Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | So 17.11.2007 21:46:58

thundarr - tak jo, přidám se. Napiš v kolik mě nabereš a já nachystám čerstvý kafisko a ňákej swařáček:-))) ÓÓÓ happy day )

    Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 21:46:48

    Šamec: vyzvednu tě kole 6:20 nebo co myslis ty ?

      Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 21:41:53

      Šamec: jo plati ja jdu chytat a po ceste zpet budu vlacet kdyz to nepude, chci si jit jeste nakonec sednout ...

        NPetrasek - Profil | So 17.11.2007 21:40:46

        carpson - plati to s tebou v pondeli? nebo ses jeste nerozhodl?

        all- nemate nekdo v akvarku nejaky prebytecny rostlinky? pokud mozno hodne rychle rostouci aby se mi ve vane u sumce udelal mensi prales:o))

          NŠamec - Profil | So 17.11.2007 20:56:16

          thundarr - jestli platí původní domluva tak mě vyzvedni na "Slatinská 60" to jest tady Loc: 49°11'36.836"N, 16°39'21.994"E

            Ncarpson - Profil | So 17.11.2007 20:51:14

            jooo,tak to je na Tobe :)

              NŠamec - Profil | So 17.11.2007 20:39:37

              carpson - hmm, tak tys mě teda fakt pomohl. Tak mám jít ku..a vláčet nebo si vysedět kapříka? Každopádně hned ráno!

                Ncarpson - Profil | So 17.11.2007 20:37:51

                Thundar:ted jsem se vratil z te Komety...super hokej,jak jsi fandil na tom fotbale?ale je fakt,ze Svancara je taky brnak :)

                  Ncarpson - Profil | So 17.11.2007 20:36:39

                  pojedu taky vlacet,ale asi se vyspim a pojedu az pozdeji...nevim...

                    Ncarpson - Profil | So 17.11.2007 20:36:05

                    pekne fotky :-)

                      NŠamec - Profil | So 17.11.2007 20:35:56

                      thundarr - ja ja pane, přidám se. Platí ta Líšeň? Nechceš jít zavláčet? Někam jinam?
                      A do kdy tam chceš bejt?

                        Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 20:24:50

                        Šamec: jo dobre foto ... a jak to teda s tebou vypada ? :) pujdes nebo ne ?

                          NŠamec - Profil | So 17.11.2007 20:16:48

                          Kluci v akci

                            NŠamec - Profil | So 17.11.2007 20:11:07

                            Petrasek - ani se neptej: vláčel vyprošťovač wobů a na každým trojháku měl přikurtovanou rotačku s třema trojhákama :-)))))))))))))))))))))

                              Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 20:01:28

                              Petrasek : ale at ti to reknou sami :) uz se semnou asi ani nebavi, ,... :)

                                NPetrasek - Profil | So 17.11.2007 19:45:39

                                thundarr - a co jsi jim provedl ze te nechteli vzit? :o)) ja mam ted sumca odstehovanyho doma v byte.... az dojedou za tyden nasi tak me utrhnou rucicky i nozicky:o(

                                  Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 19:00:51

                                  Tom75 : jopa

                                  Petrasek: jo dali :) ale nerikej to nahlas :) nechteli me vzit zpatky :)

                                  Šamec , Carpson: dete teda zitra někam ?

                                    NTom75 - Profil | So 17.11.2007 18:52:29

                                    thundarr: na email do práce ?

                                      NPetrasek - Profil | So 17.11.2007 17:59:39

                                      gratuluju kluci!!! koukam ze jste jim dali poradne na prdel!!!

                                        Nthundarr - Profil | So 17.11.2007 17:13:51

                                        Tom75: pekny :) posli mi original na meil