20 u mě.