Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 14:02:40

Tom75 - jo jo já to včera říkal, že vezmu do auta gril. A je to tady - kačenky, hmm :-)

    Tom75 - Profil | Pá 16.11.2007 13:58:41

    thundarr: prostě se nevydržím jen tak lhostejně koukat na ty ubohé věčně hladové kačenky:-)

    Třeba nějakou přilákáme, zapálíme ohýnek a upečem:-)))
    Já to risknu jednu na kapra a jednu na rybku od Thundarra...

      Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 13:58:12

      thundarr - mám 2 krabičky červů a koupím si plechovku kuku a slisuju napařenej rohlík - to musí stačit. Tak ne že mě je tam budete rozmlsávat boilisem!!! :-D A na druhej prótek dám zdechlinu na kaču.

        thundarr - Profil | Pá 16.11.2007 13:42:27

        Šamec : sem se preklepl ... :)
        ok budu s tim pocitat ... akorat uvazuji ze pokud pujdeme na plochu tak se vyseru na kapry nebo vemu tunu krmeni at najedou ... i kdyz to asi obstara tomas :) ten toho vzdy nosi ze s tim pak krmi kaceny :)

          Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 12:19:42

          thundarr - rozhodnem se na místě a bude. V 5 ne, ale v šest u tebe a v 6.15 u carpsona. Ok?

            carpson - Profil | Pá 16.11.2007 12:17:16

            nejde dneska nekdo do specialky?pry tam maji mrazene rybky 4 kusy za 10,nemohl byste mi je nekdo koupit pokud tam budete mit cestu?dekuji...

              thundarr - Profil | Pá 16.11.2007 12:16:38

              Šamec: jo mas velke auto tak tam naskladame vsechno ... ,

              zase berte v potaz, ze na te plose na nas bude foukat a za chvili budeme zmrzli jak hovna .... me to je fakticky jedno ... takze mam pocitat v pet v bohunicich _? :)

                Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 12:02:59

                Vezmu asi všechno a když nebudou kousat do rybky a kapříci taky nic, tak zavláčím.

                  carpson - Profil | Pá 16.11.2007 11:53:57

                  a taky premyslim,ze vezmu jen vlacku..nevim,jestli tam v te zime vydrzim sedet a ty sticky me fakt dost navnadily....

                    Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 11:37:11

                    Tom75 - ty štičky kousaly zhruba tady Loc: 49°33'13.537"N, 16°33'7.76"E

                      Tom75 - Profil | Pá 16.11.2007 11:02:22

                      carpson: pošly souřadnice ať jsem v obraze

                        Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 10:46:23

                        Fakt je, že ty štičky byly až na mělčině. Těžko říct, co se poflakuje v tý hluboký zátoce.

                        Tom75 - jak chceš, klidně tě naberu.

                          carpson - Profil | Pá 16.11.2007 10:39:20

                          cau kluci,tak jsem premyslel o te zatoce a nebude lepsi sednout tam jak jsme lapli ty sticky..aji myslim kvuli tem malym rybkam,....ti stiky tam ocividne najizdeli k tomu brehu,tak by to mohlo byt vic v pohode nemyslite?

                            Tom75 - Profil | Pá 16.11.2007 10:01:38

                            šamec: v pohodě dík. Já včera nevěděl jestli nebude chtěl jet někam manželka. Teď už vím že nikam nepojede a tím pádem mám auto k dispozici...

                              Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 9:54:07

                              Tom75 - heleď o nic nejde, sněžit asi nebude. Takže pojedu a klidně tě vezmu.

                                Šamec - Profil | Pá 16.11.2007 9:48:05

                                Možná jsem se špatně vyjádřil. Šlo mě o to, že mám pohotovost a když bude sněžit tak musím v Brně odklízet ten bílej marast a nedostanu se ani na přehradu :-((( Takže nejde o to kam, ale čím.

                                Předpověď nevypadá nejhůř, tak snad to klapne. Celkem se těším, ta zátoka vypadala dobře ;-D

                                  thundarr - Profil | Pá 16.11.2007 8:35:10

                                  Tom75 : na ponetkach bychom nachytali asi karasy :) .-... ok, nahradni plan bude prigl ... taky bych to tak videl ... nicméně nahodte lokaci kde bychom sedli ...

                                  jinak vse bude zalezet na Šamci :)

                                    Tom75 - Profil | Pá 16.11.2007 7:53:16

                                    Jako plán B bych viděl prýgl....Thundarův vánoční kapřík by se tam možná lapil spíš než na Křetince:-)
                                    A nebo Ponětky????

                                      thundarr - Profil | Pá 16.11.2007 7:37:34

                                      Šamec : tak neco nahodte :)

                                        Tom75 - Profil | Pá 16.11.2007 7:03:46

                                        šamec: změna...pojedu svým autem