Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NŠamec - Profil | St 14.11.2007 17:55:23

carpson - jasný, ozvu se. Když to dobře půjde, tak bych jel už tak v jednu.

    Ncarpson - Profil | St 14.11.2007 17:49:56

    samec:ok,tak mi pak dej vedet...pridal bych se...

      NŠamec - Profil | St 14.11.2007 15:06:48

      thundarr, carpson - ještě nevím, budu to vědět zejtra dopoledne. Od rána budu papírovat a jde o to jak rychle to stihnu. Ale kolem tý jedný bo druhý to snad půjde - SNAD!

      thundarr - na ten prígl bych se asi přidal

        Nthundarr - Profil | St 14.11.2007 13:41:14

        Lidi, kam ted na prigl na kapry ... ukazte prstem ... chci jit v sobotu jeden kaprik jeden rybky :)

          Ncarpson - Profil | St 14.11.2007 13:39:23

          Tom:cau,ted jsem se koukal a maji ho u Sumce za 300

            Ncarpson - Profil | St 14.11.2007 13:38:55

            samec:cau zitra bych jel,jak to vidis s odjezdem...

              Nthundarr - Profil | St 14.11.2007 13:21:09

              Šamec: jo na tu keretinku jedu taky .... pocitam ze tam budu tak kolem jedne nebo druhe ... muzem se domluvit :)

              Tom75: neco vymyslime :)

                NTom75 - Profil | St 14.11.2007 13:07:07

                Zdravím všechny!!!
                Jak to bude s tím uzavíráním sezony?

                carpson: Tak penál carpsystem bohužel není k sehnání. Já asi půjdu do ultimate, je z 90% stejný....

                  NPetrasek - Profil | Út 13.11.2007 18:36:44

                  carpson - congratulation!!! Zitra razim na prigl vlacet!! pridas se? A vecer bych to videl na nejakou party... treba v semilassu - party vysokych skol:o)) meli bychom to taky trochu zapit... Ten ctvrtek pro me pada pac mi volali jestli bych nejel na brigadu do ostravy a potrebuju ted nutne vydelat par korun kdyz jsem koupil tu ultegru...

                    NŠamec - Profil | Út 13.11.2007 17:47:37

                    gratuluju študente ;-) viděl bych to na ten čtvrtek odpoledne. Ta křetínka mě láká.

                      Ncarpson - Profil | Út 13.11.2007 17:25:21

                      cau,tak jsem se ted vratil ze zkousky,dopadla za B,takze v pohode...kdy teda vyrazime??uz se nemuzu dockat....

                        Nthundarr - Profil | Út 13.11.2007 15:01:49

                        Šamec : to bych zasel :)

                          NŠamec - Profil | Út 13.11.2007 13:51:34

                          A co takhle jít někam na potok na pstruhy:-)

                            NŠamec - Profil | Út 13.11.2007 13:42:09

                            thundarr - proč uzavření? Už mám zimáky - budiš rybačka :-)))

                              Nthundarr - Profil | Út 13.11.2007 10:42:27

                              Lidi tak na kdy naplanujeme uzavreni sezony ? :)

                                Nthundarr - Profil | Út 13.11.2007 10:17:17

                                Šamec : jo odpoledne, ale ja jedu rano svitavy ... takze bych na tu kretinku dosel tak kolem poledne ...

                                  NŠamec - Profil | Út 13.11.2007 9:52:41

                                  thundarr - kdyby to bylo odpoledne, tak bych se možná přidal.

                                    NPetrasek - Profil | Út 13.11.2007 8:52:40

                                    thundarr - a kterou cast dne si chces tu dovcu vzit?

                                      Nthundarr - Profil | Po 12.11.2007 21:24:42

                                      Petrasek : pekny,

                                      nemam :( nemel jsem fotak bohuzel ... nicméně, ve ctvrtek si asi vemu pul dne volna a stavim se tam jeste :) ...

                                        NPetrasek - Profil | Po 12.11.2007 21:18:56

                                        tady je foto casti obsadky meho zahradniho jezirka:) jsem v sobotu delal mensi vylov. Jeste tam mam par kapriku...