Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

NLord krtek - Profil | St 26.9.2007 8:36:19

Zdarec, tak včera dopoledne v Ponětkách; napravo od čističky - hloubka jak sv.ňa, něco přes 30 kapříků ( nej 36 cm ), pár karásků a 3 ploťky. Ale tentokrát dokud jsem krmil ryba byla, ale když došlo krmení ryba chodila sporadicky. Jinak ty místa kam chodíte vy, tak co 3 metry to rybář až k výtoku. :-)))

    Nthundarr - Profil | St 26.9.2007 8:17:28

    Tom75: boilie :) uvidime ... tak to se zadarilo ... gratz ...

      NTom75 - Profil | St 26.9.2007 7:59:53

      thundarr: co je skryto za pojmem něco trochu drsnějšího? Jinak včera večer asi 3 hodinky na pryglu - pár cejnů a 2 kapříci cca 45cm. Nechal jsem je dorůst:-)

        Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 14:56:49

        Tom75: no ja bych skusil neco drsnejsiho ... teda chci zkouset, uvidime :)

          NTom75 - Profil | Út 25.9.2007 13:57:42

          thundarr: používám rohlíkový boilis a kuku

            Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 13:39:15

            Tom75: to je skoda ... jdes tam na boilie?

              NTom75 - Profil | Út 25.9.2007 13:34:04

              thundarr: pěkně vypadá ale štve mě že se mě nedaří zjistit jak to tam momentálně vypadá.

                Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 13:29:22

                Tom75: jo v poho , ja vubec nevim jak dopadnu snad to vyjde , ale tvoje lokalita vypada taky pekne :)

                  NTom75 - Profil | Út 25.9.2007 13:15:17

                  thundarr: OK,to by nebyl problém. Večer napíšu a pokud nenapíšu znamená to že mě pustila rodinka k vodě:-)

                    Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 12:52:29

                    Tom75: to nechavam na nem..., ok napis ... ja zatim nemam nic jiste a mozna bych se přidal ... :) ...

                      NTom75 - Profil | Út 25.9.2007 12:49:40

                      thundarr: Chci zkusit kapry. Letos jsem tam ješte nebyl,jezdil jsem níž až k Bulharům a nic moc, tak dle přísloví změna místa ryby jistá.....:-)Autem se dají dovezt věci skoro až na místo a pak je potřeba je přeparkovat. Sice tam nachávají auta stát ale už jsem pár pokut za takovýhle parkování platil takže je nechávám na parkovišti.ICQ mám,kdyžtak ti je večer napíšu. S Petráskem kam????

                        Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 12:21:24

                        Tom75 : tam se da dostat i autem ?

                          Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 12:08:41

                          Tom75 : nemas spis icq ? :) 123010254 :)

                            Nthundarr - Profil | Út 25.9.2007 11:55:41

                            Tom75 : ja neska nikam ... o vikendu snad s Petraskem na kaprarinu, pokud to nevyjde, uvazoval jsem o musovu ... co tam des chytat ? kapry ? ...

                              NTom75 - Profil | Út 25.9.2007 11:24:05

                              Thundarr: Kukám že jsi měl dnes úspěšný den. Kam se chystáš o víkendu? Já někam semhle 48°50'50.45"N,16°44'0.21"E. Dnes se snad dostanu večer na přehradu....

                                NTom75 - Profil | Po 24.9.2007 13:26:20

                                thundarr: No nějak jsem čistě náhodou nechal podběrák doma na šňůře..... Dnešní rybaření je v čudu. Snad to půjde zítra....

                                  Nthundarr - Profil | Po 24.9.2007 13:08:50

                                  Tom75 : jooo tak tebe jsem si vsiml ... to vim ze jsi nejake bral... tos byl ty co ti tam furt skakali na tom brehu :) to neslo prehlisnout :) ano s tim polystyrenem jsem byl ja ... vono i na jednu udici jsem mel co dělat ...

                                    NTom75 - Profil | Po 24.9.2007 12:10:59

                                    thundarr: mladýho klučiny jsem si nějak nevšiml. Jen že tam měl jeden nahozeno na těžko a druhou udici na které byl polystyren,předpokládám že to bylo na candoše.... Já seděl úplně vlevo vedle velkýho keře. Vedle mě už byl soukromý pozemek TO VLCI(nebo tak nějak)

                                      Nthundarr - Profil | Po 24.9.2007 11:45:01

                                      Tom75 : jo to je mozne ... byli tam dva narohu, pak tam byl mlady klucina, starsi deda a pak ja :)

                                        NTom75 - Profil | Po 24.9.2007 11:30:19

                                        thundarr: přiznám se bez mučení že jsem si 2 vzal, večer na grilu jim to slušelo:-) Taky jsem tam byl cca do 11 asi od 8. Ráno se mě nechtělo z postele. Seděls asi čtvrtej nebo pátej od plotu doleva? Dneska jestli všechno vyjde jak má se zajedu podívat na 2-3 hodky na kapříky na přehradu.