Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

murphyy - Profil | Út 7.11.2023 11:28:54

Radek Ráliš >> Radku ja len mala poznamka, ze stale sa jedna o smekaci navijak (pevna cievka, otacajuci rotor) bez ohladu na typ alebo absenciu brzdy tak nie?

    Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 11:19:07

    $ >> Čau, liška už je mrtvá. Jejda, tak to jsem spletl. Tudíž chceš SLD QD a černou kličku z ISO - má tu díru jako Basiair jen jiný prstenec u těla motadla. Nafotím Ti je na další výpravě, teď jsem je s sebou neměl a ani mi to nedošlo, že mám nafotit je. Jo, je to hezké pokoukání na ty křusky od samurajů.

      Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 11:16:24

      Mr.Doctor >> Ta cena je dobrá, tedy pro sběratele, znalce či pošuka :-)) Navijáky jdou hodně špatně sehnat a navíc jsou již upravené na smekací.

        Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 11:13:44

        Mr.Doctor >> Čau Marťas, jde to, ale na dvě motadla to bude ranec. Cívky, brzdové matice, hřídele, pak CLO, DPH a už jsme hodně moc přes 10 táců.

          Mr.Doctor - Profil | Út 7.11.2023 10:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          $ >> Zdar....aby nedošlo k omylu, já nic nenabízím, nejsou moje, pouze staženo z netu jako ilustrativní ukázka, že lze překopat na QD.....ale dal bych si i říct 😜😜 ....nicméně k prodeji jsou https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/2x-daiwa-16-tournament-surf-45-lg-05-qd-power-3-5-1-/2594399069-230-5845

            $ - Profil | Út 7.11.2023 10:32:27

            predator >> vem je od Doktora, když je nabízí...

              $ - Profil | Út 7.11.2023 10:30:50

              Radek Ráliš >> Zdravím bývalou Lišku! Navi krasné, dobrý kup od kolegy. Ale tentokrát mě neošálíš. Řeč byla o SLD QD s černou kličkou s Y alá Basiar... 😜.
              Kouká se na to hezky, asi škoda že nejsem tuningový typ.... ty Daiwy mají osobnost

                Mr.Doctor - Profil | Út 7.11.2023 9:35:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak asi dalo.... 😜😜

                  Mr.Doctor - Profil | Út 7.11.2023 9:03:22

                  Radek Ráliš >> Dalo by se to "kopnout" na QD brzdu ??

                    Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 8:45:07

                    predator >> Hledej na netu DAIWA TOURNAMENT SURF 45LG 05PE

                      Radek Ráliš - Profil | Út 7.11.2023 8:34:18

                      predator >> Ahoj, je to již starý model. Jedná se o surový naviják bez brzdy, tudíž není smekaci. Seženeš je především v Japonsku nebo na ebay, obchody jsou zcela vyloučené.

                        predator - Profil | Út 7.11.2023 4:48:51

                        Čaute chlapi,neviete poradiť kde by som vedel kúpiť z týchto 2 kúskov? totálne nezohnatelne!, váha je neuveriteľných myslím 390 g, už ich zháňam hádam niekoľko rokov.no nikde som nenašiel.

                          Radek Ráliš - Profil | Po 6.11.2023 21:25:54

                          $ >> Zde to napravuji ;-) Pro Tebe fotka od kličky ;-)

                            Mr.Doctor - Profil | Pá 3.11.2023 21:34:30

                            Greysmen >> 😜🤪👍✌

                              Greysmen - Profil | Pá 3.11.2023 21:27:44

                              Kulňa vy mi dáváte být či nebýt 🙄

                                Pindˇa - Profil | Pá 3.11.2023 21:25:13

                                Mr.Doctor >> No to je taky fakt.

                                  Pindˇa - Profil | Pá 3.11.2023 21:22:52

                                  Greysmen >> 😁

                                    Greysmen - Profil | Pá 3.11.2023 21:19:09

                                    Pindˇa >> smazáno ale byl to chvíli hezkej pocit moci koupit takovej navijak za lidovku 🤣🤣

                                      Mr.Doctor - Profil | Pá 3.11.2023 21:18:41

                                      Pindˇa >> Já bych to nechal …..je to jen par zápisu s po přečtení aspon budou ostatní vědět, co se muže přihodit s právě si daji pozor….

                                        Pindˇa - Profil | Pá 3.11.2023 21:08:35

                                        Greysmen >> Jestli to mužeš smazat tak to prosím smaž ať to někoho neláká