- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Podběrák 1 metr - na kapry
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NEl Duffus - Profil | Út 17.6.2014 10:19:47
Vzal bych to od druhého konce, tedy od tyče - můžeš mít 180cm nerozkládací tyč, 180cm rozkládací, teleskopickou - ty mají výhodu, že jsou nejdelší, já koupil ca 230 cm, složená má něco přes metr - nevýhoda je, že ty teleskopické jsou relativně měkké - tedy nehodí se do většího proudu a třeba do vodních rostlin, ale zase těch 40 oproti klasickým, může být rozhodujících... Např pro lov z lodě jsou používal dělenou tyč - k nezaplacení, ale je to fakt o osobní preferenci, kolega má i pro lov z miničlunu 180cm velice pevnou rukojeť a nedá na ní dopustit. Rozhodně bych bral poděbrák který bude mít střed udělaný z kovu - jednoduše je to nejodolnější. Zde bych vsadil na jednoduchost, žádné zámky a podobné bazmeky, jednoduše ramena zasunutá do středu, vyzkoušej si aby jsi byl schopen je sám vyjmout - to pro manipulaci s rybou...
Co se síťky týká - současný trend bych řekl že je o tom, mít dolní řekněmě pětinu sítě s menšími hustšími očky, to pro bezpečí ryby, horní část má očka větší... ¨zase.. malá očka hezká, ale podběrák je pak ve vodě pomalej..., plováček doporučuju...
Nmasozrout - Profil | Po 16.6.2014 22:42:40
Nkopca33 - Profil | Po 16.6.2014 21:49:06
Nmasozrout - Profil | Po 16.6.2014 21:05:18
NFrante - Profil | Po 16.6.2014 20:29:30
http://www.tomi-korda.cz/pelzer-executive-landing-net-42/d-77333/
Perfektní, dobře se s ním manipuluje, výborná síť která rychle schne a je jemná. Transport cca 105-110cm, ručka dělená na dva díly, lze použít jednu nebo obě části ručky (požívám jeden nebo dva díly i na zakrmovací lopatku a nemá to chybu).
Vím ale, že každý máme své favority, oblíbené značky atd. Zveřejňuji z důvodu podělení se o zkušenost s konkrétním podběrákem, který jsem si vybral.
Už jsem to v jiným fóru jednou zveřejňoval a výsledek je stále stejný.
NObrfišlař - Profil | Po 16.6.2014 20:28:04
NObrfišlař - Profil | Po 16.6.2014 20:09:38
Nskura - Profil | Po 16.6.2014 20:05:08
Njimmyfloyd - Profil | Po 16.6.2014 19:56:53
Nskura - Profil | Po 16.6.2014 19:37:05
NCasio - Profil | Pá 13.6.2014 20:13:08
vypadal dobře:-)
NHýňas - Profil | Čt 12.6.2014 12:16:14
NFil@s - Profil | Čt 22.5.2014 12:08:47
Ndosec - Profil | St 21.5.2014 16:38:52
http://www.chytapust.cz/Podberaky/JRC-Podberak-Defender-42#30340266
NFil@s - Profil | Út 20.5.2014 14:18:11
Nkozlikl - Profil | Út 20.5.2014 12:20:20
NPetrstaif - Profil | Út 20.5.2014 11:56:11
Nechal jsem si udělat pevný kříž (dělá i skládací 1x1m) ale ramena jen 80cm, žádný extrémní kapry nelovim , metrový ramena nevyužiji. Zatim ....
http://www.fenclvladimir.cz/k_15.htm
Narnošt - Profil | Po 19.5.2014 23:31:25
Jsou jistě i dražší podběráky zvučnejších firem,ale službu ti udělá stejnou...
Pro zpestření přidávám jen fotečku podběráku od Century a Solaru.
NSochyč - Profil | Po 19.5.2014 19:53:43
http://sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2008021688&name=podberak-s-306-9-v-cc-carbon
Nkaštan01 - Profil | Po 19.5.2014 19:01:24
NHája - Profil | Ne 18.5.2014 12:42:20
NMartin - Havířov - Profil | Ne 18.5.2014 11:38:13
Nmolca - Profil | Ne 18.5.2014 9:09:59
http://www.fishing-profi.cz/fishing-profi/eshop/9-1-Podberaky/0/5/79-Podberak-Milfa-BBJ-280-100
Nsmike - Profil | Ne 18.5.2014 8:23:05
NSpeedball - Profil | Ne 18.5.2014 8:14:55
Nsasík - Profil | Ne 18.5.2014 8:11:09
NZdenal77 - Profil | Ne 18.5.2014 8:00:35
NTomas Krlin - Profil | So 17.5.2014 23:07:55
Ahoj, mozna by nebylo od veci taky uvest, kolik jsi ochotny do toho investovat.
Navic tyce se delaji 1dilne nebo 2dilne, teleskopicke - jakou prepravni delku preferujes, jaky druh tyce bys radeji?
Chytas jen ze brehu nebo si pro ryby jezdis mensi lodi?
Chtel bys tu tyc pak pozit i na zakrmovaci lopatku?
NFil@s - Profil | So 17.5.2014 22:20:28
NDonn79 - Profil | So 17.5.2014 21:33:39
Kde to žije - kaprařina
12:18NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54931
10:48NKrátkodobá kaprařina x 9936
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


























