Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Poušťák - Profil | So 21.10.2023 10:41:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

LongPlay >> 👍

    LongPlay - Profil | So 21.10.2023 9:36:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Moje řeč Kamaráde 👍🙂💪

      Poušťák - Profil | So 21.10.2023 9:14:48

      Stejně jsou nejhezčí legendy S 5000 T

        Filla - Profil | So 21.10.2023 8:56:37

        $ >> s pravdou ven, Dolare! Přece se nestydíš za své dřívější působení tady. Takových erudovaných pisálků, co dává reely na ručníky, tady moc nebude. Neser, nebo Ráďa zařadí investigativní 2ku 😂😉

          $ - Profil | So 21.10.2023 2:23:56

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.10.2023 16:36:52 >> Zdar. Budu teď mít méně času, ale koukám a snad dám někdy i nějaké foto... nejdřív ale musím sehnat pěkného pana Ručníčka. Bez něj se navi nefotí.
          Asi Ti mohu souhrnně kladně odpovědět na dotazy, ale ještě nevím, jestli to nechci takhle nechat. Pan Dolárek...
          Apropox viděl jsi už nový billboard/banner fy Daiwa?

            LongPlay - Profil | Pá 20.10.2023 8:29:04

            Dobrý den, o jedné té stříbrné bych věděl....Daiwa Basia 45 QDA....Musel bych se zeptat,jestli je ještě k dispozici 🙂👍

              Pindˇa - Profil | St 18.10.2023 17:43:02

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.10.2023 17:22:59 >> Děkuji 👍

                Pindˇa - Profil | St 18.10.2023 17:42:14

                Mr.Doctor >> 😁

                  Mr.Doctor - Profil | St 18.10.2023 17:32:39

                  Pindˇa >> Ty mě na tom navi braly právě nejvíc.....i kvůli toho jsem je hlavně chtěl, prostě pacient.... 😜

                    Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 17:22:59

                    Pindˇa >> Original

                      Pindˇa - Profil | St 18.10.2023 17:21:15

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.10.2023 16:57:52 >> Díky, ty prdelky navi jsi tam měl taky vyměněny, nebo v tom lesku není ten nápis vidět,

                        Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 17:19:52

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.10.2023 8:53:50 >> Člověk sem dá krásnou fotku krásných motadel a vy se zde dohadujete o píčovinách jako jsou pruty, vidličky a rohatinky 🙄😂😂😂

                          Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 17:15:24

                          Mr.Doctor >> Čau Marťas, přesně tak, proto jsem také ty černé QDX prodal a koupil místo nich Basia SLD QD. Je to úplně jiná třída, což sám víš a nehodlám zde o tom nikoho přesvědčovat ;-)

                          No, jak jsem nedávno psal, mám to dle svého pocitu a požadavků doladěné, jak jsem moc chtěl a již nemám, co řešit - navijáky.

                            Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 17:10:24

                            Pindˇa >> První je dělali ve stříbrné barvě s názvem Daiwa Basia 45 QDA a jak jsem psal, všechny jsou Made in Japan.

                              Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 17:03:20

                              Mario6121 >> Všechny Basie jsou Made in Japan ;-)

                                Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 17:02:22

                                Pindˇa >> Tady jsou z druhé strany s origo kličkou, ale zase jinou cívkou Basia Custom.

                                  Pindˇa - Profil | St 18.10.2023 16:59:59

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.10.2023 16:57:52 >> Díky

                                    Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 16:57:52

                                    Pindˇa >> Čau, jsou to tyhle. Na fotce mají jen jiné kličky, které jsem dokoupil v UK a nechal u Mirka předělat na kit s ložisky a špalkem.

                                    Měl jsem je a za méně než polovinu pořizovací ceny jsem je zde nemohl prodat. Nakonec si je vzal kamarád pro bráchu.

                                    Vypadají krásně, ale to je z mého pohledu vše. Je to obyčejný naviják za velké peníze.

                                      Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 16:36:52

                                      $ >> Jsi rozumný, věcí znalý a dost Tebou popisovaných případů vidím stejně. Teď jeden dotaz, neber to jako rýpání ;-) Že už jsi zde na Mrku byl pod jiným nickem a možná se i známe? Nemusí to být osobně, ale třeba jen z nějakých diskusí. PS: Budu rád za další dobré příspěvky ;-)

                                        Radek Fox - Profil | St 18.10.2023 16:33:21

                                        murphyy >> Ahoj Marťas, v tomto případě to neberu, že se mi něco nelíbí. Jsou to Tvoje zkušenosti a postřehy, tak to prostě je. Nemůžeme vidět všichni všechno stejně. Tahat Shimano sem nehodlám, tohle je diskuse o Daiwách a nechci tyto dvě značky porovnávat. Stejně bychom nedošli k žádnému rozumnému závěru, protože obě zmíněné značky mají svoje zastánce i odpůrce. Velká tečka ;-)