Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Filla - Profil | Po 7.10.2024 22:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ale naštěstí máme doktory!
@LongPlay krásnej kousek do sbírky! 🫶

    Greysmen - Profil | Po 7.10.2024 22:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    LongPlay >> to není posedlost na to už máme diagnózu 🤣🤣

      Radek Ráliš - Profil | Po 7.10.2024 18:17:12

      LongPlay >> Chápu Tě, je to nádherný pocit, který sám znám 🙂

        LongPlay - Profil | Po 7.10.2024 16:29:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Zdravím všechny....Tady další pán (pár) na holení.Daiwa Tournament Z35T Surf a to kompletní balení 1ks.... Veliká radost, ikdyž si poslední dobou říkám, že už to není jen touha, vášeň anebo láska ,ale totální posedlost...
        Jupi jej.....👌🙂🙋😂

          LongPlay - Profil | Po 30.9.2024 14:41:29

          $ >> Když to zrovna na člověka neřve a neskřipá,je to fajn....Ale i tak je to paráda 👍🙋

            $ - Profil | Po 30.9.2024 11:00:34

            LongPlay >> ten system proti zapadávání vlasce je hustej

              Radek Ráliš - Profil | Po 30.9.2024 10:46:24

              Další chromový prvek na briketě ;-)

                LongPlay - Profil | Út 24.9.2024 17:36:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ahoj všem 🙋Konečně sem zkompletoval dva kusy do páru a dnes jen na odpoledne vostrej test🙂 Daiwa Tournament ss35 ll Procaster ft. Daiwa Tournament s5000t. Já to prostě miluju...🍀💎🤘💚😂

                  Radek Ráliš - Profil | Út 10.9.2024 10:22:35

                  $ >> 🤣🤣🏁🏁🤣🤣

                    $ - Profil | Po 9.9.2024 19:07:57

                    bart.bm >> no twl paráda. Úplně vidím, jak se to na vyvolávací tabuli blíží k mému utrženému číslu

                      bart.bm - Profil | Po 9.9.2024 17:57:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak Rexíky po servise. @Greysmen díky 👍👍

                        Filla - Profil | Pá 6.9.2024 8:18:15

                        murphyy >> to řiká každej.. třeba takovej @Šleza vždycky po telefonu přísahá, že už má dost match prutů a když si zas voláme za 14d nebo měsíc, pokaždé má novej přírustek! Vintage match, top end latest match. Doma se mazlí a u vody vzdychá 😁

                          Filla - Profil | Pá 6.9.2024 8:14:57

                          $ >> 😁😁🙌

                            murphyy - Profil | Čt 5.9.2024 0:32:35

                            Filla >> mne ked sa nejaky navi paci, viem pretrpiet aj nie uplne chod podla predstav..asi tak..:) ale to len vsetko teoreticka rovina nateraz.. mam toho uz dost, myslim sersanu-navijakov :)

                              $ - Profil | Čt 5.9.2024 0:12:10

                              Filla >> ... hodit do zdi 😆

                                Filla - Profil | St 4.9.2024 23:54:16

                                murphyy >> to máš pravdu, to jsem opravdu nechtěl.
                                Design je vždy otázkou osobního vkusu. Mně se třeba nelíbí protáhlý prdelky nových Daiwa kapr.navijáků a berou mě spíš tvary starých “chlapských” reelů od téhle značky. Samozřejmě když je máš v rukách, chceš Shimo 😁🤟

                                  murphyy - Profil | St 4.9.2024 22:07:37

                                  Filla >> ani si to asi nechcel Martine, ale ma namotavas..:)
                                  ked sa pozeram na tie starsie daiwy-za mna sama dokonalost, ale vazne..
                                  KRASNE STROJE..zit v obdobi kedy sa tieto kusky vyrabali resp sa dali kupit-bol by som prvy ktory by ich mal..vazne..
                                  ale teraz ten styl/dizajn vidim iny-ten uz sa mi az tak nepaci
                                  a este aby som dokoncil k tomu kde som zacal-zatial odolavam-musel by som to mat v ruke.. az vtedy (mozno?) by som povedal ano :)

                                    Filla - Profil | St 4.9.2024 21:05:48

                                    bart.bm >> ono to bažení je nehezká vlastnost, ale lidská 🙂
                                    Semtam si zatočím, ne že ne. Lepší je ale na ty oldschooly chytat, mají parádní cvrky. Jak když bouchneš dveřma u starýho dobrýho Volva!

                                      bart.bm - Profil | St 4.9.2024 10:34:52

                                      Filla >> tak tak. Tohle prachy neviděla a pro radost se na to akorát práší. Není moc lidí co tohle ocení a ti už stejně své kousky mají.

                                        Filla - Profil | St 4.9.2024 9:04:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        LongPlay >> úplně v Tobě vidím sebe předloni. Šekely lítaly přes PayPal do Japanu a z Japanu na placku krabice plné starých navijáků. Nejlíp uložený peníze a láska na celej život, říkal jsem si..
                                        Piču, marnivost a bláznivina. Ani to top torzo, co jsem si nechal, mně nepřináší radost a jen pár navi dokáže přinést užitek při lovu.
                                        Snad to budeš mít v čase jinak! Máš moc krásný strojky, syslíku 😁💪