Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Ncarpson - Profil | St 3.10.2007 14:28:56

Petrasek: :(

    NPetrasek - Profil | St 3.10.2007 14:21:07

    nechcete jit nekdo dnes na ryby?treba na prigl?

      Nthundarr - Profil | St 3.10.2007 12:58:49

      Šamec : no na dravce jsem sice neslysel ale zkousel jsem zizaly a mrtvolky ... mrtvolky nunulla nic ... a zizaly i po ujeti 5-6 metru vse do prazdna a jedno do utrhnuti ... :) ... jinak nejaci kaprici tam jou ... a v tom miste co jsem hodil je vzdy tuna rybaru ... asi se tam projdu nekdy ...

        NŠamec - Profil | St 3.10.2007 12:48:39

        thundarr :Já nevím, nikdy jsem tam nic kloudnýho nechytil :-( prej je to tam lepší na dravce. Možná to dneska pojedu zkusit. Jinak potvrzuju včerejší mrtvost priglu, jeden jedinej záběr a ten jsem prodrbal :-(

          Nthundarr - Profil | St 3.10.2007 11:09:52

          Lidi nezkousel nekdo kaprarit v Ponetkach ? prej se tam pohybuji ryby kolem 70 cca ... dival jsem se ze stavilne lidi chodi sem 49°9'25.799"N, 16°44'49.811"E ... vypada to na mozne kaprare, nebo nejake domaci :) co myslite ? :)

            Nthundarr - Profil | St 3.10.2007 10:51:47

            Tom75: blbe .. nejak mrtvo ... :( ... byl jsem ale jen dve hodky, kdyz jsem v 8 hodin zacal mit pocit ze usnu zabalil jsem to :) radeji:)

              NTom75 - Profil | St 3.10.2007 10:48:44

              thundarr: Jak jsi dopadl?

                Nthundarr - Profil | Po 1.10.2007 13:12:20

                Tom75: jo sobotni .. ja pujdu zitra, chci skusit rybku a kapřiky ... boilie asi ted necham doma ... snad nebudou s tou vodou hybat :(

                  NTom75 - Profil | Po 1.10.2007 12:51:19

                  thundarr: to byl ten sobotní? Já byl včera nakonec pod hradem a docela to šlo. Pro změnu zase vodu napouštěli tak asi do 6 to bylo mrtvo ale pak se to uklidnilo a začaly záběry. Tento týden se k vodě nedostanu....snad o víkendu....

                    Nthundarr - Profil | Po 1.10.2007 11:27:31

                    Tom75 : kapřik 58cm ... je to sice bida ale muj rekord :) ... samo vracen vode ... zitra chci jit od sesti do noci na prehradu asi ... jelikoz mam vikend plny tak musim dohanet prez tyden :)

                      NTom75 - Profil | Po 1.10.2007 10:57:15

                      pěkné pondělí přeji všem:-) Tak se pochlubte jakej byl vikend.....

                        Nthundarr - Profil | St 26.9.2007 16:56:36

                        Tom75 :jezisi ... no ja tam chci jit v patek ... ale jeste nevi kamstejne nez se ty ryby rozjedou ...

                          NTom75 - Profil | St 26.9.2007 13:03:43

                          thundarr: jo dyju. Misto ni me ceka ZOO. Tak se podivam na ryby v akvarku:-). Na prigl se pujdu podivat v patek navecer a v nedeli. Jestli teda bude kde sednout,vcera jsem chytl ze v patek maji sypat kapriky.....Duchodci budou mit rej:-)

                            Nthundarr - Profil | St 26.9.2007 11:02:23

                            myslis tu Dyji jo ? ... smula ... ja pujdu asi na prigl ... stejne ma chcat ... a neska asi skaknu na vlacku na chvili po praci ...

                              NTom75 - Profil | St 26.9.2007 10:56:13

                              thundarr: zatím to vypadá že v pátek nic nebude,rodinka je proti.....

                                Nthundarr - Profil | St 26.9.2007 9:12:16

                                Lord krtek: njn ... ale aspon se tam ti kaprici poradne krmi :) s tema karasama :)

                                  NLord krtek - Profil | St 26.9.2007 9:11:04

                                  to já jsem chtěl jít taky dál, ale bylo to jediné volné místo. :-))

                                    Nthundarr - Profil | St 26.9.2007 9:00:53

                                    Lord krtek : takze jsi byl hned na te spici jo? to ja chtel jit jeste kousek dal ...

                                      NLord krtek - Profil | St 26.9.2007 8:42:11

                                      Jak kde, kousek od břehu jsem měl až 1,80 m, u čističky něco kolem 2,20 m. Ale je to vše kousek od břehu, dál jsem neměřil.

                                        Nthundarr - Profil | St 26.9.2007 8:39:23

                                        Lord krtek : hehe, me se to libilo jak jsi byl ty, kolem te klady ... , uvazuji ze zacnu chodit tam, pokud pujdu teda ... premyslel jsem ze prubnu karaprinu ... nevis kolik je tam asi vody ? ja tam sel jen peso se podivat, :)