Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

Nminatrix - Profil | Ne 29.11.2020 21:17:21

Tiger >> z*rdi , jinak se to nedá popsat

    Nsven - Profil | So 21.11.2020 19:02:42

    1568 >> Díky.. napínáček jsem ještě na sapiku neviděl..
    Zase jsem chytřejší .-)

      N1568 - Profil | So 21.11.2020 18:44:01

      sven >> Napínáček. Přepínač je blbě vidět na druhý fotce

        Nsven - Profil | So 21.11.2020 18:19:36

        1568 >> pěkná pumpička :-)
        To druhý heblo je místo přepínače nebo to je napínáček ?

          N1568 - Profil | So 21.11.2020 17:41:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          I takový nálezy jsou dneska možný! Po restaurování, plně funkční! :-)

            Nminatrix - Profil | Út 3.11.2020 19:13:43

            Tiger >> jojo. Mám objednaných pár doplňků z Brownells a vzorek nových nábojů

              NTiger - Profil | Út 3.11.2020 17:16:07

              minatrix >> Tak snad nám aspoň brzo otevřou střelnice....

                NPindˇa - Profil | Út 3.11.2020 16:35:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .

                  Nminatrix - Profil | Po 2.11.2020 20:03:28

                  Tiger >> ahoj, bohužel jsem ho vyvětral pouze třikrát. Takže stále to považuji za zkoušení :-)

                    NTiger - Profil | Po 2.11.2020 20:02:01

                    minatrix >> Ahoj. Jak se daří s ARkem??

                      Nsven - Profil | St 28.10.2020 22:06:34

                      1Mara >> SZ

                        N1Mara - Profil | St 28.10.2020 22:04:27

                        sven >> No já jsem četl a tedy asi blbě, že právě florbertka se přesune z d na c1 a na to už musí být ZP . No jestli to je tak, jak ty píšeš, tak jen dobře .-)