Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

murphyy - Profil | St 15.11.2023 16:57:18

Pindˇa >> nieco s tym pochytas, porovnas, a prides opat na to kde je sever :))
ale nie, ten tournament je 35ka ze? moze byt dobry aj mozes mat z neho dobry pocit pri chytani..
nie, teraz pozeram ze cievka je ako u basii 45ka

    Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 14:59:10

    Greysmen >> Taky myslím že se dějí horší věci z rozmaru, ale když ty navi jsou tak krásné 😃

      murphyy - Profil | St 15.11.2023 14:39:29

      Pindˇa >> Ty si blazen.. (v dobrom slova zmysle)
      pecka, klobuk dole pasaku!! ;)

        murphyy - Profil | St 15.11.2023 14:37:40

        Greysmen >> ok len kludne Mirku, napohodu vsetko, len aby Ti nepraskla cievka ;:))

          Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 14:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          murphyy >> Já je kombinovatf nebudu a potřeba jsou na nové klacky v triplu😃

            Greysmen - Profil | St 15.11.2023 14:04:03

            murphyy >> z rozmaru se dějou horší věci než koupě navijáků. Každej si může koupit to co se mu líbí a o tom to je. Jen Ty tu pořád čeřiš vodu s něčím jiným.

              murphyy - Profil | St 15.11.2023 13:54:51

              Pindˇa >> ne vsetko vpohode, len pre zaujimavost, sam pouzivam daiwicky spolu so shimom a som spokojny
              len mam taky pocit ze ak si tie navi fakt kupil, tak to bolo skor z rozmaru nez z nejakej potreby.. :))

                Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 13:13:56

                murphyy >> Proč? 😃

                  murphyy - Profil | St 15.11.2023 13:09:06

                  Pindˇa >> neverim ze si kupil ten stroj

                    Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 12:47:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Mr.Doctor >> Bylo to silnější než já😁 a jak říkáš do sbírky k briketám 😄

                      murphyy - Profil | St 8.11.2023 8:30:30

                      Radku, aj ked to mozno nevyzeralo predtym, stale Daiwicky mam rad..a rad to kombinujem so Shimom, ja uz som raz taky.. :;))

                        Mr.Doctor - Profil | Út 7.11.2023 14:34:17

                        Radek Ráliš >> Vypadají fakt mooooc pěkně…..raději nemyslet 🤪😜

                          Mr.Doctor - Profil | Út 7.11.2023 14:32:45

                          Radek Ráliš >> U nás v Opavě je také vyhlášeny ústav, nám tam známého primáře a rezervované VIP místo …. 😂😂😂

                            Mr.Doctor - Profil | Út 7.11.2023 14:31:04

                            Radek Ráliš >> 🤪 To mu nemůžeš dělat takové věci, vis, ze z toho zase bude v pasti …. 😂😂

                              Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 11:56:42

                              murphyy >> Marťas, před úpravou byl jen točící a teď je i smekací :-))))

                                Greysmen - Profil | Út 7.11.2023 11:45:51

                                Radek Ráliš >>

                                  Greysmen - Profil | Út 7.11.2023 11:43:03

                                  Radek Ráliš >> a k čemu mu budou ? Vždyť na ně stejně nechytá 🙈

                                    Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 11:35:22

                                    Greysmen >> Dnes mi volal a chtěl, abych mu vyjmenoval Basiairy a Basie, které jsem měl v pazourách podle hladkosti chodu. Už je tam a nenávratně :-)) U Vás v Dobřanech u nás v Kosmonosech či Beřkovicích a nakonec v Bohnicích :-))

                                      Greysmen - Profil | Út 7.11.2023 11:32:02

                                      Radek Ráliš >> ty ho chceš zabít?

                                        Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 11:29:45

                                        Mr.Doctor >> Je to mazec. Už jsem je poslal Liborovi :-))