Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NPavel 74 - Profil | Pá 17.3.2023 22:19:22

Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.2.2023 19:41:49 >> ahoj mohl bych poprosit o radu sehnal jsem navijáky daiwa longbeam 2000 a potřeboval bych doplnit do cívky podložky jeden i při dotahle brzdě jde úplně volně odvíjet tak jsem celt diskuzi o daiwach a chtěl bych vás moc poprosit o radu kde se dají sehnat a nebo z čeho udělat děkuji pavel

    NRadek Fox - Profil | Ne 5.2.2023 19:41:49

    Prodám 2 kusy nových cívek Daiwa Basia 17 45 SLD QD Spare Spool za 3.000,- Kč. Kapacita 300m 0,35mm.

      NFilla - Profil | Pá 13.1.2023 15:08:03

      PYTLAKS >> rádo se stane

        NPYTLAKS - Profil | Pá 13.1.2023 10:23:26

        Filla >> ok,dík za ochotu

          NFilla - Profil | Pá 13.1.2023 9:42:41

          PYTLAKS >> ok, kdyžtak hvízdni začátkem března. Objednali bysme to na kamarádovu adresu.

            NPYTLAKS - Profil | Pá 13.1.2023 8:36:19

            Filla >> zdar, dík za nabídku, jestli je budu ještě mít,tak bych je vzal👍😁

              NFilla - Profil | Čt 12.1.2023 23:32:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              PYTLAKS >> zdarec, v březnu jedu do UK, tak jestli borec vydrží, můžu Ti je dovézt.
              Akorát na jaře už budou stát 7 libovejch, tak to promysli 😂😉

                NOndravole - Profil | Čt 12.1.2023 10:29:30

                Ahoj, neměl by někdo na prodej brzdovou matici na tournament s5000t? Dík Ondra

                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 12.1.2023 10:19:16

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.1.2023 0:34:48 >> To vypadá jak těsnění palivového filtru na Avii😂😂😂

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 12.1.2023 9:20:14

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.1.2023 0:34:48 >> dík,za info, potencionální zájemce mi tvrdil,že jedna vyjde na 500,asi chtěl slevu,to ať mi rači leží zas doma😁

                      NRadek Fox - Profil | Čt 12.1.2023 0:34:48

                      PYTLAKS >> Kluci je brali od skopčáků, ale teď nejsou. Zkus si to pohlídat, nebo jim napsat. Vyjdou tam asi nejlevněji. Odkaz: https://www.kl-angelsport.de/daiwa-spulenring-spool-rubber-ss3000-s5000t-serd6e268001.html

                        NRadek Fox - Profil | Čt 12.1.2023 0:30:47

                        PYTLAKS >> Jo, tyhle sračky za delší čas zpuchří a rozpadnou se. Já je také sundal a už žádné nemám, ty jsem všechny rozdal. V Anglii je mají také, ale s dopravou sem je opět stejný scénář jako s válečky - woser ;-) Cena za kus 6,- Liber.

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 12.1.2023 0:07:58

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.1.2023 23:04:42 >> tyto nemyslím, myslím ty co sů na spodním okraji cívky

                            NRadek Fox - Profil | St 11.1.2023 22:50:04

                            PYTLAKS >> To je dobře, že je nepotřebuješ. Jsem v jednom kole a hledat je by mne akorát zdržovalo ;-) Hele, pár stojí 5 Liber, mají je skladem, ale v UK, což je pošta a další woser s dovozem zboží ze země mimo hnusounii.

                              NPoušťák - Profil | St 11.1.2023 22:30:59

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.1.2023 19:37:59 >> nikam se nedívej,dal jsi je mě..?o)))

                                NPYTLAKS - Profil | St 11.1.2023 22:15:05

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.1.2023 19:37:59 >> mě spíš zajímala ta cena,za kůsek gumáky 500 mi příjde celkem nereálné

                                  NRadek Fox - Profil | St 11.1.2023 19:37:59

                                  PYTLAKS >> Zítra se podívám, jestli ještě nějaké mám a případně Ti je pošlu ;-)

                                    NPYTLAKS - Profil | St 11.1.2023 19:26:14

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.1.2023 18:11:42 >> já je tam taky nemám,ani ty šustítka na těch osickach bo mě to sralo jak to šustí,ale borec je tam chce a prý jedna stojí pětikilo

                                      NRadek Fox - Profil | St 11.1.2023 18:11:42

                                      PYTLAKS >> Čau Tome, už více jak 20 let je tam nemám a pohoda. Nic nešustí, neskřípe a neřachtá ;-)) Někde jsme tu o tom psali, ale těžko se to bude hledat...