Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:15:51

Vase zprava

    NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:15:36

    Vase zprava

      NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:14:50

      Vase zprava

        NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:14:30

        Vase zprava

          NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:14:12

          Vase zprava

            NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:13:03

              NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:12:47

              Vase zprava

                NTom75 - Profil | So 17.11.2007 16:12:31

                Nějaké fotky z dnešního lovu

                  Nthundarr - Profil | Pá 16.11.2007 19:47:00

                  carpson : no jak myslis ... tu vlacku muzem vytahnout vzdy ... ale pocitej s tim ze te vyzeneme 15m od nas :)

                    Ncarpson - Profil | Pá 16.11.2007 19:33:56

                    nevim..bude zima a ty sticky me lakaji...vlacim jen na konci roku,tak zkusim asi jen toto

                      Nthundarr - Profil | Pá 16.11.2007 19:28:47

                      carpson: proc jako ?

                        Ncarpson - Profil | Pá 16.11.2007 19:24:12

                        jjj to bude....kolo uz jsem domluvil...takze nejsem casove omezenej,ale beru jen vlacku :)

                          Nthundarr - Profil | Pá 16.11.2007 19:16:02

                          carpson : do dvanacti budem v brne ... pocitej s tim ... videl bych to tak na 11:00 odjezd nejpozdeji ... myslim ze od sedmi to bude stacit ... ne ?

                            Nthundarr - Profil | Pá 16.11.2007 19:15:01

                            Tom75 : mam teda neco pripravovat ? :)

                              Ncarpson - Profil | Pá 16.11.2007 19:13:34

                              tak co Tome,jedes s nama?

                                Ncarpson - Profil | Pá 16.11.2007 17:31:49

                                tak mam problem..mam pichle kolo a je v servisu a zitra ho mam vyzvednut,ale maji tam otevreno jen do 12,tak to se asi nevratime,ze?

                                  NŠamec - Profil | Pá 16.11.2007 17:06:52

                                  Jasně kucí - smícháme to a nahážem tam. Taky už mám krmení nachystáno :-)))

                                    NTom75 - Profil | Pá 16.11.2007 16:49:19

                                    na házení koulí do vody mám udělátko....šrot je již nachystán. Když tak to smícháme všechno dohromady.....to bude kachen:-)

                                      Nthundarr - Profil | Pá 16.11.2007 15:39:35

                                      ja namicham taky nejake krmeni ... nejakou srotovou bombu ... nahazem to tam krmitkama , nebo ma nekdo prak ? a neni boha ze by jeden sebevrah nedosel :)

                                        Nthundarr - Profil | Pá 16.11.2007 15:17:20

                                        ok ... cervici zni taky zajimave ... asi vezmu zizalky :) .... to by se mohlo taky chytit , jestli tam bude neco zfetovaneho ... ted jen poradu jestli na plochu nebo do zatoky :)