Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nicokarp - Profil | Pá 19.1.2024 15:03:30

murphyy >> ahoj, áno ten som myslel.

    Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 15:00:45

    bart.bm >> njj krasna cena pod 600 som to nikde este zatial nenasiel

      Nmurphyy - Profil | Pá 19.1.2024 15:00:00

      icokarp >> cauko myslis tento? DAIWA Tournament Basia 45SCW QD

        Nbart.bm - Profil | Pá 19.1.2024 12:06:26

        icokarp >> neboj,budu ti sem dávat různé akce 😁

          Nbart.bm - Profil | Pá 19.1.2024 12:04:34

          $ >> já mám zatím čas 😁 sezóna ještě nezačala... Kdo to říkal že mám čas?... On to říkal... Toho neznámé.. vy někoho neznáte? ... 😁🤷

            NMr.Doctor - Profil | Pá 19.1.2024 11:43:12

            icokarp >> 😂😂😂 Dobře ty... 👍

              Nicokarp - Profil | Pá 19.1.2024 11:41:26

              Mr.Doctor >> ahoj Martine, áno priznal som sa verejne, pretože tento navijak mám hodne dlho v hlave a veľmi sa mi páči,vždy keď ho tu niekto spomenie,tak sa mi zase platobná karta sama začína vyťahovať z peňaženky, uvidíme do budúcna čo s tým 😀

                NMr.Doctor - Profil | Pá 19.1.2024 11:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pindˇa >> 👍 Já to mám naprosto stejně.... nevidím v tom problém, není to nic proti ničemu, obě značky jsou u mne na vrcholu mezi reels a podle způsobu lovu volím jednu nebo druhou značku a jsem spokojeny.... 😁😁😁

                  NPindˇa - Profil | Pá 19.1.2024 11:17:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Mr.Doctor >> Já to tam přiznal, že se mi dobře a jednodušeji žije s obouma značkama 😁

                    NPindˇa - Profil | Pá 19.1.2024 11:13:56

                    Mr.Doctor >> 👍😆

                      NMr.Doctor - Profil | Pá 19.1.2024 10:44:56

                      icokarp >> 👍 Zdarec Igor.....tady tě kamenovat určitě nikdo za nic nebude, ale na tvém místě bych na toto v té "druhé" diskuzi nikdy ani nepomyslel, natož veřejně přiznal.... 😂😂😂

                        Nicokarp - Profil | Pá 19.1.2024 10:39:54

                        bart.bm >> snáď ma tu neukameňujete, točím celý život šímo,ale táto Daiwa je jeden krásny naviják 👍👌

                          N$ - Profil | Pá 19.1.2024 10:09:50

                          bart.bm >> 😂 už něco kup, nebo se ti rozdvojí osobnost

                            Nbart.bm - Profil | Pá 19.1.2024 7:07:07

                            Hezká akce, nad 99€ poštovné zdarma. https://www.tackle-deals.eu/DAIWA-Tournament-Basia-45SCW-QD

                              NRadek Ráliš - Profil | Čt 18.1.2024 16:58:21

                              bart.bm >> Martine, na nic nečekej a hned to objednej. Nikdo jiný už to nenabízí a ani nebude. PS: Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí ;-)

                                Nmicpetr - Profil | Čt 18.1.2024 13:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                bart.bm >> jj, ty ceny jsou celkem děs... Proto firmy typu FOX atd přišly se sklady v EU, aby se tomuhle vyhnuly...

                                  Nbart.bm - Profil | Čt 18.1.2024 13:40:32

                                  micpetr >> kuva ta cívka vyjde ve finále na cca 4200,- podle toho co jsi napsal 🤔 no kdo chce opici musí koupit i banány 😁 počkám jestli se něco neobjeví v rámci EU do jara.

                                    Nbart.bm - Profil | Čt 18.1.2024 13:34:56

                                    micpetr >> jde o cívky. Takže hliník 😁 ok díky za info 👍

                                      Nmicpetr - Profil | Čt 18.1.2024 13:30:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      bart.bm >> Ahoj, DPH i clo se platí z celkové ceny zboží včetně poštovného. Když jsem kupoval navijáky, dali mi clo 8%, ale volali mi z pošty, zda tam nejsou nějaké exotické materiály atd, řekl jsem, že to jsou úplně obyčejné navijáky ze železa, plastu hliníku - žádný kompozit, hořčík atd, jinak může být clo vyšší). celkově to tedy vycházelo cca 29% navíc z ceny navijáků + poštovného. Příklad - kdyby stály navijáky 20.000; poštovné bylo za 1.000, tak bych zaplatil: 21.000 x 1,29 = 27.090 Kč

                                        Nbart.bm - Profil | Čt 18.1.2024 12:39:53

                                        Dotaz. Když vemu v UK zboží za cca 6tis kolik zaplatím u nás za Clo a DPH. Řešil to někdo? Díky 👍