Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Po 24.9.2007 11:14:10

Tom75 : no ja prisel kapku pozde, rybka byla totalne mrtva, jinak byl jsem tam asi do 11, nez doslo krmeni ... pak jsem se kousel prosel ... kolem vody ...

co jsem sledoval ti karasi tam moc dlouho nebudou, i kdyz to se rozmnozuje rychle .... dedouskove to tam bravali ve velkym :) ... ja si taky zachytal ... doufam jsem ze to na velkou kuku brat nebude, ale mylil jsem se :)

    NTom75 - Profil | Po 24.9.2007 11:03:43

    zdravím všechny! Byl někdo tento víkend na prýglu a s jakým výsledkem?

      NTom75 - Profil | Po 24.9.2007 10:02:04

      thundarr: Tak jsem zkusil v neděli Ponětovice. Pěknej revír na pobavení. Ti "karásci" jso super. Takový jsem kdysi chytal na Ivani. Jinak foto z lovu je na mujlov.

        Nthundarr - Profil | Ne 23.9.2007 19:31:37

        Petrasek: mimochodem nadherny kapr ... :) ... nemas icq: ze by jsme se domluvili ? 123010354 :)

          Nthundarr - Profil | Ne 23.9.2007 19:28:26

          Petrasek : tak neco vymyslime :) nemam ale zkusenosti kam , ... kdyz tak neco navrzhni, popripade pockame jestli se jeste nekdo prihlasi ...

            NPetrasek - Profil | Ne 23.9.2007 19:02:18

            thundarr : taky o nejake vyprave premyslim...

              Nthundarr - Profil | Ne 23.9.2007 13:41:22

              Lidi, nenaplanujem nejakou kaprarinu kdyz je ten pristi vikend prodlouzeny ? :) ... pripojil bych se k nekomu ...

                Nthundarr - Profil | So 22.9.2007 19:35:54

                Tom75 : ja asi taky ... hodim candoše, a kapra, pak predelam candata na stiku , jen spis cvicne ...

                  NTom75 - Profil | So 22.9.2007 18:41:20

                  thundarr: kam zítra vyrážíš? Já pojedu zkusi Ponětovice,nejspíš jen na položenou.

                    NTom75 - Profil | Pá 21.9.2007 13:45:49

                    thundarr: Čebín

                      Nthundarr - Profil | Pá 21.9.2007 13:21:42

                      Tom75: odkud jsi ?

                        NTom75 - Profil | Pá 21.9.2007 11:39:38

                        Thundarr: díky. V neděli to zkusím. Díval jsem se že to mám cca 35km,takže vzdálenost v pohodě.

                          Nthundarr - Profil | Pá 21.9.2007 11:26:33

                          Tom75: jo ... jde jich nachytat dost ... vse samo poustim, ... jinak byl jsem nekde tady 49°9'22.2"N,16°44'58.72"E ..
                          tam co jsi psal se nedostanes, je to soucast oploceni toho baraku ...

                            NTom75 - Profil | Pá 21.9.2007 11:24:51

                            thundarr: pěknej kousek. Na těžko?

                              Nthundarr - Profil | Pá 21.9.2007 11:15:56

                              No vyfotil jsem jednoho ... ten je v mujlovu :) ... na souradnice se jiknu :)

                                NTom75 - Profil | Pá 21.9.2007 11:08:10

                                thundarr: vyfotil jsi karasy jak jsi sliboval? Na Ponětice teda někam semhle 49°9'23.93"N,16°44'59.97"E ?

                                  Nthundarr - Profil | Čt 20.9.2007 23:18:01

                                  Lidi , ponětky prekvapily ... :)... opět par peknych karasku ... v 7 jsem nasadil trvanlivější navnady a rousnice ... Prisel Kapřik 45cm ... no o vikendu mame co jest ... dlouho jsem kapra nevzal dom :)

                                  Jinak ty rousnice ... asi 6 vytahu i prez civku vse sekano doprazdna ... pruves jako prase , jednou jsem mu i pomahal a vymotal dalsi 2m silonu a taky nic ... , co jsem se dival ... ostatni nemeli nic zajimaveho ... same juniorky ...

                                    Nthundarr - Profil | Čt 20.9.2007 11:29:37

                                    V sobotu pujdu na privlac, v nedeli asi zase na kapriky :)

                                      NTom75 - Profil | Čt 20.9.2007 11:20:34

                                      thundarr: tak to se nechám překvapit:-) Já počkám asi až do soboty.

                                        Nthundarr - Profil | Čt 20.9.2007 11:04:36

                                        Tom75 : ne, ale neska budou :)