Ochrana spicu clna

Chcem Vás poprosiť na nejaké nápady ako chránite špic laminátového člna proti zodratiu keď pristávate na brehu, aby človek nemusel vkuse laminovať a natierať. Skúšal som koberec ale nejak mi to voda vzlínala.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Narnošt - Profil | Ne 4.5.2014 10:34:46

Šikovná věc,ta samolepka,člověk je zase o něco chytřejší. :))

    NRST - Profil | Ne 4.5.2014 10:05:22

    minonka292 >> Na slovensku nevím, ale třeba ebay je toho plnej, jen to chce zagůglit:-)

    http://www.ebay.com/bhp/boat-keel-protector

      NPvl - Profil | Ne 4.5.2014 9:12:15

      RST >> Když někdo bude litovat prachy za "nálepku " Bude dělat (když bude prase) bordel stejně :o§)) Takže nápady ........... :o§)))))))))) EDIT ale zase je faktem ,že ty jsi měl nejlepší radu :o§)))

        Nminonka292 - Profil | Ne 4.5.2014 8:34:06

        Kde to maju na slovensku?

          NMISO* - Profil | Ne 4.5.2014 8:29:33

          RST >> ved to pisem, nalepka Keel Guard

            NRST - Profil | Ne 4.5.2014 8:27:26

            No to jsou zase nápady, už vidím jak ty koberce a gumy zůstávají ve vodě. Jestli by nebylo lepší místa kde se člun setkává se dnem podlepit, u lepších nafukovacích člunů to tak je.

              NMISO* - Profil | So 3.5.2014 23:31:38

              Keel Guard

                NPvl - Profil | So 3.5.2014 22:06:28

                minonka292 - >> Kdyby jsi potřeboval něco skladnějšího na různá místa myslím že by byla dobrá kritina co se sváří -používá se na střechy izolace atd EDIT http://jezirkova-folie.cz/282-jezirkova-folie-2-mm-​cerna-levne-J0020.html

                  NDan.J - Profil | So 3.5.2014 22:00:44

                  minonka292 - >> Kamarad co jezdi k rece na jeden a ten samej flek si tam dal kus pasu z dopravniku.

                    NPíňas - Profil | So 3.5.2014 21:58:36

                    Já mám ve vodě gumu ze zimáku co po ní chodí hokejisti s bruslema,je silná a těžká

                      Nfoxxx - Profil | So 3.5.2014 21:58:00

                      minonka292 - >> Jak píše Pvl,ta tlustá guma je dobrá.

                        NPvl - Profil | So 3.5.2014 21:54:31

                        Jestli budeš jezdit jen na jedno místo ..tak si dej na břeh nějakou gumu .