Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | Pá 16.11.2007 6:16:53

Tom75 - jasan vyzvednem.

Měli by jste si vymyslet ještě plán B, kdyby sněžilo a já musel zůstat v Brně :-(((

    Nthundarr - Profil | Čt 15.11.2007 21:11:46

    Tom75 : okčko :)

      NTom75 - Profil | Čt 15.11.2007 21:01:26

      OK, dejte mě zítra vědět....nejlépe na emaill nebo sms....nevím jak budu na netu.

        Nthundarr - Profil | Čt 15.11.2007 20:57:08

        Tom75 : jo tak nejak to bude ... vemu rybicky a asi jeden na kapra ... emu zive i mrtve ... ucpalo se mi vzduchovadlo tak nejake padly :(

          NTom75 - Profil | Čt 15.11.2007 20:50:27

          Šamec: pokud by se jelo na Křetinku a ty řídil z Brna a měl volno v autě vyzvedl by jsi mě v Čebíně...někde tady 49°18'47.368"N, 16°28'35.103"E

            NTom75 - Profil | Čt 15.11.2007 20:30:25

            OK , já jsem pro. Jeden den o víkendu si určitě volno udělám a je jedno jest¨li Křetinak a nebo Prygl. Zaleži na Thundarovi...on chce toho vanočního:-)

              Ncarpson - Profil | Čt 15.11.2007 19:56:12

              Vase zprava

                Ncarpson - Profil | Čt 15.11.2007 19:54:40

                Vase zprava

                  Ncarpson - Profil | Čt 15.11.2007 19:53:03

                  tak davam fotecky...lapl jsem 2 sticky-44cm,39cm a jednoho okouna 28cm...

                    NŠamec - Profil | Čt 15.11.2007 19:39:20

                    Tom75 - celkem dobrý, ňáký zubatky. Žádný velryby, ale aspoň něco kousalo :-) Carpson sem pak dá ňáký fotečky. Říkali jsme si, že v tu sobotu zajedem posedět tam. Co ty na to?

                      NTom75 - Profil | Čt 15.11.2007 19:18:01

                      jak jste dopadli?

                        Nthundarr - Profil | Čt 15.11.2007 13:05:32

                        kdyz tak zavolej ... tam bych byl max pul hodky pak bych popojel dal

                          NŠamec - Profil | Čt 15.11.2007 12:55:16

                          thundarr - dobrá sejdeme se tam.

                            Nthundarr - Profil | Čt 15.11.2007 12:22:26

                            ja bych to videl kolem druhé tady 49°33'13.344"N, 16°33'10.118"E ... pak by jsme jeli dal tak po pul hodce

                              NŠamec - Profil | Čt 15.11.2007 12:12:20

                              thundarr - s carpsonem už jsem mluvil, dorazíme taky tak v ty dvě. Kde se sejdem?

                                Nthundarr - Profil | Čt 15.11.2007 11:03:45

                                Domluv se se Šamcem, ja jsem ve svitavach ... takze pojedu primo odtud... pocitam ze tam budu tak od dvou ... driv ne

                                  Ncarpson - Profil | Čt 15.11.2007 8:40:40

                                  cau,tak jak to vypada?vyrazite teda nekdo dneska na ty ryby?pripojil bych se...

                                    Ncarpson - Profil | St 14.11.2007 19:13:19

                                    Tom:nekoupil,ale prohlizel jsem si ho,tak se tam skoc kouknout....

                                      Nthundarr - Profil | St 14.11.2007 18:45:16

                                      Šamec : jo, tom se prej taky prida ... jen musime vybrat fleka ... vi nekdo jak to tam vypada ?

                                      tam by jsme se domluvili kam v nedeli ... :) ,,,

                                        NTom75 - Profil | St 14.11.2007 18:01:11

                                        carpson: to abych se tam zajel mrknout....uvidim jak vyjde čas....ty už jsi je koupil?