Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Greysmen - Profil | Čt 16.11.2023 8:00:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

$ >> civka samozřejmě přehodit jde ale sehnat ji asi už nepůjde. Jinak na ně pasují cívky z Emblemu PRO 4500/5000/5500 a nebo z Emblému Spod.

    $ - Profil | Čt 16.11.2023 6:59:14

    Pánové, na bazaru je tahle bílá princezna Z4500A. Jelikož jedna z mých Daiviček je bílá Z5000A rovněž v bílozlatém provedení, ptám se: lze na inzerovanou 4500 ovku nasadit cívku 5000? A jde vůbec v té jemně bronzové sehnat? Děkuji
    Přemýšlím, že bych retrospároval, ale jen totožně

      Radek Ráliš - Profil | Čt 16.11.2023 6:38:05

      murphyy >> Uz od dob bolševika se ženu pouze za lovem kaprů, a to celý život. Na nic jiného nemám čas a ani pomyšlení 🙂💪

        $ - Profil | Čt 16.11.2023 5:03:50

        Radek Ráliš >> přesně. Nevidím tady žádného joudu, co by kupoval Daivy z nějaké nostalgie, že kdysi byly dobré... to bych dneska jezdil ve voze Lada, protože nám prošly 3 její typy (generace) rodinou... ty důvody jsou naprosto jiné a vypadá to, že dost podobné

          Poušťák - Profil | St 15.11.2023 22:46:12

          murphyy >> Shimano dělá akorát dobrý jízdní kola a přehazovačky woe...o)))

            murphyy - Profil | St 15.11.2023 22:23:57

            Radek Ráliš >> vidno ze nesledujes aj feeder scenu..myslel som tournament 3 a 4000ky :)

              Greysmen - Profil | St 15.11.2023 22:12:08

              Pindˇa >> to mě povídej entohy mám také ke každému civku 4500 5000 a 5500 🤣🙈 to je prostě nemoc.

                Radek Ráliš - Profil | St 15.11.2023 21:50:24

                murphyy >> Nesmysl. Víš, proč chytám na Daiwa? Do roku 1999 jsem chytal na motadla od fa Shimano, moc nevydržely, a že jsem jich měl dost typů. Již jsem o tom zde psal ekaborát. Tak jsem se zdravě naštval a jel do SRN pro první Tournamenty. Šlapou mi do dnes bez jediného problému. Bohužel už to dnes není jako dříve a z mého pohledu dělá fa Daiwa komerční křusky, hold se to otočilo. Může mi to být vlastně fuk, jsem již vybaven na několik životů a ať si obě firmy dělají třeba civky na prádelní šňůry 😊😉😉

                  murphyy - Profil | St 15.11.2023 21:09:14

                  Pindˇa >> tie tournamenty tusim Cabi pisal ze ich zosrotoval..to by sa shimu v podobnej cenovej nikdy nestalo..ale nebudem vam to tu kazit, kazdy si vie svoje..je to vasa vec..a mne to moze byt jedno

                    Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 20:08:05

                    murphyy >> Jj, ale zhurta jsem to vzal před časem, když jsem pořídí pidi tournamentky a zjisti, že se není kam posunout, u těch kaprových macíků ještě prostor časem bude.

                      $ - Profil | St 15.11.2023 19:55:17

                      murphyy >> Nemáš zač. O nápady nemám nouzi. Zvlášť, když si to samo říká...

                        pikr - Profil | St 15.11.2023 19:27:57

                        murphyy >> Já vůbec. Jenom Daiwa a nemusím řešit nic jiného. Čuss

                          murphyy - Profil | St 15.11.2023 19:21:24

                          Pindˇa >> cize mas aj aj? omg..nejak zhurta si na to isiel

                            Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 19:16:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            murphyy >> 😀

                              murphyy - Profil | St 15.11.2023 19:15:41

                              pikr >> ty budes asi tiez nejaky mudrland ako ja ze?

                                murphyy - Profil | St 15.11.2023 19:14:23

                                $ >> nj je to tak uz no :) diky ze si si dal na to praci ;))

                                  murphyy - Profil | St 15.11.2023 19:12:08

                                  Pindˇa >> na tych prvych mas 45 cievky, potom 35 tak neviem ake navi vlastne mas? :)

                                    $ - Profil | St 15.11.2023 18:55:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pikr - Profil | St 15.11.2023 17:41:28

                                      Pindˇa >> Myslím že sám neví 😉

                                        Pindˇa - Profil | St 15.11.2023 17:04:20

                                        murphyy >> Který ty tournamenty myslíš? na těch prvních fotkách, nebo na těch posledních?